Rex Rexus Posted May 29 Report Posted May 29 Hejka Panowie skąd pobrać instalkę [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] (nie PREVIEW) ? Quote
Rex Rexus Posted May 29 Author Report Posted May 29 41 minut temu, dna111 napisał(a): Dzięki, ale nie ma czegoś bezpieczniejszego ?? Bez takich programów ? Quote
podlos Posted May 29 Report Posted May 29 Tu masz oryginalne iso od microsoftu: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] Quote
Rex Rexus Posted May 30 Author Report Posted May 30 13 godzin temu, podlos napisał(a): Tu masz oryginalne iso od microsoftu: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] Ale jak ściągnąć wersję ProPlus LTSC ? Nie widzę tu takiej. Posiadam klucz do wersji LTSC i zależałoby mi na tej wersji. Proszę o pomoc. Quote
podlos Posted May 30 Report Posted May 30 11 minut temu, Rex Rexus napisał(a): Ale jak ściągnąć wersję ProPlus LTSC ? Nie widzę tu takiej. Posiadam klucz do wersji LTSC i zależałoby mi na tej wersji. Proszę o pomoc. Odpowiednia licencja i będzie ltsc, np. aktywując przez kms zamienia się w proplus ltsc. JanKo66 likes this Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.