Jump to content

WINDOWS 11 22622.440_pro_PL_DG_v1 Disable TMP SecureBoot + wersja 22622.450_pro_PL + wersja 22622.575_pl_pro

woj_ani217
 Share

Recommended Posts

WINDOWS 11 22622.440_pro_PL_DG_v1 Disable TMP SecureBoot 

System modernizowany na specjalnie zamówienie dla dziewczynki ( 15 lat ) i tak ma być i nie marudzić że komuś coś brakuje,nie pasuje to ma sobie to włączyć,wyłączyć albo doinstalować,odinstalować jak nie potrafisz to system nie jest dla ciebie.

Zrzut-ekranu-10.png

Kompresji ESD install.wim 
Usunięte niechciane aplikacje zostało tak jak widać na zdjęciu.
Usunięta telemetria w 98 % ( w razie blokowania wejścia do MS usunąć odpowiedni adres w pliku HOSTS ).
Aktywowany schemat wysokiego poboru mocy ( potwierdzony przez MS ) instalacja systemu Windows zyska znaczne korzyści w zakresie szybkości.

Zastosowana poprawka w rejestrze wyłączania sterownika grafiki szczególnie przydatne dla graczy w gry,

ActivePowerScheme ,poprawione audio,ulepszenie algorytmu Nagle'a oraz szereg innych poprawek w rejestrze usprawniających stabilność , szybkość , optymalizując system do gier za dużo żeby wszystkie wymieniać pojedyńczo.
Zmniejszone procesy ( tak jak widać na zdjęciu ) i lepiej więcej nie zmniejszać - można ale ! ( problemy ze spójnością ).
Zablokowana aktualizacja ( czasowo ) najlepiej aktualizować ręcznie i tylko niezbędne aktualizacje żeby nie pobierać zbędnego śmiecia i tak jest też ustawiona aktualizacja.
Ustawiona zapora.
W katalogu ( w paczce do pobrania ) Dodatki_Install  jest to co potrzeba resztę instalować według własnych potrzeb i upodobań - ja polecam programy Portable.
System zaktualizowany na dzień 02.08.2022 zaktualizowane wszystkie potrzebne biblioteki
zaktualizowane

aplikacje ze sklepu
- system kompletnie gotowy do użytku.

Zrzut-ekranu-6.png

Zrzut-ekranu-7.png

Zrzut-ekranu-9.png

Zrzut-ekranu-11.png

Zrzut-ekranu-3.png

Zrzut-ekranu-1.png

Zrzut-ekranu-2.png

Zrzut-ekranu-5.png

INSTALACJA
( dysk ma być podłączony tylko ten na którym będzie instalowany system żaden inny ! )  -  to nie jest wymóg instalacji tylko 
dobra rada żeby nie mieć problemu  z sektorem rozruchowym i radzę się do tego  stosować !.

Ustawiasz partycje - formatujesz albo kasujesz i ustawiasz od nowa i czekasz do końca instalacji nie robiąc nic.
Po instalacji zostawiasz lub zmieniasz konto " Administrator " na własną nazwę ustawiasz hasło i system gotowy.
Przygotować  sobie i zainstalować własne sterowniki ( te które daje " fabryka " a dopiero potem zaktualizować do najnowszych wersji
( program do aktualizacji w folderze  Dodatki_Install ).

Do pobrania 4.224 GB sumy kontrolne: 5309367ba740c590d1b3419a31929efd

Google :

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Dodatki_Install (przydatne oprogramowanie - pobrać równolegle z ISO )

=======================================================================================================================================================================

WININDOWS 11 22622.450_pro_PL_v1DG

Modyfikacja dla tych co lubią  szybko zmieniać " cyferki "  bo  po za nimi  nie ma  nic konkretnego .

Jak  zwykle  5 punktów  naprawią a 6 zepsują !

Jest to praktycznie  klon wersji  22622.440  z małymi  usprawnieniami .

Zrzut-ekranu-2.png

Do pobrania 4.045 GB sumy kontrolne: a0239c07b0134aa79974d472f1ce506b

MEGA :

==============================================================================================================================================================================

WINDOWS 11 22622.575_pl_pro_G_v1 Disable TMP SecureBoot 

Modyfikacja dla tych co lubią  szybko zmieniać " cyferki "  kolejne nowe wydanie .

Co poprawili ?  ponoć  jasną kompozycję  a co zepsuli ?  okaże się w " praniu " .

Jest to praktycznie  klon wersji  22622.440 i  22622.450  z małymi  usprawnieniami - mniej usług wyłączonych.

Zrzut-ekranu-1.png

Zrzut-ekranu-4.png

Zrzut-ekranu-5.png

Zrzut-ekranu-2.png

Zrzut-ekranu-3.png

Do pobrani: 3,469 GB  sumy kontrolne:  baa3a6eb40c0c0b482c50d01e723df8f

MEGA:

FILAGOL, Chopek, Jerzy68 and 7 others like this

Siema @woj_ani217

niemozna pobrać Dodatki Install

wyświetla komuniikat:

"Niestety, nie możesz uzyskać dostępu do tego dokumentu, ponieważ narusza on nasze [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników].

Więcej informacji [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]."

Przy pobraniu Systemu mam: 

W tej chwili nie możesz wyświetlić ani pobrać tego pliku.

Ostatnio zbyt wielu użytkowników obejrzało lub pobrało ten plik. Spróbuj uzyskać do niego dostęp później. Jeśli plik, do którego próbujesz uzyskać dostęp, jest wyjątkowo duży lub jest udostępniany wielu osobom, zanim będzie on dostępny do pobrania lub obejrzenia, może minąć do 24 godzin. Jeśli po tym czasie nadal nie możesz uzyskać do niego dostępu, skontaktuj się z administratorem domeny.

Może na innej domenie np. Mega będzie lepiej, pozdrawiam.

3 minuty temu, aorz napisał:

Przy pobraniu Systemu mam: 

W tej chwili nie możesz wyświetlić ani pobrać tego pliku.

Ostatnio zbyt wielu użytkowników obejrzało lub pobrało ten plik. Spróbuj uzyskać do niego dostęp później. Jeśli plik, do którego próbujesz uzyskać dostęp, jest wyjątkowo duży lub jest udostępniany wielu osobom, zanim będzie on dostępny do pobrania lub obejrzenia, może minąć do 24 godzin. Jeśli po tym czasie nadal nie możesz uzyskać do niego dostępu, skontaktuj się z administratorem domeny.

Może na innej domenie np. Mega będzie lepiej, pozdrawiam.

Zaloguj się na google.com. Teraz próbowałem i zacząłem pobierać. Możesz też nacisnąć na trzy gwiazdki, i zaznaczyć  "Dodaj gwiazdkę" i pobrać ze swojej strony. Za chwilę zakończy się pobieranie.

FILAGOL and jarexpol like this

3 godziny temu, seba007 napisał:

Może głupie pytanie - ale co to i dlaczego w dodatkach - do usuwania sterowników - shell32.dll ?

Wiem co to za biblioteka, ale po co ona tam jest?

Możesz to skasować  to moje pozostałości  którą zapomniałem  wyczyścić  -  już poprawiłem tą paczkę i zaktualizowałem teraz powinno być OK.

(  skleroza nie boli tylko trzeba się narobić ! )  :tooth:

Jerzy68 likes this

Witam, do tej pory używałem mod Conana, ale chciałem sprawdzić pańską wersję. 

Niestety cały czas pojawia się błąd, także po usunięciu partycji i odpięciu innych dysków

A to ciekawe  bo 430  pobrań  a tylko Ty zgłaszasz taki problem !?

Używałeś  moda Canona  i  widać zepsuł Ci  komputer ? :D   - poważnie  kolego ja nie jestem  wróżem  Maciejem  i jak mam zobaczyć

ten kod błędu  jak go nawet przez lornetkę nie widać ?  albo spisz ten kod  albo zrób  tak zdjęcie żeby  go było widać .

Jerzy68 likes this

10 minut temu, bogie46 napisał:

No tak Kod błędu 0XC0000005. To nie jest odosobniony przypadek bo wiem, że są z tym problemy tylko procent ukończenia instalacji różny 

Niby te dup.....i z MS  naprawili ten błąd !?  -  wcześniej występował ale nie na wszystkich sprzętach  i to też tak jak  w totolotku.

Co Ci mogę poradzić  (  w mądrym spisie wujka google  znajdziesz ich rozwiązania  ale szybciej pójdzie  tak : )  to :

sformatuj  " palucha "  tak :

Uruchomić  CMD z prawami administratora
diskpart
list disk
select disk #   za miast #  wpisać nr USB 
clean
create partition primary
format fs=ntfs quick   
active
assign
exit

zrób  ISO  rufus-3.16p

uruchom  instalator  skasuj  dysk  >  ustaw tylko  jedną partycję  i na niej instaluj  - instalator sam sobie poustawia  partycje.

Jak to nie pomorze  to  z ISO  wyciągnij  instal.esd   i   konwertuj  do install.wim   - skasuj  install.esd   a  w to miejsce  skopiuj install.wim  

juz nie musisz kombinować  nic z ISO  tylko  skopiuj  pliki jeden do jeden a sformatowany  paluszek i instaluj  musi być OK

Jerzy68, seba007 and FILAGOL like this

Też miałem taki błąd ,poradziłem sobie w taki sposób:

uruchomiłem z pendrive  WinPE 10-8 Strelec tam sformatowałem partycję na której ma być system,uruchomiłem setup windows 7-10 wskazałem sformatowaną partycję i obraz iso z systemem i to było wszystko ,system się zainstalował ,gdy instalowałem z pena instalacja stawała na 70%

21 minut temu, czorcik napisał:

Też miałem taki błąd ,poradziłem sobie w taki sposób:

uruchomiłem z pendrive  WinPE 10-8 Strelec tam sformatowałem partycję na której ma być system,uruchomiłem setup windows 7-10 wskazałem sformatowaną partycję i obraz iso z systemem i to było wszystko ,system się zainstalował ,gdy instalowałem z pena instalacja stawała na 70%

Ale na  tym modzie ?  jak tak to sami widzicie co  wydanie to coraz  " lepsze  " -mi  akurat nic takiego nie wywala więc !?  bo tak bym nie  robił esd  tylko zostawił wim  a na 169  tego nie ma ?  - MS pisał że naprawił ten błąd

ale jak zwykle u nich  " jak Bóg da " !.

Zaraz dorzucę  wersję  WIN 11 22622.450_pro  też na esd  to posprawdzajcie czy  też  komuś  wywala ten błąd  jak tak to  poprzerabiam  żeby nie było już go.

Jerzy68 likes this

Ja też mam taki błąd jeśli mam instal.esd - i to nie pierwszy raz.

Nie wiem od czego to zależy - może od sprzętu. Radzę sobie w ten sposób, że  konwertuję go na instal.wim - i wszystko gra.

Nie pisałem o tym, bo myślałem że to tylko u mnie.

Sprawdziłem  jeszcze raz  install.wim  -  od nowa zamontowałem , przeczyściłem  sprawdziłem  wszystko  od " dechy do dechy  "  zamontowałem  i zapisałem , skompresowałem   teraz   programem  NTLite  wcześniej

robiłem to  Dism++x64  i specjalnym skryptem CMD  zrobiłem  ISO  i podmieniłem  w pierwszym linku  (  tym co  pokazywało błąd  dobrze by było jak macie czas i chęci  sprawdzić  to iso  czy jest u was OK )  .

INSTALOWAŁEM  3X  w różnych  ustawieniach partycji  i  u mnie żadnego problemu.

zd-90.png

zd-91.png

zd-92.png

w razie  jak by ktoś miał  problem  to  pisać  będziemy  " dumać " jak rozwiązać  twój  problem.

Tak jak widać na zdjęciach instalacja idzie bez problemu.

Jerzy68, LAGUNA and FILAGOL like this

12 minut temu, FILAGOL napisał:

Siema @woj_ani217 informuję ze problemów zadnych nie stwierdzono !! ani we wcześniejszej wstawce ani w obecnej nie rozumiem co się dzieje u ludzi wszystko smiga az miło :-)

MS   ma  ich na celowniku  :laie_67:  i zmusza ich żeby  prędko  lecieli do sklepu po nowy sprzęt a poważnie  mi  też się kiedyś to  przydarzyło   ale było to cho , cho czasu wstecz  i jak

ustawiłem porządnie partycje już było OK potem MS  przyznał się do błędu  i pisał że to naprawił  widać że nie do końca ?.

Jerzy68 and LAGUNA like this

WIN 11 22622.440  i  WIN 11 22622.450  polecam te Systemy , instalacja i aktualizacja sterowników , bez problemu, Systemy pracują szybko, 450 trochę szybciej. Wszystkie składniki Systemów są i nie ma problemu z ich zastosowaniem.

Ponieważ u mnie występuje ten problem z esd - zrobiłem kilka testów.

Pobrałem oba nowe systemy - i ten sam błąd - 81% instalacji i wywala błąd 0xC0000005

Przekonwertowałem kilka razy instal.esd na instal.wim i z powrotem na .esd - różnymi programami i skryptami.

Ciągle to samo.

Więc to nie wina programów do kompresji.

Wrzuciłem ten .esd do orginalnego instalatora - to samo. Instalowałem rufusem i ventoyem - to samo.

Więc nie wiem co powoduje ten błąd.  U mnie pomaga tylko rozpakowanie do .wim.

I jest to chyba jedyna rada dla tych, którzy mają ten problem. Napisał już to autor w jednym z postów.

Ale widocznie zdarza się to tak niewielu osobom, że nie warto się już tym zajmować. 

A co ciekawe, instalowałem inne systemy, które też miały esd i nie było problemów.

Więc cuda jednak się zdarzają ^_^

Nie wiem czy  Wam pomoże ale co do tego błędu.

12 godzin temu, woj_ani217 napisał:

Pozaklejać wszystkie otwory !  :doh:

Ja pie.....le  znowu teorie  spiskowe :g:

To jest tak jak z tym wąglem:)

Statki jadą wagony płyną-wągla ci u nas dostatek.:P

jarexpol, woj_ani217 and Jerzy68 like this

15 godzin temu, CytrynQa napisał:

TrynkiewiczOS

UWAGA BO PODCZAS UŻYWANIA SYSTEMU CZASAMI ŚWIECI SIĘ KAMERKA TAK JAKBY KTOŚ ROBIŁ MI ZDJĘCIE 

A jest przynajmniej co fotografować, ja bym się ucieszył, że ktoś chce moje zdjęcie.

jarexpol likes this