Skocz do zawartości

Manualna Aktywacja Windows - Vista, 7, 8, 8.1, 10 - Server 2008, 2008R2, 2012, 2012R2 - Office 2010, 2013, 2016


crimson

Rekomendowane odpowiedzi

czy działa aktywacja Windows w 2022 roku kms

proszę o uaktualnienie poradnika  do aktywacji ręcznej Windows  7 , 8, 8.1,10  i najnowszego windows 11  w roku 2022

dziękuję  za poradnik na temat aktywowania ręcznego windows i aktywacji na 180 dni

miłego dnia

 

poszukuje obrazu płyty dvd iso windows 7 ultimate lub windows 8.1   do pobrania i instalacji w polskiej lub anielskiej wersji (link do pobrania po proszę jeśli to będzie możliwe)

 

i dziękuję za poradnik na temat aktywacji windowsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tomasz0mlp napisał:

czy działa aktywacja Windows w 2022 roku kms

proszę o uaktualnienie poradnika  do aktywacji ręcznej Windows  7 , 8, 8.1,10  i najnowszego windows 11  w roku 2022

dziękuję  za poradnik na temat aktywowania ręcznego windows i aktywacji na 180 dni

miłego dnia

 

poszukuje obrazu płyty dvd iso windows 7 ultimate lub windows 8.1   do pobrania i instalacji w polskiej lub anielskiej wersji (link do pobrania po proszę jeśli to będzie możliwe)

 

i dziękuję za poradnik na temat aktywacji windowsa

proszę o aktualizacje poradnika do aktywacji windows ręcznej kms , i mam jeszcze pytanie mam laptop msi intel 7700 hq  i dwie karty graficzne intel gpu 630 uhd i nvidia do grania 1050 ti  (msi gv62 7rd) 8gb ram , hdd 1 tb jaki system mogę zainstalować ( win 10 na tym laptopie działa dobrze na windows 10  z wszystkimi sterownikami od msi ) jakie sterowniki potrzebne żeby uruchomić starszy system  windows na przykład windows 7 i żeby działała karta graficzna od intela 630 i druga od nvidia 1050 ti 4gb lub windows 8.1 lub vista i który będzie działał z moją konfiguracjom   i jakie sterowniki będę musiał pobrać do systemu windows , tak pytam ponownie i dziękuje za pomoc wszystkich użytkowników winclub.pl

 

oto moja konfiguracja laptopa do gier msi

dokładna konfiguracja mojego laptopa msi

MSI GV62 i7-7700HQ/8GB/1TB GTX1050 lub GTX1050 ti

 

Procesor

Intel Core i7-7700HQ (4 rdzenie, 8 wątków, 2.80-3.80 GHz, 6 MB cache)

Chipset

Intel HM175

Pamięć RAM

8 GB (SO-DIMM DDR4, 2400MHz)

Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM

32 GB

Liczba gniazd pamięci (ogółem / wolne)

2/1

Dysk HDD SATA 5400 obr.

1000 GB

Miejsce na dodatkowy wewnętrzny dysk M.2 PCIe/SATA

Możliwość montażu dodatkowego dysku M.2 PCIe/SATA (elementy montażowe w zestawie)

Wbudowany napęd optyczny

Brak

Typ ekranu

Matowy, LED

Przekątna ekranu

15,6"

Rozdzielczość ekranu

1920 x 1080 (FullHD)

Karta graficzna

NVIDIA GeForce GTX 1050 lub ti

Pamięć karty graficznej

4096 MB GDDR5 (pamięć własna)

Dźwięk

Wbudowany  głośniki

Kamera internetowa

1.0 Mpix

Łączność

LAN 10/100/1000 Mbps

Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac)

Moduł Bluetooth

Złącza

USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) - 2 szt.

USB Typu-C - 1 szt.

HDMI - 1 szt.

Czytnik kart pamięci - 1 szt.

Mini Display Port - 1 szt.

USB 2.0 - 1 szt.

RJ-45 (LAN) - 1 szt.

Wejście mikrofonowe - 1 szt.

Wyjście słuchawkowe/głośnikowe (S/PDIF) - 1 szt.

DC-in (wejście zasilania) - 1 szt.

Pojemność baterii

6-komorowa, 3834 mAh

 sterowniki  windows 10  i windows 10 home pl na dysku twardym laptopa zainstalowane

oto moja konfiguracja komputera laptopa i przepraszam jeśli pomyliłem się  podając  konfiguracje laptopa przepraszam

 

i dziękuje za pomoc  mi , życzę miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie