Skocz do zawartości

xDuoo Link2 BAL problemy na win 11, będą podobne na 10?


marox

Rekomendowane odpowiedzi

Na win 7 nie było żadnych problemów, dźwięk był lepszej jakości, i nic się nie rozłączało.

Na win 11 co jakiś czas nie ma żadnego dźwięku, filmiki się nie ładują, albo w jednym jest dźwięk, w drugim nie ma.

Pomaga odłączenie i podłączenie xDuoo, albo zmiana próbkowania w systemie. To jest strasznie irytujące, więc nie chcę już win 11.

Jeżeli win 10 to to samo co 11, to może zainstalować win 8.1?


Idź z tym win 10/11... google "windows 10 usb dac problems" [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Nie wiem jak jest na win 8.1 ale wiem że dla mnie win 7 > win10/11 -.-


.........

Tu piszą że na 8.1 chodzi perfekcyjnie żadnych problemów... Więc tu chodzi o systemowy sterownik kontrolujący sprzęt audio, widocznie win 7 i 8.1 są bardzo do siebie podobne poza ui.
Jak nowość win 10/11 może być tak spieprzona...

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

........

Zainstaluję win 8.1 z tego tylko względu że wiele apek nie wspiera już win 7, a aktualizacje od microsoft g*** mnie obchodzą, niech sobie te aktualizacje zabezpieczeń defendera w d wsadzą.


_______________

Wyczytałem jeszcze że przyczyną problemu mogą być błędne sterowniki do usb 3.0, z tego co widzę ASUS nie wspiera dwóch portów usb 3.0 dla win 8.0, 8.1, 10, 11. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
Więc jednak instaluję windows 7.

_______________

Kusi jednak ten win 10 może po prostu podłączę do usb 2.0 urządzenie dostanie chyba wystarczająco dużo prądu:)
Ten brak wsparcia  wielu aplikacji dla win 7...

Wybór systemu trudna decyzja, wygrywają jednak w pełni wspierane aplikacje takie jak OBS, i.in.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie