Skocz do zawartości

Tcl 20se brak aktualizacji


pawelek1980

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może ktoś tu mi pomoże, otóż posiadam telefon tcl 20se, telefon kupiony w play, problem polega na tym że telefon posiada android 11 ale te same modele dostały już w poprzednim roku w sierpniu aktualizację do android 12, u mnie ciągle pokazuje że brak aktualizacji. Czy wie ktoś może jak i skąd pobrać android 12 do Tego telefonu? Jest w internecie poradnik że można zainstalować najnowsze oprogramowanie do tego telefonu ale już to zrobiłem i tak instaluje mi ten android 11. Nie wiem dlaczego nie mam tej najnowszej aktualizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz branding od play? Być może play jeszcze nie wydało softu dla tego telefonu z brandingiem. Poza tym jak ci działa teraz ten telefon? Źle czy dobrze? Bo czytam, że ludzie po tej aktualizacji do android 12 narzekają na działanie, więc może to i lepiej, że zostaniesz na razie na android 11?

Bo_dzio lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FILAGOL napisał(a):

Siema @pawelek1980 lub jezeli Potrafisz to wgraj niebrandowany android lub Idz do punktu z telefonami i za pare PLN wgrają czy Androida bez operatora wtedy szybciej Będziesz otrzymywał aktualizacje do swego telefonu 🙂

Może bym potrafił wgrać niebrandowany android ale skąd go pobrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę @pawelek1980

 

nie wiem czy Twój telefon do dokładnie ten model: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

czyli: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

jeżeli tak to Masz podane co i jak zrobić 🙂

dokładny model Znajdziesz w ustawieniach informacje o urzadzeniu 🙂

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, FILAGOL napisał(a):

Proszę @pawelek1980

 

nie wiem czy Twój telefon do dokładnie ten model: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

czyli: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

jeżeli tak to Masz podane co i jak zrobić 🙂

dokładny model Znajdziesz w ustawieniach informacje o urzadzeniu 🙂

 

Pozdrawiam

Robiłem tak kilka razy i za każdym razem instaluje playoski android 11. Nie wiem jak zdebrandować ten telefon żeby nie instalował tego starego androida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie