Jump to content
WinClub
crimson

Manualna Aktywacja Windows - Vista, 7, 8, 8.1, 10 - Server 2008, 2008R2, 2012, 2012R2 - Office 2010, 2013, 2016

Recommended Posts

Działa wszystko polecam ,działa za pierwszym razem tylko system musi być czysty nie po żadnych haktywatorach i innych cudach na kiju bo ja na win8.1 9600 bulid x64 po aktywatorach nie chciało wejść musiałem od nowa system instalować i poszło gładko. Oczywiście wszystko przy pomocy Crimsona :D

Guest jackqazz

Jeśli mam problem z manualna po uzyciu haktywatorw to konieczny format czy wystarczy instalacja od nowa win?

Guest grzegozch

A co z przyciskiem "skorzystaj z większej liczby funkcji w nowej wersji systemu windows"? Teraz przestał on totalnie działac, wywala dziwny błąd. Do czego on służył?

W windows 8.1 nie ma juz klasyfikacji systemu?

Po aktywacji przez KMS nie ma możliwści dodania funkcji.

Czy jak normalnie działa mi sklep po aktywowaniu 8.1 przez KMS to jest coś nie tak? Zalogowałem się kontem microsoftu i mogę pobierać normalnie aplikacje :D

Wszystko w jak najlepszym porządku. Tak ma być.

dziękuję CI Crimson, aktywacja przeszła bezproblemowo. Mam jednak małe pytanko, może banalne, ale czy można pobierać aktualizacje jeżeli system jest zaktualizowany sposobem którym podałeś w pierwszym poście? Głównie mam na myśli aktualizację o nazwie GA Rollup A, z tego co zdążyłem wyczytać, to że poprawka wyłapuje lewe klucze. Jeżeli coś wiecie na ten temat, proszę o informację ;)

1. Można pobierać aktualizaje bezproblemowo i korzystać ze wszystkich opcji: konta MS, sklepy itp.

2. To nie są lewe klucze, to są oryginalne klucez MS do aktywacji poprzez KMS

*sorry za wcześniejszą niby odpowiedź, która była tylko twoim cytatem, ale próbowałem zrobić to przez telefon, bez sukcesu niestety. :)

Działający klucz na tą chwile, więc się spieszyć

Windows 8.1 RTM Pro Offline Activation RETAIL Keys:
slmgr.vbs -ipk NWYXD-BWK48-BMC8T-6PTGT-XP73H

Siema. Wrzuć go do tematu z telefoniczną aktywacją.

Guest iAccount71

Mam pytanko , mam zamiar pobrać aktualizację ze sklepu tylko nwm czy może być internet załączony czy nie ? Więc jak będzie? Obojętnie czy raczej przed aktywacją nie może być net włączony ? Dziękówa i Pozdro

Mam pytanko , mam zamiar pobrać aktualizację ze sklepu tylko nwm czy może być internet załączony czy nie ? Więc jak będzie? Obojętnie czy raczej przed aktywacją nie może być net włączony ? Dziękówa i Pozdro

Jak wyobrażasz sobie pobrać coś ze sklepu bez włączonego internetu?

Aktywacja telefoniczna działa w 100 % System aktywowany trwale.
ja to zrobiłem właśnie tak jak opisałem poniżej dzwoniąc na polski numer Microsoftu z komórki - koszt 1,99 zł
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przed przystąpieniem wybieramy klucz zgodny z naszym systemem tutaj: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktywacja systemu Windows 8.1 Professional RTM z Media Center za pomocą klucza Media Center który mamy od firmy Microsoft:

1. Odłącz się od Internetu
2. Zainstaluj system Windows 8.1 Pro RTM (x86 lub x64) za pomocą tego klucza: XHQ8N-C3MCJ-RQXB6-WCHYG-C9WKB
3. Po tym uaktualnij instalację dodatkiem Windows Media Center używając tego klucza: RR3BN-3YY9P-9D7FC-7J4YF-QGJXW
4. Pobierz "Data.dat" [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] i umieścić go w "C:\Windows\System32\spp\Store\2,0"
    nadpisując oryginalną wersję pliku (Data.dat jest ukryty)
5. Uruchom "cmd.exe" jako administrator i wpisz "slmgr-IPK XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX"
    (zastąp XXXXX kluczem Media Center otrzymanym od Microsoftu)
6. Uruchom "slui 4" wybierz Polska, i zadzwoń pod bezpłatny numer ze Skype lub drugi płatny i aktywuj system Windows 8.1 Pro z Media Center
7. Połącz się ponownie z Internetem.

A czy ktoś może mi podpowiedzieć skąd pobrać win 8.1. Ściągnąłem z 2 rożnych miejsc i obydwa przypadki są trefne. Windows się instaluje ale nie działają mi programy ze skrótów kafelkowych tj mapy, news, mapy, internet explorer itp. Włączam program i nagle wywala do ekranu początkowego nawet nie pokazując informacji o błędzie. Jedyna różnica jest w ie - pojawia się komunikat program przestał działać. Nawiązując do założonego tematu aktywacją przebiega poprawnie. Mam wersje winblue pro 9600