Jump to content

Windows 11 22621.1690 pro ExLite

Recommended Posts

Nie jestem moderatorem tego Systemu, kto nim jest wszyscy wiedzą, a kto nie wie, dowie się podczas instalacji Systemu.
System mam zainstalowany, pracuje bardzo dobrze, wszystko to ja potrzebuję działa.

WIN 11 22621.1690_pl_pro_ExLite without_TMP -  
TO WERSJA DLA TYCH CO NIE POTRZEBUJĄ ZBĘDNEGO BALASTU DODANEGO PRZEZ M.S CZY POTRZEBA CZY NIE I MAJĄ " SŁABSZY " SPRZĘT, WIDZĄ CO ROBIĆ i MAJĄ POJĘCIE CO Z NIĄ ROBIĆ JAK ZAINSTALOWAĆ ,PRZYWRÓCIĆ USUNIĘTE APLIKACJE.

Większość usuniętych aplikacji i usług idzie przywrócić specjalnymi skryptami ,komendami wykonanych w CMD i PowerShel,

jak np.aplikacje ze " sklepu " MS możemy zainstalować tym programikiem :

Capture.png.85afec0d5368b2e226798a4fca54f411.png

link do programu    [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jak nie potrafisz to się nie zabieraj za tą modyfikację tylko instaluj wersję WIN 11 22621.1690_pl_pro_FullLite.

Jest to wersja bardziej " okrojona zostało 6 aplikacji " z zachowaniem spójności systemu.
Wyłączona - usunięta TELEMETRIA w 98 % ,wyłączone nieistotne usługi , dodane usprawnienia systemu w rejestrze.
System został wyczyszczony ze zbędnych śmieci i uruchamianych procesów.

Zrzut-ekranu-1.png.6597d04192556fa670e7a24f8c4d9e98.png

Zrzut-ekranu-2.png.2257a6dc57e9a9fe687311c1653977d0.png

Zrzut-ekranu-3.png.715c0610d8c51770a6ea146f997a2f78.png

Zrzut-ekranu-4.png.9c3f9b999621167d3bf1b6db7ebe4925.png

Zrzut-ekranu-5.png.cb7770d663a52a9237e257586cc19899.png

Zrzut-ekranu-6.png.5e08b4ae63cf26c2fbd27a5659cc1864.png

Instalacja zautomatyzowana nie trzeba nic robić do końca instalacji poza ustawieniem według własnego uznania partycji.

PAMIĘTAĆ O PRZYSZYKOWANIU SWOICH STEROWNIKÓW.

Link do pobrania ( 2,6 GB bez kompresji esd ) : [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
Sumy kontrolne (md5) - 7cc4840df3160f5e872880dc6b0337e8

Na moim  wiekowym już laptopie do testów pracuje ta modyfikacja  super :good3:  , żadnych  problemów  ,  zainstalowałem sterowniki , biblioteki  i nawet moja stara gra  CIV 4  działa  bez najmniejszego problemu.

System dla słabszego sprzętu  i nie potrzebujących zbędnego balastu od M.S  idealny  - polecam.

Jerzy68 and seba007 like this

Witam, właśnie zainstalowałem po raz pierwszy ( 11 ) cały czas siedziałem jak pewnie większość na ( 10 ) I mocno się zdziwiłem, że system jest o niebo lepszy od dyszki, ba nawet lepszy pod kontem opcji i w ogóle lepsze pierwsze ważenie na mnie zrobiło no może poza wyśrodkowanym paskiem startu :) więc przesunąłem go tradycyjnie w lewo. A sam ( modzik ) poezja, genialny wręcz i pięknie wszystko się  zainstalowało i hula tak jak trzeba. Więc wielkie podziękowania twórcy za kawał świetnej roboty, dzięki wielkie i Pozdrawiam :)

Jerzy68 likes this

23 godziny temu, JakisUzytkownik napisał(a):

Czy w tej wersji systemu nie można się w ogóle połączyć z wifi? 

Czytałeś dokładnie pierwszy post  "PAMIĘTAĆ O PRZYSZYKOWANIU SWOICH STEROWNIKÓW." .  Jeżeli nie masz swoich sterowników połącz się z siecią za pomocą przewodu. Użyj programu do aktualizacji sterowników np.  IObit Driver Booster, znajdziesz go na Forum, i po kłopocie.

Nauczcie się dokładnie czytać co jest napisane, aby nie mieć problemów.

boniek and LAGUNA like this

2 godziny temu, ITFun napisał(a):

Mam kilka pytań:
- Czy mogę aktualizować system
- Czy zostało wsparcie dla kluczy sprzętowych (Yubico)

Nie można aktualizować, Systemów "modów" się nie aktualizuje. nie ma wsparcia.

W dniu 21.05.2023 o 11:37, Soap141 napisał(a):

Siemka. Pytanie do @Jerzy68 , jesteś  stanie w któryś wątku segregować te systemy od najnowszego do najstarszego?  Ogólnie mamy chyba 6-7 modyfikacji od Ciebie. 

Systemy były wstawiane od najstarszego po kolei do najnowszego. Nie są ustawione, tak jak były wstawiane ponieważ w tym przypadku liczy się data ostatniej odpowiedzi w Temacie.

I przetestowałem, 3 dni. System wydajny, skrojony dobrze. Problemy tylko na początku ze sterami WIFI (wstyd przyznać do TP linka nie posiadam on 5 lat, korzystałem z wykrytych i zaproponowanych przez M$..)

Na leciwym i mało wydajnym sprzęcie działa bardzo dobrze. Gry i programy, typ kombajn. Zostaje.

Gratulacje udanego systemu.

pzd

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

23 godziny temu, warzywo9 napisał(a):

I przetestowałem, 3 dni. System wydajny, skrojony dobrze. Problemy tylko na początku ze sterami WIFI (wstyd przyznać do TP linka nie posiadam on 5 lat, korzystałem z wykrytych i zaproponowanych przez M$..)

Na leciwym i mało wydajnym sprzęcie działa bardzo dobrze. Gry i programy, typ kombajn. Zostaje.

Gratulacje udanego systemu.

pzd

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ale syf masz na tym pulpicie masakra ! takie rzeczy to się chowa a nie pokazuje ,coś ty exchibicjonista ?

W dniu 25.05.2023 o 20:09, wunderbaum napisał(a):

Błąd danych podczas wypakowania iso 7 zipem pobrane jest dobrze uprzedzając odp.

Szukaj błędu u Siebie, jakoś wszyscy  rozpakowują plik i nikt nie ma problemu.

Ryzenek likes this