Skocz do zawartości
mmaciek12

[Win 2000][SP4] Windows HQ v2

Rekomendowane odpowiedzi

hqv2.png

Temat przeniesiony z forum WindowsMX.pl - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Chcę wam zaprezentować moją druga modyfikację Windows 2000. Jest nią Windows HQ v2.
Systemem bazowym jest Windows 2000 Professional SP4 - 5.0.2195.6717 - Polish
Instaluje się około 15~35 minut. Klucz dodany i przechodzi pozytywnie testy WGA. Dodany RollUp1 i masa poprawek

Zmiany w stosunku do poprzednika:
Dodałem główną tapetę, ulepszyłem tweaka, dodałem obsługę 32 bitowych ikon, dodałem okienko co do instalacji systemu po włożeniu płyty.
A wygląda ono tak:
snap055.png

snap056.jpg56506519.png

POBIERANIE
Plik: WinHQ_v2.iso
Waga ISO: 354MB
MD5: 8c0a9ded3fe5f1d393510ef2b42b37bc

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale każdy mod zachowuje sie inaczej na indywidualnym sprzecie i zapotrzebowania użytkownika... bez testowania nic nie wiesz tak na prawde ;)

Geniusz nie człowiek! Tylko mówię jak u mnie było, to nie powód by pisać takie "bzdury". System od 3 lis 2010 lata w sieci i nie było jakiś wielkich problemów z nim...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Masz może jakieś doświadczenia z tym systemem z dużymi dyskami twardymi (powyżej 250GB) ? Windows 2000 (nawet SP4) ma problemy z obsługą takich dysków (nie widzi całego obszaru). Możliwa jest zmiana w rejestrze, ale nie w sytuacji gdy instaluje się "świeży system" na nowym dysku.

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź,

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba Win 2000 nie obsługuje dysków z większą pojemnością niż 250GB ja chciałem na dysku 500GB spróbować zainstalować to pokazywało jakieś chińskie znaczki nie wiem dlaczego tak było

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekaw jestem czy kiedykolwiek ruszy jakiś zdecydowany i masowy projekt na polskich forach który będzie dotyczył xp x64. Moim zdaniem zabawa w x32 sensu nie ma. Każdy z potencjalnych new-beta-userów :-) i tak da na luz tracąc 80% RAMu.

No i ciekawi mnie też dlaczego ludzie uparli sie na W2000 a nie na XP. Tego drugiego jest znacznie łatwiej "bajerzyć".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam , chciał bym  zainstalować owego Windowsa na swoim starym pc ( aktualnie nowy w naprawie wiec używam starego ) , na tym pc system operacyjny to ubuntu linux mint  ( zainstalowany z głupoty ) . Jest ktoś w stanie mnie poprowadzić w stronę poprawnego zaistalowania tego win 2k ? :)  Z góry serdecznie dziękuje iż totalnie sie na tym nie znam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi