Skocz do zawartości

[Luźna Rozmowa] Co nowego w 10 wersji okienek


m4s

Rekomendowane odpowiedzi

Co nowego.... informacja dla osób używających skryptu AllUsersTempCleaner od Hirena - nie polecam używania tego w najnowszych wersjach W10. Przywrócenie domyślnych skrótów "Szybkiego dostępu" to nie problem, jednak zamykanie się kafelkowych aplikacji po kilku sekundach (z Ustawieniami włącznie), to już jest problem. Sprawdzone. Dwa systemy do reinstalacji.

 

Tak więc na W10 - (jeszcze raz) nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


trane, dnia 15 Marz 2017 - 8:31 PM, napisał:

Miałem to samo. Pomogła dopiero instalacja Windowsa z zaktualizowanego i rozpakowanego iso, z zachowaniem ustawień i aplikacji bieżącego systemu.

Z czego instalowałeś system? Wszyscy mający problem z tą poprawką - z czego instalowaliście system?

 

Z najnowszego buildu x64 od Mr.T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys wgral jako upgrade to bys mial, no i u mnie jest trwala aktywacja.

W dodatku jest rozbieznosc w trybie nocnym

Ja mam suwak w ustawieniach, m4t w glownym.

Mi oo upgrade opcja nie dziala musialem naprawic przez usuniecie kluczy Current

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo z 15060 coś było nie tak... od rana informowało, że do pobrania, ale za każdym razem - niepowodzenie. I tak z 10 razy.

 

edit: znowu dochodzi do 80% i koniec!

 

edit 2: jest lekarstwo, usunąć  wystarczy 

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\WindowsUpdate\Auto Update\RequestedAppCategories\8b24b027-1dee-babb-9a95-3517dfb9c552

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]


Więcej





The heist was a success [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]! We are very happy to [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] 15063 to Fast Ring for PC + Mobile today:


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


skąd wy bierzecie takie info że to jest RTM !?

Rozróżniasz RTM vs. RTM-Escrow? Widzę, że nie. Wyjaśnię Ci:

Co tak naprawdę oznacza RTM Escrow? Mówiąc dość kolokwialnie, jest to prawdopodobnie wersja finalna kandydująca do wersji finalnej (RTM). Dopisek Escrow oznacza bowiem, że kod jest już "zamrożony"i jeśli nie zostaną wykryte poważne błędy, dana wersja osiągnie właściwy status - w tym wypadku RTM.
 

15058 już była RTM-Escrow, ale wykryli błędy - to samo z 15060 i nowszymi, to są cały czas wydania poprawkowe, zamiast wydać update z nową deltą, wydają nowy build, ot filozofia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie