Skocz do zawartości

[Win 2000] SP4] Windows HQ v2


mmaciek12

Rekomendowane odpowiedzi

hqv2.png

 

Temat przeniesiony z forum WindowsMX.pl - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

_____________________________________________________________________________


Chcę wam zaprezentować moją druga modyfikację Windows 2000. Jest nią Windows HQ v2.
Systemem bazowym jest Windows 2000 Professional SP4 - 5.0.2195.6717 - Polish
Instaluje się około 15~35 minut. Klucz dodany i przechodzi pozytywnie testy WGA. Dodany RollUp1 i masa poprawek

Zmiany w stosunku do poprzednika:
Dodałem główną tapetę, ulepszyłem tweaka, dodałem obsługę 32 bitowych ikon, dodałem okienko co do instalacji systemu po włożeniu płyty.
A wygląda ono tak:
snap055.png

snap056.jpg56506519.png

POBIERANIE
Plik: WinHQ_v2.iso
Waga ISO: 354MB
MD5: 8c0a9ded3fe5f1d393510ef2b42b37bc

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale każdy mod zachowuje sie inaczej na indywidualnym sprzecie i zapotrzebowania użytkownika... bez testowania nic nie wiesz tak na prawde ;)

 

Geniusz nie człowiek! Tylko mówię jak u mnie było, to nie powód by pisać takie "bzdury". System od 3 lis 2010 lata w sieci i nie było jakiś wielkich problemów z nim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

 

Masz może jakieś doświadczenia z tym systemem z dużymi dyskami twardymi (powyżej 250GB) ? Windows 2000 (nawet SP4) ma problemy z obsługą takich dysków (nie widzi całego obszaru). Możliwa jest zmiana w rejestrze, ale nie w sytuacji gdy instaluje się "świeży system" na nowym dysku.

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy kiedykolwiek ruszy jakiś zdecydowany i masowy projekt na polskich forach który będzie dotyczył xp x64. Moim zdaniem zabawa w x32 sensu nie ma. Każdy z potencjalnych new-beta-userów :-) i tak da na luz tracąc 80% RAMu.

No i ciekawi mnie też dlaczego ludzie uparli sie na W2000 a nie na XP. Tego drugiego jest znacznie łatwiej "bajerzyć".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , chciał bym  zainstalować owego Windowsa na swoim starym pc ( aktualnie nowy w naprawie wiec używam starego ) , na tym pc system operacyjny to ubuntu linux mint  ( zainstalowany z głupoty ) . Jest ktoś w stanie mnie poprowadzić w stronę poprawnego zaistalowania tego win 2k ? :)  Z góry serdecznie dziękuje iż totalnie sie na tym nie znam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, czarny84 napisał:

Dzień dobry :)

Może uchowało się komuś ISO systemu? niestety linki mir.cr wygasły, z chomika niestety nie korzystam :(

Naszło mnie na odrobinę retro - chętnie zobaczę jak z P4 2,1 GHZ i płyta Abit się sprawuje :)

Mam na dysku za chwilę przerzucę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2020 o 15:56, kamiloxf napisał:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Czy ten system zainstaluje się z pendrive jak go nagram za pomocą programu Rufus?

 

Czy ruszy jak komputer na dysk 500 GB ?

Gdzie mogę pobrać guru gotowy obraz ze zintegrowanymi sterowniki, aby się zainstalował na niezbyt starym komputerze?

Bo teraz ich instalacji czystego systemu wyrzuca błąd 0x0000007B.

Moja płyta główna to Gigabyte GA-P55A-UD3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, berthold61 napisał:

A obsługuje ten system jakakolwiek przeglądarka ? zainstalujesz jakoś ale co z tego jak przeglądarki nie działają na tym , ledwo co na XP chyba dwie jako tako idą .

Ten komputer docelowo będzie odłączony od internetu, więc nie potrzebuje przeglądarki.

berthold61 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie