Skocz do zawartości

Pytanie na temat systemu


hawrisor

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Poszukuje naprawde dobrego i lekkiego systemu pod fivem. Zalezy mi na tym aby byla mozliwosc klipowania poprzez ten caly xbox. Szperałem troszke ale niestety nic nie znalazlem. Moze macie jakies naprawde lekkie systemy bez zadnych smieci itd? Zalezy mi najbardziej na wydajnosci oraz na klipowaniu poprzez tego xboxa. Dzieki wielkie za pomoc. Miłego!
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, wbak1102 napisał(a):

Od 2016 jesteś na forum i ty jeszcze prosisz żeby ktoś za ciebie poszukał ci systemu,coś ty przez te lata robił, zero nauki.:lol:

Zero nauki? Nie pakuj kazdego do jednego worka kolego ;)
Nie kazdy ogarnia 100% co i jak dlatego prosze was o pomoc
Ale no tak. Lepiej jest sie nad slabszym wywyzszyc by pokazac swoje ego zamiast po prostu i po ludzku pomoc jak czlowiek czlowiekowi :)

23 godziny temu, VACek napisał(a):

Bez urazy ale żaden system nie przyśpieszy ci słabego PC na tyle by o czego oczekujesz było komfortowe :) 

Powiem tak. Roznice sa jakies napewno. Pare fps jest wiecej na modowanym systemie niz wlasnie na oryginalnym. I dlatego poszukuje wlasnie modowanego bez bloatware telemetrii i innych syfow ale z jedynym wyjatkiem. Bym mogl klipowac wlasnie przez xboxa. Jesli nie ma takiego no to juz o xboxie mozemy zapomniec. Zalezy mi na 10 . Mialbys cos ciekawego do polecenia?
Dzieki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, hawrisor napisał(a):

Powiem tak. Roznice sa jakies napewno. Pare fps jest wiecej na modowanym systemie niz wlasnie na oryginalnym. I dlatego poszukuje wlasnie modowanego bez bloatware telemetrii i innych syfow ale z jedynym wyjatkiem. Bym mogl klipowac wlasnie przez xboxa. Jesli nie ma takiego no to juz o xboxie mozemy zapomniec. Zalezy mi na 10 . Mialbys cos ciekawego do polecenia?
Dzieki wielkie

Albo jedno albo drugie :) Ogólnie stawianie w10/11 na tak starą platforme to kiepska sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, VACek napisał(a):

Albo jedno albo drugie :) Ogólnie stawianie w10/11 na tak starą platforme to kiepska sprawa.

To prawda aczkolwiek nie mam innej mozliwosci. Musze sobie jakos poradzic. Dobra to moze bez tego xboxa. Dalbys rade cos polecic? Cos bez zbednego syfu. Cos swiezego najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, hawrisor napisał(a):

To prawda aczkolwiek nie mam innej mozliwosci. Musze sobie jakos poradzic. Dobra to moze bez tego xboxa. Dalbys rade cos polecic? Cos bez zbednego syfu. Cos swiezego najlepiej

Po latach doświadczeń, jestem zdania że tylko czysty system + własna optymalizacja bo przynajmniej jesteś świadomy co i jak wyłączyłeś, bo prędzej czy później zawsze coś jest nie tak jakiegoś składnika w modzie brakuje. A tak jak sam powyłączasz (bez usuwania, ten sam efekt tylko system więcej waży co i tak przy cenach dysków nie robi znaczenia) to później wiesz gdzie i jak to włączyć :) 

Franz Maurer i zen888 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie