Skocz do zawartości

Folder thumbnails


GrzegorzAsia

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.02.2023 o 15:23, stens napisał(a):

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ale, czy to nie jest czasem co innego, bo tutaj chodzi o miniatury folderów, a tego nie chciałbym akurat wyłaczać,bo mi się przydaje.  CHodzi o to, że w lokacji Użytkownicy<nazwa uzykownika tworzy się ten cholerny folder i w nim randomowo są wcześniej przeze mnie wyświetlane zdjęcia, tylko w małej rożdzielczości. Tak jakby jakiś program tworzył ten folder. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, GrzegorzAsia napisał(a):

Ale, czy to nie jest czasem co innego, bo tutaj chodzi o miniatury folderów, a tego nie chciałbym akurat wyłaczać,bo mi się przydaje.  CHodzi o to, że w lokacji Użytkownicy<nazwa uzykownika tworzy się ten cholerny folder i w nim randomowo są wcześniej przeze mnie wyświetlane zdjęcia, tylko w małej rożdzielczości. Tak jakby jakiś program tworzył ten folder. 

System tworzy ten folder :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, VACek napisał(a):

System tworzy ten folder :) 

Zatem jak zmusic system aby go nie tworzyl? :D

 

18 godzin temu, MARCIN_ZIOMEK napisał(a):

Wejdź we właściwości i zaznacz ukryty, jest to folder w którym zapisują się miniatury. Możesz ewentualnie wyłączyć generowanie się miniatur.

To, ze klikne kryty a i tak bedzie to dla mnie srednie rozwiazanie. Chcialbym, zeby kompletnie sie nie zapisywal.

Tak samo wylaczenie generowania miniatur znowu bedzie problematyczne, bo chce miec miniatury folderow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, arthurpl napisał(a):

Nie chcesz mieć takiego katalogu - wyłącz miniatury.

Chcesz mieć miniatury folderów - będziesz miał taki katalog.... Choćbyś się zesrał.

 

Czego nie rozumiesz???

 

Patowa sytuacja, a ciekawe czy nie daloby sie jakos dac automatycznego dzialania, ktory usuwalby ten folder np. co 24 godziny :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, GrzegorzAsia napisał(a):

Patowa sytuacja, a ciekawe czy nie daloby sie jakos dac automatycznego dzialania, ktory usuwalby ten folder np. co 24 godziny :D

 

Można do autostartu dodać aby się usuwał. W pliku tekstowym wpisujesz komendę, zapisujesz jako .bat i wrzucasz do autostartu. Z każdym uruchomieniem będzie usuwal

Polecenie rmdir z przełącznikami /S /Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, MARCIN_ZIOMEK napisał(a):

Można do autostartu dodać aby się usuwał. W pliku tekstowym wpisujesz komendę, zapisujesz jako .bat i wrzucasz do autostartu. Z każdym uruchomieniem będzie usuwal

Polecenie rmdir z przełącznikami /S /Q

Tylko skad mam znac ta komende, nie jestem az takim ogarem jezeli chodzi o windows.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie