Jump to content

Recommended Posts

Posted

Pomoże mi ktoś z tym włączeniem na stałe wymuszaniem na stałe niepodpisanymi sterownikami?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Posted

a nie wiem czy to zadziała
 

Włączenie Trybu Testowego (Trwała)
Ta metoda jest przydatna, jeśli używasz wielu niepodpisanych urządzeń. [[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]]
  1. Kliknij przycisk Start i w polu wyszukiwania wpisz cmd.
  2. Kliknij ikonę cmd.exe prawym przyciskiem myszy i wybierz Uruchom jako administrator.
  3. W oknie wiersza poleceń wpisz: bcdedit.exe -set TESTSIGNING ON i naciśnij Enter.
  4. Uruchom ponownie komputer. W prawym dolnym rogu ekranu pojawi się napis Tryb testowy.
  5. Zainstaluj swoje sterowniki.
Wskazówka: Aby po wszystkim wyłączyć tryb testowy i przywrócić normalne zabezpieczenia, otwórz wiersz poleceń jako administrator i wpisz: bcdedit.exe -set TESTSIGNING OFF, a następnie zrestartuj komputer.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information