Jump to content
WinClub
Mark72

Windows 10 RTM - aktywacja

Recommended Posts

Dwa razy przeczytałem ten wątek, ale ostatni post był rok temu. Dlatego pytam czy coś się zmieniło. Nie znalazłem też informacji na temat loadera by daz dla w10. KMSpico mnie nie interesuje tak samo jak aktywacja na 180 dni. To samo tyczy się upgradu z 7/8.1 bo ich po prostu nie mam.

Dwa razy przeczytałem ten wątek, ale ostatni post był rok temu. Dlatego pytam czy coś się zmieniło. Nie znalazłem też informacji na temat loadera by daz dla w10. KMSpico mnie nie interesuje tak samo jak aktywacja na 180 dni. To samo tyczy się upgradu z 7/8.1 bo ich po prostu nie mam.

8.1 i 10 aktywujesz tylko na 180 dni ewentualnie na stałe jak klucz kupisz

A nie ma gdzieś na sieci instalki Win10 jakiegoś OEM by odrazu był aktywny? Kiedyś takie obrazy były na win7 chyba.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

A nie ma gdzieś na sieci instalki Win10 jakiegoś OEM by odrazu był aktywny? Kiedyś takie obrazy były na win7 chyba.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

że co ??

Preaktywowane to są piraty :)  a win 10 jest czysty by aktywować wystarczy klucz, aktualizacja z 7/8.1 lub aktywator

Cześć,

Czy dałoby się zainstalować Windowsa 10 na laptopie za pomocą klucza z uszkodzonego tabletu? Była tam wersja Home i ciekawi mnie czy można by jeszcze użyć tego klucza, trochę go szkoda. Czy może zdarzyć się ,że za jakiś czas microsoft zdezaktywuje system?

czy ktoś próbował ?
Windows 10 Permanent Activator Ultimate 2.0
Windows 10 Permament Activator to program wyszukujący licencji na różnych serwerach dla Windows 10 wszystkich typów publikacji. Klucze są codziennie automatycznie aktualizowane. To oprogramowanie jest jednym z najlepszych aktywatorów dla Windows 10 z codziennym aktualizowaniem kluczy.
To najlepszy program do stałego aktywowania Windows 10. Dodatkowo jest łatwy w użyciu i nie wymaga doświadczenia aby zaktualizować klucz podczas próby aktywowania programu.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

LZeGWXByqYqDKtBzIsOcAXDdRo0khfv2.png

A jakiś instalacyjny co bym nie musiał bym co jakiś czas odwiedzać znajomego i aktywować W10 Home.

Ten Windows 10 Permanent Activator Ultimate 2.0 ma na dole kmsa do szybkiej aktywacji z tego co czytałem o nim to taki kombajn do aktywacji na różne sposoby.

Witam mam problem z aktywacja windows 10 pro w zaden sposob nie mogę aktywować zadnymi kluczami i wyskakuje komunikat 

"Nie można aktywować systemu Windows na tym urządzeniu, ponieważ nie można połączyć się z serwerem aktywacji w Twojej organizacji. Upewnij się że masz połączenie z siecią organizacji, i spróbuj ponowanie. Jeśli problemy z aktywacją będą nadal występować, skontaktuj się z pracownikiem  pomocy technicznej swojej organizacji. Kod błędu: 0xC004F074"

Błagam o pomoc bo w prawym dolnym rogu mam cały czas napis aktywuj system windows i w zaden sposob nie moge tego usunąć.

Witam mam problem z aktywacja windows 10 pro w zaden sposob nie mogę aktywować zadnymi kluczami i wyskakuje komunikat 

"Nie można aktywować systemu Windows na tym urządzeniu, ponieważ nie można połączyć się z serwerem aktywacji w Twojej organizacji. Upewnij się że masz połączenie z siecią organizacji, i spróbuj ponowanie. Jeśli problemy z aktywacją będą nadal występować, skontaktuj się z pracownikiem  pomocy technicznej swojej organizacji. Kod błędu: 0xC004F074"

Błagam o pomoc bo w prawym dolnym rogu mam cały czas napis aktywuj system windows i w zaden sposob nie moge tego usunąć.

Mod czy czyścioch ?? ReLoadera używałeś 

Mod czy czyścioch ?? ReLoadera używałeś 

Nawet niewiem co to jest, nic nie używałem, oddałem kompa do formata z pol roku temu i mi wgral facet win10 pro i dopiero teraz mi to zaczeło wyskakiwać i nie znika

Nawet niewiem co to jest, nic nie używałem, oddałem kompa do formata z pol roku temu i mi wgral facet win10 pro i dopiero teraz mi to zaczeło wyskakiwać i nie znika

Ponieważ aktywował ci kompa aktywatorem bo aktywatory na win 10 aktywują na pół roku :)

Windows KMS Activator Ultimate 2017 v3.4

nie da się pobrać z tych linków ;/ 

Jeśli aktywowałem w10 w wersji VL, czyli bez żadnego aktywatora itp., to przy ponownej instalacji nawet nowszej wersji(ale tej samej edycji) na tym samym urządzeniu aktywuje się sam? Będę potrzebował podać ten sam klucz? Czy jak zrobię backup aktywacji Microsoft Toolkit, to też zadziała?

3 minuty temu, kokosy napisał:

Jeśli aktywowałem w10 w wersji VL, czyli bez żadnego aktywatora itp

Przy następnej instalacji nie podajesz klucza, klikasz na "nie mam Klucza" System sam się aktywuje.

2 godziny temu, kokosy napisał:

Ok, założę że tak będzie. Jeszcze jedno jest ważne - czy muszę wtedy użyć instalki w wersji VL?

Czemu odkopowujesz temat sprzed trzech lat? Kiedy już jest 2004, a prawie że nikogo 1507 nie interesuje.

No to dodam - może się komuś przyda - zrobiłem upgrade w7 pro VL do w10 przy użyciu instalki ściągniętej z media creation tool i w10 sam się aktywował.