Jump to content

Dlaczego nie mogę dodać zakładki do wszystkich otwartych kart (stron/TABS) w Firefox?


makinero

Recommended Posts

Dodam, że rok temu to działało, była inna wersja Firefox.

Teraz gdy mam otwarte około 2800 kart, zaznaczam wszystkie i gdy wybieram dodaj to nic się nie dzieje, mam pusto, nic nie dodaje! Tego problemu nie doswiadczylem nigdy w Chrome.

Mam ktoś rozwiązanie tego problemu? Mam 64gb ram i 10 rdzeniowy proceosor, więc to nie problem wydajnosciowy.

Link to comment
Share on other sites

Nigdy nie mogę dodać wszystkich zakładek do Firefox, to nie działą na wszystkich PC. Nawet jeśli uruchomię bez moich ustawień, rozszerzeń , wszystkiego. Firefox to największe badziewie jaskiekolwiek istnieje, tego problemu nie doświadczysz w Chrome i Chromopodobnych przeglądarkach. Mogę mieć nawet otwarte i 10000 a prędkość będzie ogromna, bo Firefox je nie uruchamia, one zawsze są uśpione w najnowszych wydaniach Firefox 64-bit.

Dajcie mi specjaliste, który rozwiaże ten problem, co powoduje, że nie mogę dodać wszystkich zakładek, a jedno lub kilka mogę. Co jest grane?

 

W notatniku najprostrzym mogę wkleić 2500 adresów URL w sekundę i nie ma problemów a Firefox nawet nie może dodać te adresy do folderu zakładek. Jedna z największych porażek deweloperów od wielu lat.  I to nie jest tylko moja opinia.

Link to comment
Share on other sites

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]Policz ile masz linków w Historii przegladania a potem śmiej się głupio, że masz ich więcej niż kart :D

Zresztą jest dużo rozszerzeń typu "ManyTabs" i dlaczego na całym świecie tysiace ludzi używa nawet więcej ode mnie kart i nawet je układa według różnych możliwości rozszerzeń.  Tylko inteligentni ludzie wiedzieli po co je tworzyć.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, makinero napisał(a):

Zresztą jest dużo rozszerzeń typu "ManyTabs" i dlaczego na całym świecie tysiace ludzi używa nawet więcej ode mnie kart i nawet je układa według różnych możliwości rozszerzeń.

Widzę, że już całkiem mylą się Tobie rozszerzenia z kartami i zakładkami. Wszystko można zainstalować i posortować tylko z głową.

P.S. Napisz tutaj wszem i wobec ile razy i kiedy wracasz do każdej z 2500 zakładek? - odpowiem za Ciebie - w 90% nigdy!

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, makinero napisał(a):

Znalazłem addons "Bookmark Ninja" do Firefox, które błyskawicznie dodaje wszystkie do zakładki.

Chłopie, ogarnij się. Zmobilizowałem cię i znalazłeś. Narzekasz na Firefoxa, a używasz. Co jest z Tobą nie tak? Czekałeś aż ktoś Tobie podsunie nazwę rozszerzenia? - to trzeba było zadać takie pytanie w temacie.

Kto otwiera najpierw 2500 kart, a potem dodaje je do zakładek? - osobiście i tak myślę, że ściemniasz, bo nawet nie wyobrażam sobie, żeby ktoś miał otwarte 2500 kart i jakakolwiek przeglądarka działałaby poprawnie (oczywiście szybko, bo wszystkie obecne przeglądarki usypiają karty po okresie bezczynności). Zachowujesz się jak typowy gimbus i ktoś musi to powiedzieć (napisać) wprost.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information