Skocz do zawartości

NTlite - Download


Mr.T

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.07.2019 o 13:06, Widzior napisał:

Co wy macie za jazdy z tym NTLite full? Przecież wersja od producenta normalnie dostępna jest pełnowartościowa do zastosowań domowych, chyba że jestem ślepy.

Wersja darmowa ma niepełną funkcjonalność - na przykład nie da się na niej usunąć większości komponentów, trzeba mieć płatną Home za 40€ lub wyższą (Pro, Enterprise). Czekamy aż komuś uda się złamać najnowsze buildy, być może @remek002 znów da radę. :)

Obecnie najnowszy build NTLite to: v1.9.0.7046 - jeszcze nikomu nie udało się scrackować, ostatni scrackowany build to v1.8.0.6790 od @remek002.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reducer to szit, NTLite ogarnia wszystko ale pod wuja10 musi być od wersji 1.5.X w górę bo pon. 1.5 krzaki produkuje. A co do wersji full to demo ze strony producenta to demo, nie wiem jakim cudem wielu tego nie widzi. Na demo nie zrobisz dobrego kastrata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sprawdzcie najpierw silniki które wykrywają - i te które nie wykrywają - np kasperski, f-secure - itp.

 

VirusTotal - TO NIE WYROCZNIA.

Wykrywa wszelkie modyfikacje - np usuniecie licencji - i już pokazuje wirusy.

Tu trzeba trochę mózgu użyć - np. Zainstalować sobie np - shadow defender - program do wirtualizacji systemu - i instalować w trybie Shadow Mode.

Nastepnie w tym trybie sprawdzić ZAINSTALOWANY program jakimś dobrym skanerem.

Programy ZAINSTALOWANE to nie to samo co programy.exe.

Wystarczy troche poczytać - google :D

Gdyby VirusTotal był wyrocznią to nikt by nie instalował programów z - witaminką.

 

A to program portable - wystarczy w wirtualizacji systemu odpalić - zrobić co się chce - zapisać plik wynikowy - np ISO - na dysku lub folderze nie chronionym przez wirtualizację - i mamy czyste ISO - bo chyba wszystkim tym co się "plują" - o to chodzi.

A po restarcie mamy czysty system!!

Sprawdzcie jak to działa - i jak coś nie działa - dopiero piszcie.

Cieszcie się - bo BARDZO TRUDNO znależć działającą nową wersje.

 

To tylko moje spostrzerzenia - ja używam - dla siebie - innego softu - do modyfikacji systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, zbigniew59 napisał:

... zapisać plik wynikowy - np ISO - na dysku lub folderze nie chronionym przez wirtualizację - i mamy czyste ISO ...

Załóżmy, że postawię wirtualny czysty system a na nim uruchomię owy program NTLite w celu zrobienia moda w formacie ISO... To skąd mogę mieć dalej pewność czy ten utworzony mod będzie czysty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2021 o 08:15, FoRMaT2007 napisał:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] Pass: winclub

Twórco jest [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Używał ktos tego? Próbuje oczyścić z niepotrzebnych składników najnowsze ISO WIN10. Odklikuje wszystkie niepotrzebne komponenty, następnie daje apply -process, program pokazuje , że wszystko usuwa, kończy sie sukcesem. jednak po ponownym załadowaniu tego folderu instalacyjnego okazuje sie, że nic nie zostało usunięte i folder wciąż waży tyle samo. Co robię źle?

JanKo6 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2021 o 10:33, raf1002 napisał:

Używał ktos tego? Próbuje oczyścić z niepotrzebnych składników najnowsze ISO WIN10. Odklikuje wszystkie niepotrzebne komponenty, następnie daje apply -process, program pokazuje , że wszystko usuwa, kończy sie sukcesem. jednak po ponownym załadowaniu tego folderu instalacyjnego okazuje sie, że nic nie zostało usunięte i folder wciąż waży tyle samo. Co robię źle?

Używałem działa bez problemowo usuwa komponenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam tego programu od bardzo dawna, jeszcze dla Windows XP i nigdy nie miałem takiego problemu. Co robię źle?

1. Ściągam najnowsze ISO win10 ze strony MS

2. Rozpakowuje i wczytuje do ntlite katalog instalacyjny

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

3. Zaznaczam do załadowania WIN 10 Pro, konwertuje ESD na WIM

Clipboard02.jpg.d06b5446c5871836f4f7aa36bc4a107c.jpg

4. Skonwertowane, załadowane

Clipboard03.jpg.2d90384177b56f6e59cc21fbcdf089a5.jpg

5. Zaznaczam przykładowo trzy ostatnie elemnty do usunięcia

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

6. Apply/Process

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

7. Chyba udało się

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

8. A jednak po załadowaniu, zanaczone do usunięcia elementy nadal sa na liście

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

:huh:

 

Zapewne popełniam jakis głupi błąd, z którego zaraz będę się śmiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa u wszystkich, dlatego usunąłem link.

Program nie jest łatwo "złamać" co widać.

Wskazane jest nauczyć się samemu rozpoznawać co jest  "wirusem", a co nie i niektóre programy "zabezpieczające" lub kompresujące pliki  exe, dll itp sa z automatu wykrywane jako wirus bez podpisu ważnym certyfikatem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie