Jump to content
WinClub
Mark72

Windows 10 RTM - aktywacja

Recommended Posts

Dla tych co mordują się z aktywacja takie małe info. Microsoft wyłączył możliwość logowania się przez konto M$ oraz aktywacji dla Win10. Działają tylko te które były już aktywowane i zaktualizowane do najnowszego buildu. 

PS. Nawet starsze buildy nie pozwalają się zalogować na konto M$ i aktywować pozostaje jedynie sposób który jest kilka postów wcześniej

Mój poprzedni build 10166 i jeszcze wcześniejsze były aktywowane za pomocą konta M$ wczoraj zrobiłem update do 10240 pokazało, że win nie został aktywowany ale po jakimś czasie, sam się aktywował z tym samym kluczem. Wersja Enterprise.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Guest chujmnietoobchodzi69

Wcześniej miałem 10162 Enterprise i był aktywowany. Aktualnie został zaktualizowany do wersji 10240 i nie mogę go aktywować, co jest grane? Rozumiem, że wyłączyli aktywacje dla nowych kopii ale ja miałem o wiele wcześniej aktywowany a teraz nie mogę tego zrobić. 

Wcześniej miałem 10162 Enterprise i był aktywowany. Aktualnie został zaktualizowany do wersji 10240 i nie mogę go aktywować, co jest grane? Rozumiem, że wyłączyli aktywacje dla nowych kopii ale ja miałem o wiele wcześniej aktywowany a teraz nie mogę tego zrobić. 

Pierwszy post [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jak aktywować w10 na stałe? Sposoby są DWA!
Sposób pierwszy: poczekać do premiery i zaktualizować W7/8.1 do W10. Pamiętaj, że W7/8.1 musi być legalny, a więc aktywowany.
Sposób drugi: poczekaj do premiery i kup W10 na płycie DVD lub pamięci flash(pendrive) prosto ze sklepu.

Możesz też pozostać testerem i aktualizować system jak Microsoft wyda nową kompilację, więc gdzieś tak średnio minimum raz na miesiąc. Pamiętaj jednak, że testowe kompilacje mogą zawierać błędny, konieczne będzie połączenie z MS : )

Dalej.. co z tego, że aktywujesz jak i tak WU może automatycznie się aktualizować, a każda aktualizacja leci automatycznie - tutaj nie ma najmniejszego problemu by wykryć nielegalny system. Jedynie mogą udawać, że tego nie widzą.

Witam. Mam dwa pytanka :)

1) Czy mogę prosić o obraz systemu Windows 10 Home Insider Preview x64 PL 1074/10130/10134 albo o mały pliczek powodujący w Windows 8.1 znalezienie aktualizacji do wersji Windows 10 Preview w windows update?

2) Czy mając zainstalowany oryginalny system Windows 8.1 (nie wersje PRO) po aktualizacji z obrazu o który prosiłem system będzie aktywowany - w sensie takim jak mam na innym komputerze poprzez dołączenie do programu Insider? Wiem że Microsoft zawiesił tymczasowo - do premiery Windows 10 dołączanie do programu Insider. Wiem że jeżeli zaktualizuje poprzez ten mały pliczek powodujący w windows 8.1 znalezienie aktualizacji do Wersji Windows 10 Preview w windows update to system będzie aktywowany.  

Liczę na wsparcie panowie ;)

Witam. Mam dwa pytanka :)

1) Czy mogę prosić o obraz systemu Windows 10 Home Insider Preview x64 PL 1074/10130/10134 albo o mały pliczek powodujący w Windows 8.1 znalezienie aktualizacji do wersji Windows 10 Preview w windows update?

2) Czy mając zainstalowany oryginalny system Windows 8.1 (nie wersje PRO) po aktualizacji z obrazu o który prosiłem system będzie aktywowany - w sensie takim jak mam na innym komputerze poprzez dołączenie do programu Insider? Wiem że Microsoft zawiesił tymczasowo - do premiery Windows 10 dołączanie do programu Insider. Wiem że jeżeli zaktualizuje poprzez ten mały pliczek powodujący w windows 8.1 znalezienie aktualizacji do Wersji Windows 10 Preview w windows update to system będzie aktywowany.  

Liczę na wsparcie panowie ;)

W10 możesz normalnie aktywować 

Powiem tak wcześniej testowałem wersje pro tylko na 180 dni teraz zrobiłem aktualizacje z 7 na 10 oczywiście 7 legalna i system aktywował sie na stałe nawet po formacie na czysto tez aktywuje sie bez problemów podjjrzewam ze klucz licencji sie zapisuje na koncie microsoftu zaraz po zalogowaniu na konto system sie sam aktywuje a przy instalacji nie podawałem klucza oczywiście zgodność musi być win 7 home premium do win 10 home :) :) :) :) :)

Po 29 lipca wiem ;) Ale teraz bym potrzebował - instalowałem już nawet Windows 10 na czysto 10240 i nie mogę go aktywować kluczem z Windows 8.1 (wydobytym wcześniej z BIOSU)

A dwa Microsoft zablokował możliwość instalacji nowych systemów pod poprzednimi kluczami podanymi na ich stronie dla wersji Win 10 Preview :(

Proszę żeby ktoś jak ma wrzucił nie tyle obraz Windows'a co "program" w sensie ten plik ważący kilka MB w skutek uruchomienia go w windows update pojawi się aktualizacja do Windows 10 Preview :)

no kurcze czlowieku jest temat [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

a drugim poscie masz aktywator w zalaczniku 

inne sposoby aktywacji w tym momencie sa zablokowane

to taki wysilek przeczytac pare postów

Okej, ale mi chodzi wciąż o plik do przeprowadzenia aktualizacji poprzez Windows update a nie obraz płyty z aktywatorem!!!

Nie bardzo rozumiem o co chodzi :blink:

Ale na dzień dzisiejszy nie ma możliwości aby system sam się zaktualizowł do Windows 10. (będzie po 29-15-2015 i to też nie u wszyskich jednocześnie)

Możesz pobrać z forum ISO i zainstalować jako aktualizację z poziomu systemu który masz.

Albo zainstalować system "na czystym" dysku i czekać aż MS taki system ci uaktywni (lub jak niektórzy użyć KMS do "lewego" aktywowania systemu)

Okej, ale mi chodzi wciąż o plik do przeprowadzenia aktualizacji poprzez Windows update a nie obraz płyty z aktywatorem!!!

No przeciez napisalem wyraznie

"inne sposoby aktywacji w tym momencie sa zablokowane"

Ok dziękuję :) Teraz kumam o co z tym chodzi - sorry za zamieszanie. Mam tylko jedno pytanie. Napisaliście ze mam czekać aż Microsoft mi go aktywuje - wiec skoro mam laptopa z systemem Win 8.1 zaszytym w biosie (klucz) to po instalacji wersji 10240 i nie aktywowaniu jej po 29 lipca nagle się aktywuje system sam czy tez będę musial wejść w ustawienia i nacisnąć aktywuj? Na koniec pytanko: Microsoft stwierdził ze wpierw trzeba przeprowadzić aktualizacje poprzez Win Update żeby zyskać licencje na win 10, potem można go instalować z płyty DVD np normalnie. Jak to ma się do wcześniejszej wersji postu :)

czyli co... juz Ms gromadzi dane ID komputerow z7 i 8.1...za pomoca ktorych juz aktywuje 10...

ale co musisz się zalogować na konto Ms ? czy na lokalnym tez ?

musisz być zalogowany na koncie Microsoft Aktywacja idze Automatycznie