Jump to content

Różnica między Office 365 a Microsoft Office np.24


jkaw

Recommended Posts

365 jest usługą subskrypcyjną (płacisz za używanie) i możesz używasz na określonej liczbie stanowisk a te zwykłe wersje to kupujesz licencję na jedno stanowisko ale nie dodatkowych opłat.

Zresztą nie lepiej wpisać w google [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Link to comment
Share on other sites

Office 365 i Microsoft Office to dwa pakiety biurowe firmy Microsoft, które zawierają popularne programy takie jak Word, Excel i PowerPoint. Jednak mają one kilka różnic, które warto znać.

Office 365 to usługa subskrypcji, która zapewnia dostęp do najnowszych wersji programów, aktualizacji, dodatkowej przestrzeni dyskowej w chmurze i innych funkcji. Możesz opłacać subskrypcję co miesiąc lub co rok, a także udostępniać ją innym osobom. Office 365 został przemianowany na Microsoft 365 w 2020 roku.


Microsoft Office to jednorazowy zakup, który daje Ci licencję na stałe korzystanie z programów na jednym komputerze. Nie otrzymujesz jednak żadnych nowych funkcji, tylko aktualizacje zabezpieczeń. Microsoft Office jest dostępny w różnych wersjach, np. Office 2019 lub Office 20212.
Podsumowując, główna różnica między Office 365 a Microsoft Office polega na sposobie płatności i dostępie do nowych funkcji. Jeśli chcesz mieć zawsze najnowsze narzędzia i usługi, lepiej wybrać Office 365 (Microsoft 365). Jeśli natomiast potrzebujesz tylko podstawowych programów i nie zależy Ci na aktualizacjach, możesz kupić Microsoft Office za jednorazową opłatą.

LAGUNA and lou777 like this
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information