Jump to content
WinClub
m4s

[Luźna Rozmowa] Co nowego w 10 wersji okienek

Recommended Posts

Mam 1809 od 1 wersji czyli z 1 na końcu buildu tej ponoć bardzo zepsutej którą microsoft wycofał. instalowałem każdą aktualizację która do niego wyszła nic się nie stało mimo wielu wiadomości w internecie o błędach, bluescreenach czy o usuwaniach plików. Ale co ja tam wiem, więcej wie przecież osoba co tylko czyta co piszą w sieci o tym systemie...

Guest

No tak każdy czyta tylko w internecie :D
Widzisz znasz tak ten system to skoro ludzie piszą na forum że mają problem to może spróbuj pomóc, ty go używasz aż tyle my nie. My nie mamy pojęcia o tym systemie więc :)
Używałem tego szrotu od bety do 1709 raz miałem 1803 i nie chce więcej tego widzieć na oczy, zaraz napiszesz że nie mamy argumentów chociaż wczoraj podałem ci pełną listę na którą ty potrafisz napisać "U mnie działa a ludzie wymyślają".

30 minut temu, TheStraight napisał:

No tak każdy czyta tylko w internecie :D
Widzisz znasz tak ten system to skoro ludzie piszą na forum że mają problem to może spróbuj pomóc, ty go używasz aż tyle my nie. My nie mamy pojęcia o tym systemie więc :)
Używałem tego szrotu od bety do 1709 raz miałem 1803 i nie chce więcej tego widzieć na oczy, zaraz napiszesz że nie mamy argumentów chociaż wczoraj podałem ci pełną listę na którą ty potrafisz napisać "U mnie działa a ludzie wymyślają".

Tyle tych błędów podałeś że będę cały dzień czytał... kilka i do tego tylko dla 1809. Wiadomo że ta wersja jest dalej w wersji beta może działać tak jak mi ale nie musi :) I powtórzę jeszcze raz Krecik czy M4T czy Wiktorynek nie mają pojęcia o Win 10 1809 bo go nie używają tylko czytają co internet poda i tylko ctrl+c ctrl+v tutaj.

Guest

Nie mam pojęcia i nie chce mieć po tym co widziałem wcześniej, system ma być system a nie mam siedzieć godzinę żeby doprowadzić go do ładu a później i tak się przestawi.
A powiedz mi która wersja Windows'a 10 nie jest w wersji beta, stabilna kompilacja wywalała mi bsoda i lagowała myszkę. Jak tak robi stabilna to co jest w becie pewnie komputer zaczyna tańczyć a monitor wywala kule dyskotekową z niebieskim światłem...

No i tak ten system jest wyłączasz niepotrzebne rzeczy na początku oraz aktualizacje i używasz. Jak ci wali bsodami to wychodzi na to że twój sprzęt się z 10 nie lubi :)

Guest

Mój sprzęt się nie lubi  i7 8700 i 1080ti też się nie lubi, to jaki sprzęt się z tym systemem lubi skoro większość go nie lubi :D

Patrz mój się z W10 nie lubi ale jakoś W8 W7 Linux mu nie przeszkadzają ale jak znam ciebie to pewnie to jest przypadek spowodowany tym że to stary sprzęt jest :)
Na następny post nawet nie zamierzam odpowiadać bo to jak rozmowa ze ścianą kiedyś się sam przekonasz...

A ja to tylko tu zostawiam względem W10 i jego problemów

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

UP z LG-H870 - 7NCR 4.0.1 Ultra Slim/Kastrat przy użyciu Tapatalka

Guest

@lingruby
Nie rób tego to nie jest dobry temat, tutaj i tak jest walka zawsze a tym tylko będzie większa bo jedni widzą jaka jest prawda a drudzy idą w zaparte że to działa spoko i to tylko ludziom się wydaje :D

7 godzin temu, TheStraight napisał:

Mój sprzęt się nie lubi  i7 8700 i 1080ti też się nie lubi, to jaki sprzęt się z tym systemem lubi skoro większość go nie lubi :D

Patrz mój się z W10 nie lubi ale jakoś W8 W7 Linux mu nie przeszkadzają ale jak znam ciebie to pewnie to jest przypadek spowodowany tym że to stary sprzęt jest :)
Na następny post nawet nie zamierzam odpowiadać bo to jak rozmowa ze ścianą kiedyś się sam przekonasz...

No właśnie ta rozmowa jest ze ścianą. Ja w kółko piszę że mi działa ty że nie działa więc jak się mamy porozumieć? :)

Windows 10 to system paradoks.

Chyba najszybszy w historii system który traci wsparcie :L

Mamy 2018r bez problemu zainstalujemy nawet Win 3.11, ale spróbujcie zainstalować pierwszą wersje Win 10 czy nawet wersje 10240 powodzenia.

Win 10 opiera się na 3 filarach: internet, sklep, xbox wraz z dx12, zabierzcie ze zdychy dx12 i dajcie dla 7 czy 8.1, a zobaczycie mega fale zwrotną :)

#podlos muszę Cie zasmucić, gdyż 90% sprzętów jakie naprawiam ma windows 10 i właśnie uszkodzenia spowodowane są przez ukochaną zdychę, ale co ja tam wiem nie miałem nigdy styczności ze zdychą wiec jak mogę się wypowiadać skoro tu tacy znaffcy. Tobie może wszystko działać, a innemu na takiej samej konfiguracji zdycha będzie się sypać jak choinka po trzech królach :D. Jeden używa PC doneta inny jest bardziej zaawansowanym użytkownikiem. 

