Skocz do zawartości
Michal90

Sposoby aktywacji

Rekomendowane odpowiedzi

Windows 8+kms(180dni)+dodanie WMC z klucza od MS=aktywacja trwała (nie każdy klucz WMC działa)

Windows 8.1+kms(180dni)+dodanie WMC z klucza od MS= ?

Windows 8+slmgr /ipk klucz (skype)=aktywacja trwała

Windows 8.1+slmgr /ipk klucz(skype)=aktywacja trwała

WIndows 8+slmgr /ipk kluczslmgr /skms (serwer), slmgr /ato .=aktywacja na 180 dni

WIndows 8.1+slmgr /ipk kluczslmgr /skms (serwer), slmgr /ato=aktywacja na 180 dni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

robbertson1: Być może dezaktywuje jak sie dodaje na W8.1 , ale jak ma sie W8+kms to dodanie powoduje aktywacje i nie ma problemu z pobraniem i aktualizacją do W8.1.

Musimy właśnie czekać zeby ktoś potwierdził jak to jest na W8.1...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie o dziwo nie - system aktywny - aczkolwiek trochę byłem w szoku bo miałem watermark build 9200 ale po restarcie już go nie było a system aktywny.

Teraz pobiera mi aktualizację do 8.1 ze sklepu. Zamierzam zrobić backup aktywacji i zainstalować 8.1 bezpośrednio z iso i odtworzyć zrobiony backup - ciekawe czy wtedy pójdzie.

Tylko jak sobie poradzić z dodaniem WMC do 8.1 po zainstalowaniu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to chyba mam farta bo mam 2 klucze z promocji- jeden na stacjonarny a drugi na lapka i oba przeszły aktywację.

Tylko na lapku mam problem z grafiką przełączalną ale za jakiś czas pewnie wyjdą odpowiednie stery.

Dodatkowo podaję link do włączenia możliwości wejścia w tryb awaryjny  Win 8 i 8.1.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Posiadam obecnie Windows 8 Pro aktywowany za pomocą KMSNano. Chciałbym zaktualizować go do 8.1 (czysta instalacja nie wchodzi w grę). Czy po aktualizacji, można go normalne aktywować jakimś aktywatorem? Słyszałem, że są problemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak masz 8 akywowaną KMSNano to masz system aktywowany na 180 dni więc normalnie przez sklep zaktualizuj go sobie do 8.1. I potem KMSpico znowu na 180dni albo znajdziesz jakis działający klucz zeby aktywować przez telefon już na stałe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no jak masz w8 i użyłeś KMSNano to masz aktywacje na 180dni wiec klucz jest ok i na nim aktualizuj sobie do 8.1.

I potem możesz rzeczywiście usunąć klucz i znowu aktywować już 8.1 na 180 dni :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aby zadziałał klucz WMC:

1: instalujemy Windows 8.1 pro
2: aktywujemy aktywatorem Winact 1.4.1(aktywuje do 16 stycznia 2014) tworząc wersję ewaluacyjną.
WAŻNE: Nie można aktywować KMS pico ponieważ opcja dodawania funkcji staje się nieaktywna.
3:dodajemy kluczem otrzymanym od MS funkcję WMC.
Po dodaniu funkcji i restarcie komputera powinniśmy mieć automatycznie aktywowany system.
(Jeśli nie to polecenie slui 4 i aktywacja telefoniczna)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aby zadziałał klucz WMC:

2: aktywujemy aktywatorem Winact 1.4.1(aktywuje do 16 stycznia 2014) tworząc wersję ewaluacyjną.
WAŻNE: Nie można aktywować KMS pico ponieważ opcja dodawania funkcji staje się nieaktywna.
Po dodaniu funkcji i restarcie komputera powinniśmy mieć automatycznie aktywowany system.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aby zadziałał klucz WMC:

Ten sposób już chyba nie działa. Próbowałem dzisiaj. Winact 1.4.1 nie jest w stanie zaktywować systemu na 180 dni. Czy ktoś zna jakiś sposób na aktywację Windows 8 WMC przy instalacji od zera. Próbowałem także zainstalować Windows 8 WMC z płyty ale nie chce przyjąć klucza, który posiadam do WMC.

Klucz dostałem w promocji. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi