Jump to content
WinClub
CudnyTomek

Ratunku

Recommended Posts

wczoraj w nocy zainstalowalem windowsa 10. potem weszlem w sklep i zalożylem konto. Nastepnego dnia wyskoczylo mi okno aby wpisać hasło. I tu jest problem ze go zapommialem bo nie wiedzialem ze bedzie potrzebny aby sie zalogowac i korzystac z komputera. Jest jakiś sposób aby ominąć ten krok lub powrócic do win 7

To nie wina windowsa 10 że zapomniałeś -_-
Wrócić do 7 możesz z poziomu zalogowanego systemu. Można zrobić czystą instalację W7/W10
Możesz zdalnie zmienić hasło do konta Microsoft - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

tak potem na poczte przychodzi kod ktory wszystko rozwiazuje. Ale zeby uzyskać ten kod trzeba znać haslo na poczte

nie da sie zmienic hasla poniewaz potrzeba hasla na poczte a haslo na poczte jest takie same jak logowanie sie na kompa

Konto pocztowe również ma opcję "przypomnij hasło". Masz nauczę, na następny raz nie będziesz robił kont totalnie z niczego, czy tak ciężko zrobić jedno konto śmieciowe i jedno normale? Ehh.. przynajmniej nie ma problemów.
Możesz też włamać się na system, ale jak to Ci nie powiem :D

Już pisałem.. format (czysta instalacja systemu) lub złamanie hasła - poradnik:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Myślisz  że to pojmie ? -  ręce i szczęka opadają .

Resetowanie Hasła.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Na 8.1 zrobiłem tak: przy oknie "wpisz hasło" jest przycisk "strzałka w prawo". Kliknąłem ją i zalogowałem się na konto admina. Na koncie admina usunąłem konto z zapomnianym hasłem bo jest taka możliwość.

A tak na marginesie format w takim przypadku to ostateczność. Jak przy byle problemie będziemy formatować to niczego więcej się nie nauczymy.

Powodzenia

Guest wladek123

Zainstaluj jeszcze raz Windowsa z płyty lub pendriva.

wczoraj w nocy zainstalowalem windowsa 10. potem weszlem w sklep i zalożylem konto. Nastepnego dnia wyskoczylo mi okno aby wpisać hasło. I tu jest problem ze go zapommialem bo nie wiedzialem ze bedzie potrzebny aby sie zalogowac i korzystac z komputera. Jest jakiś sposób aby ominąć ten krok lub powrócic do win 7

Mam program do wchodzenia na kompa który jest zachasłowany

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information