Jeszcze jakiś czas temu to forum było miłe do czytania. Teraz pierd.... kocopoły, ąż się chce rzygać. Każdy system ma i będzie mieć błędy, jak się nie podoba to wywalcie kompa do kosza i problem będziecie mieli z głowy. Korzystam z Win10 i dla mnie jest wszystko ok. Widząc co nowego w systemie Windows 10 pierwsze co widzę jeden jedyny poważny błąd czynnik ludzki. Zamiast ogarniać temat to gryziecie się jak gówniarze. Pozdrawiam

2 minuty temu, Tomek8177 napisał:

Jeszcze jakiś czas temu to forum było miłe do czytania. Teraz pierd.... kocopoły, ąż się chce rzygać.

Przeczytaj jeszcze raz tytuł tego tematu. 

Luźna Rozmowa :)

Teraz, M4T  napisał:

Przeczytaj jeszcze raz tytuł tego tematu. 

Luźna Rozmowa :)

Owszem luźna ;) szkoda tylko, że złudzenie w komentarzach pokazuje, jak by każdy każdemu miał wydrapać oczy :D 

1 minutę temu, Tomek8177 napisał:

Owszem luźna ;) szkoda tylko, że złudzenie w komentarzach pokazuje, jak by każdy każdemu miał wydrapać oczy :D 

Lepiej jak żółć wylewa się w internecie, niż jak by mieli chodzić po mieście i obijać ludziom mordy :D

3 minuty temu, M4T  napisał:

Lepiej jak żółć wylewa się w internecie, niż jak by mieli chodzić po mieście i obijać ludziom mordy :D

No to też szczera prawda :D szkoda, że niektórzy nie potrafią zrozumieć, że nawet linux ma swoje problemy no ale nie mam w tym kierunku doświadczenia ale nikt nie zaprzeczy, że każdy system to syf, tylko nie wszystko do końca wiemy ;)

Nie ma się o co spierać od dwóch miesięcy użytkuje win10 bardziej z musu niż chęci w pracy i tak niedługo mnie uszczęśliwią bo wymiana sprzętu i w pakiecie win10 i już za w czasu staram się do niego przyzwyczaić. Na razie jakoś udaje się na nim pracować ale ma swoje odpały np. przed aktualizacją win10 komp kumpla był w sieci firmowej po niej zniknął ale już kiedyś o tym pisałem MS jest dla użytkowników którzy i laików muszą przejść drogę do zaawansowanych :D. Co mnie nie zabije to mnie wzmocni :trollface:

Ja korzystam z 1809 od października (zainstalowany jeszcze przed wycofaniem). Jedyny problem jaki się pojawił po aktualizacji to złe działanie Synaptica od płytki dotykowej, przeinstalowanie aplikacji usunęło ten błąd. Nie było żadnych ekranów smierci czy problemów ze sterownikami. Wszystko działa płynnie i bez problemowo. Laptop MSI - konfiguracja w stopce.

Guest
3 godziny temu, Tomek8177 napisał:

No to też szczera prawda :D szkoda, że niektórzy nie potrafią zrozumieć, że nawet linux ma swoje problemy no ale nie mam w tym kierunku doświadczenia ale nikt nie zaprzeczy, że każdy system to syf, tylko nie wszystko do końca wiemy ;)

A kto mówił że linux nie ma problemów ? :D
Każdy system je ma i właśnie o to chodzi, ja tylko nie mogę uwierzyć w to co piszę podlos że u niego nie ma absolutnie żadnego błędu co jest niemożliwe korzystając z jakiegokolwiek sprzętu.

Gdzie niby ja piszę że nie mam błędów :L Błędy są jak w każdym systemie ale Ty czy M4T czy Wiktorynek cały czas piszecie że z tego systemu nie  da się korzystać a prawda jest inna. Więc cały czas będę po was jechał jak będziecie takie bzdury pisali :)

10 minut temu, podlos napisał:

Gdzie niby ja piszę że nie mam błędów :L Błędy są jak w każdym systemie ale Ty czy M4T czy Wiktorynek cały czas piszecie że z tego systemu nie  da się korzystać a prawda jest inna. Więc cały czas będę po was jechał jak będziecie takie bzdury pisali :)

Ja tak samo pisałem że sie korzystać nie da, jak ty że ma błędy :L

3 minuty temu, M4T  napisał:

Ja tak samo pisałem że sie korzystać nie da, jak ty że ma błędy :L

Jeśli cały czas krytykujesz ten system i polecasz głównie 8.1 to co to może oznaczać :biggrin3:

Teraz, podlos napisał:

Jeśli cały czas krytykujesz ten system i polecasz głównie 8.1 to co to może oznaczać

To że MS użytkowników win 10 rucha w du*e.

Zdycha owszem działa jako tako, ale ja sobie nie życzę by korporacja odbierała mi kontrole nad systemem :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information