Jump to content

Niektórymi ustawieniami zarządza Twoja organizacja

patryczek
 Share

Recommended Posts

Witam

Mam problem z windows update i opinie i diagnostyka. Przy obu widnieje napis z tematy czyli (Niektórymi ustawieniami zarządza Twoja organizacja) i blokuje wszelkie ustawienia.

Dodatkowo zablokował możliwość aktualizacji Insider Preview builds. Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

A nie używałeś jakiegoś programu do modyfikacji ustawień systemu typu modyfikacja pliku host i usuwanie programów metro itp.?

Niestety ale użyłem Destroy Windows 10 Spying i teraz za to płacę.

Temat już był na forum. Któryś z wpisów do rejestru to modyfikuje. Piszę z telefonu przez TT Przy komputerze będę jutro.

Wy Tap ane

Szukałem , ale nie mogłem nic znaleźć na ten temat. Pewnie jest inaczej sformułowany. Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

Niestety ale użyłem Destroy Windows 10 Spying i teraz za to płacę.

No właśnie a ten program robi takie coś teraz ewentualnie zostaje ci albo format ale jakoś się tego pozbyć u mnie jak bawiłem się tym programem to windows update działał normalnie tak że nie wiem coś musiałeś źle zrobić

Te ustawienia będą wprowadzone do/przez zasady grup . Trzeba się tam wybrać i znaleźć je . Będą w "gałęzi" system , dla tego system warczy ze nie masz uprawnień do zmian tych ustawień . Oczywiście są to zmiany w rejestrze ale ich szukanie jest trudniejsze niż poprzez zasady grup i ustawienie danej opcji na nieskonfigurowane czy domyślne .

Znalazłem:
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników][Windows-Vista/7/8.1/10-skrypt]-RemoveSPY_AIO---hosts,-szpiedzy-i-telemetria-won,-optymalizacja-Windows#entry65871 i post poniżej.

Wy Tap ane

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Ten temat został zamknięty..

Z powodu: rozwiązany

Jeśli się z tym nie zgadzasz, możesz zraportować ten post. Używając opcij "Zgłoś".

Pozdrawiamy zespół Winclub.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information