Jump to content

Manualna Aktywacja Windows - Vista, 7, 8, 8.1, 10 - Server 2008, 2008R2, 2012, 2012R2 - Office 2010, 2013, 2016

Recommended Posts

Pobierz z naszego forum tutaj: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

no juz wiem w czym problem brat uzył jakiegos aktywatora...  a skąd moge pobrac windows 8.1 pro? na torrentach nigdzie nie moge znaleźć

Sciagam takie cos [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]   do pobrania win 8,8.1 , 7 i inne -orginały bez ingerencji

Guest tygrysior

witam od kilku godzin szukam działającego sposobu aktywacji win 8.1 pro. albo cos nie wchodzi albo wywala blad ze klucz zablokowany. ma ktoś jakiś pewny sposób zebym nie musial fornata robic jak po jakims haktywatorze:P

Guest pablobanani

Witam serdeczne wszystkich. Jest problem wiec pisze, aktywowałem windows 8.1pro sposobem z pierwszego postu i nie działają mi aplikacje [kafelki]. czyli; kalendarz, sklep, giełda, itp. aktywacja przebiegła bez problemu i tak do końca nie wiem czy to jest związane z ta aktywacja czy to wina obrazu z którego korzystałem. Jeśli można prosić o nakierowanie mnie gdzie szukać rozwiązania zaistniałej sytuacji był bym bardzo  wdzięczny .

---------------------------

Windows Script Host

Trwa aktywowanie produktu Windows®, Professional edition (9e473b6d-b591-4c46-9c44-90a865f22e76)...

Błąd: 0xC004C060 Uruchom na komputerze z systemem Microsoft Windows w wersji innej niż podstawowa polecenie „slui.exe 0x2a 0xC004C060”, aby wyświetlić tekst błędu.

OK   

mam taki błąd po wpisaniu komendy  slmgr /ato

Windows Script Host
Trwa aktywowanie produktu Windows®, Professional edition (9e473b6d-b591-4c46-9c44-90a865f22e76)...

Błąd: 0xC004C060 Uruchom na komputerze z systemem Microsoft Windows w wersji innej niż podstawowa polecenie „slui.exe 0x2a 0xC004C060”, aby wyświetlić tekst błędu.

OK   
mam taki błąd po wpisaniu komendy  slmgr /ato

Opisz dokładnie cały proces, co zrobiłeś, itp. Osobiście podejrzewam, że próbowałeś wcześniej jakiś aktywatorów i stąd ten błąd, lub też użyłeś innego klucza niż w tym linku: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Użyłem tego klucza CCTPW-6NK2R-QFGH9-Y7GTG-RRDG7 ponieważ z tej strony [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] wyskakiwał mi taki błąd 

Windows Script Host
Błąd: 0xC004E016 Uruchom na komputerze z systemem Microsoft Windows w wersji innej niż podstawowa polecenie „slui.exe 0x2a 0xC004E016”, aby wyświetlić tekst błędu.

OK   
a ten klucz mam z KMS znalazłem go tam w notatniku