Skocz do zawartości

Pobieranie wideo z każdej strony?


GrzegorzAsia

Rekomendowane odpowiedzi

Internet Download Manager (IDM) tylko ze to jest płatny  ale dobry    np do yutuba wystarczy  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]video  lub wyciaga mp3   czesciowo darmowy  ale mi np wystarczy 

Edytowane przez krzysztof12
inne programy
VACek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wtedy zaznaczyć dwie opcje w IDM - Jak dla mnie nie ma obecnie lepszego programu (korzystam tylko z tego od 15 lat) dodatkowo trzeba zintegrować wtyczkę do przeglądarki (przeważnie z automatu wyświetla się powiadomienie)
nII8CKq.png
Mianowicie te :
dy57ap8.png



Jest płatny ale pobrać można pełną zarejestrowaną bez zabawy w tabletki , cracki i patche (tylko nie wiem czy mogę podać stronę)

Przykłady:
YA0gD4I.png

QYeuZQ2.png

LxNXhdi.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, VACek napisał(a):

Chyba nie testowałeś IDM

 

21 minut temu, Napromieniowany napisał(a):

Trzeba wtedy zaznaczyć dwie opcje w IDM - Jak dla mnie nie ma obecnie lepszego programu (korzystam tylko z tego od 15 lat) dodatkowo trzeba zintegrować wtyczkę do przeglądarki (przeważnie z automatu wyświetla się powiadomienie)

 

A pobierz mi pan np. to

Cytat

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]


Odcinek losowy nie jest płatny :L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, U3794 napisał(a):

 

He he nie reklamę tylko reportaż :L

TO nie reklama tylko treść (bo reklamę też można ale wyświetla się przed treścią) , można pobierać chronione treści również tylko trzeba wtedy pobrać poprzednią wersje programu (6.35) bo widzę , że wprowadzili w nowej wersji (6.41) brak możliwości pobrania chronionych treści , bo nawet na CDA mogłem pobierać bez problemu. - dzięki tobie teraz to naprawię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Napromieniowany napisał(a):

TO nie reklama tylko treść , można pobierać chronione treści również tylko trzeba wtedy pobrać poprzednią wersje bo widzę , że wprowadzili w nowszych brak możliwości bo nawet na cda mogłem pobierać bez problemu dzięki tobie teraz to naprawię :)

No i co pobrałeś sobie tą treść :L

Jaką poprzednią wersję co ty pitolisz, reportaż jest za darmo ale kodowany nic nie zrobisz a nawet jak ci się uda pobrać to i tak nie oglądniesz bo będziesz miał czarny obraz i ciszę lub szum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza czyli nie udało się nikomu programem IDM pobrać treści z VOD a więc nie ma programu do pobierania każdego wideo. Nie rozumiem dlaczego kodują treści które są dostępne za darmo bo te płatne to inna sprawa wiadomo można oglądnąć ale nie pobierać i udostępniać innym tym którzy nie zapłacili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie