PIOTR1996 Posted June 2 Report Posted June 2 Pomoże mi ktoś z tym włączeniem na stałe wymuszaniem na stałe niepodpisanymi sterownikami? [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] Quote
Mr.T Posted June 2 Report Posted June 2 a nie wiem czy to zadziała Włączenie Trybu Testowego (Trwała) Ta metoda jest przydatna, jeśli używasz wielu niepodpisanych urządzeń. [[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]] Kliknij przycisk Start i w polu wyszukiwania wpisz cmd. Kliknij ikonę cmd.exe prawym przyciskiem myszy i wybierz Uruchom jako administrator. W oknie wiersza poleceń wpisz: bcdedit.exe -set TESTSIGNING ON i naciśnij Enter. Uruchom ponownie komputer. W prawym dolnym rogu ekranu pojawi się napis Tryb testowy. Zainstaluj swoje sterowniki. Wskazówka: Aby po wszystkim wyłączyć tryb testowy i przywrócić normalne zabezpieczenia, otwórz wiersz poleceń jako administrator i wpisz: bcdedit.exe -set TESTSIGNING OFF, a następnie zrestartuj komputer. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.