Skocz do zawartości

"Win 10 Project 2015 - PE" Windows Live


Mr.T

Rekomendowane odpowiedzi

"Win 10 Project 2015 - PE" Windows Live

 

 

czysty gotowiec do własnej modernizacji


czyli

koło ratunkowe bazujące na najbogatszej wersji Windows 10 Enterprise.

 

Otwieramy ISO w jakimś programie do edycji np. Ultraiso

i wrzucamy do folderu Programs nasze aplikacje w wersji Portable

 

zapisujemy zmiany

i cieszymy się własną wersją PE

miłej zabawy

 

Download:

 

x86 - 461 mega

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam problem z własną kompozycją wspomnianego systemu.

Swoje programy (rozpakowane) powrzucałem do katalogu Programs tak jak nakazane jest to w opisie, jednak żaden z nich nie pojawia się ani na pulpicie ani w STARCIE.

Próbowałem odpalić aplikacje przechodząc do katalogu Programs na płycie a wtedy wyskakiwał mi błąd o brakującym podsystemie.

Proszę o poradę co i jak zrobić, by stworzyć własny w pełni fukcjonalny LIVE-CD.

 

Z góry uprzejmie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden z nich nie pojawia się ani na pulpicie ani w STARCIE.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] dwa posty wyzej odpowiedz ehh 

 

a ty dodales tylko programy

 

skroty trzeba byy diodac do wim a to juz troche pracy jest

 

chyba prosciej miec szybo wsio swoje 

 

niedogodnosc ze trzeba wejs recznie bez skrotow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr.T
Wielkie dzięki :)
 

@Rozowy
Jeśli Twój NAS bootuje tylko z ISO to zrób tak
Ściągnij sobie ISO Win10, otwórz je do edycji, wyrzuć wszystko z katalogu Sourcess a następnie wklej tam plik boot.wim z ISO Mr.T i zapisz sobie pod nową nazwą :) U mnie tak zadziałało.

Jeśli Twój NAS ma możliwość konfiguracji PXE to zainteresuj się Wimboot.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Edit

@Mr.T
Sprawdziłem dzisiaj w pracy jak się sprawuje. Startuje bez problemów z  usb oraz przez pxe.

Mam jednak mały problem z przeglądaniem zasobów sieciowych. System dostaje IP, Net przez przaglądarkę działa ale nie mogę się dostać do udostępnionych zasobów sieciowych.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Zobaczyłem że usługa Serwer nie jest uruchomiona i uruchomiłem ją ręcznie, niestety nic to nie dało.

Problem mam na obu wersjach x86 i x64 uruchamianych z lanu i z usb.

Byłbym wdzięczny za jakąś podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System jest super. Bardzo szybko sie laduje i dziala stabilnie jak na live CD Windowsa. Niestety na moim tablecie nie dziala klawiatura dotykowa. Majac tylko jeden port USB, z ktorego startuje system niestety nie moge podlaczyc urzadzen zewnetrznych. Czy daloby się zintegrowac klawiaturę dotykową w tej wersji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System jest super. Bardzo szybko sie laduje i dziala stabilnie jak na live CD Windowsa. Niestety na moim tablecie nie dziala klawiatura dotykowa. Majac tylko jeden port USB, z ktorego startuje system niestety nie moge podlaczyc urzadzen zewnetrznych. Czy daloby się zintegrowac klawiaturę dotykową w tej wersji?

A może by tak pokombinować ?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy "na shell" ?  Jakiś program typu "downloader" tak przyspiesza ściąganie po wi-fi.

Nie nie nie ;D

Masz tu przykład takowej usługi [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] .

W skrócie kupuj shella masz dostęp przez internet do innego komputera, przeważnie słabszych sprzętowo, ale z najważniejszym czynnikiem download / upload.

Często używane do seedowania wstawek z torrentami, przerzucania plików na inne hostingi i do wielu innych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie