Jump to content

WINDOWS 11 PRO - Systemy znalezione w sieci.

Jerzy68
 Share

Recommended Posts

Godzinę temu, Wieniowaty napisał:

I kolejny mod Conana, tym razem instalator do wyboru - z defenderem lub bez. :)

Każdy Mod Conana ma do wyboru  z defenderem lub bez z defenderem lub bez.  Podaj dokładnie  dane, a nie napisać,  żeby tylko był post.

Phoenix LiteOS 11 Pro+ build 22621.105 – Windows 11 v22H2 Lite by FBConan

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Linki:

Link Mediafire     [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Link Uploadrar   [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Link Anonfiles    [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]              

Hasło       phoenixliteos

jarexpol likes this

1 minutę temu, Jerzy68 napisał:

Pobierz, zainstaluj i napisz opinię dla innych użytkowników, zawsze nie można czekać na innych.

właśnie instaluje tego moda :-)

Odwdzięczam się tym którzy wstawiają ciekawe mody Windows 10,11 być może kogoś ten mod zainteresuje:

dodam ze mimo informacji o potrzebie wpisania hasła (123) to system pobiera się jako plik ISO

i przynajmniej u mnie żadnego hasła nie wpisywałem

załączam dane techniczne z linku jezeli komuś nie che się wertować strony więc:

Technical Details of Windows 10 Pro Black Edition

• Software Name: Windows 10
  • Software File Name: Windows-10-Pro-21H2-Build-19044.1503-Black-Edition-PreActivated+WPI.iso
  • Software Version: 19044.1503 Black Edition
  • File Size: 10.4 GB
  • Developers: Microsoft
  • Language: English
  • Working Mode: Offline (You don’t need an internet connection to use it after installing)

System Requirements for Windows 10 Pro Black Edition

• Operating System: Windows 10
  • Free Hard Disk Space: 30 GB
  • Installed Memory: 4 GB
  • Processor: Intel Dual Core processor or later
  • Minimum Screen Resolution: 800 x 600
andere likes this

9 godzin temu, Jerzy68 napisał:

Każdy Mod Conana ma do wyboru  z defenderem lub bez z defenderem lub bez.  Podaj dokładnie  dane, a nie napisać,  żeby tylko był post.

Piszesz tak żeby nabić post?

To pierwszy mod Conana który ma taką opcję w instalatorze. Blue Star nie ma żadnej opcji, a poprzednie miały opcje z optymalizacją (LZX), lub bez.

Oczywiście mod zainstalowany (bez defendera) i jak zwykle żadnych problemów - dla mnie. :)

Nie muszę nabijać postów podając szczegóły, bo wcześniej podałem link do modów Conana i każdy może sobie obejrzeć wszystkie mody.

Jeszcze raz ten link:

Windows 11 build 22000.739 PRO SUPERLITE + SE + COMPACT by Ghost Spectre

Linki:

Link ISO (Uploadrar)    [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Link ISO (OneDrive)    [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Link ISO (Anonfile)      [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

jarexpol and JanKo6 like this

W dniu 18.06.2022 o 09:52, Jerzy68 napisał:

Phoenix LiteOS 11 Pro+ build 22621.105 – Windows 11 v22H2 Lite by FBConan

Kilka słów od mojej osoby, instaluje MOD'y mimo tego że mam dość mocny komputer oparty na  z590 z i7 11900K w parze z RTX3080, Dyski NVME 970 od Samsunga. 

System działa super, jest bardzo szybki, ogólnie gołym okiem widać różnicę między szybkością działania w porównaniu do standardowego systemu, a mogło by się wydawać że na mocnym komputerze instalacja MOD'a mija się z celem. 

✓ Szybkość i stabilność działania 

✓ Nie obciąża procesora, nie zjada pamięci RAM

✓ Duża różnica w grach jeśli chodzi na plus, w takim Modern Warfare różnica jest nawet 10-15FPS,  sprawdzałem programem MSI AFTERBURNER

✓ Bardzo szybki start, po ukazaniu się pulpitu system jest gotowy do działania a mam kilka programów na starcie które mógłby by go spowolnić jak np: 

Norton 

Afterburner

Argus Monitor

Razer Synapse

Logitech Ghub

✓  Bardzo uproszczone procedury np zmiany nazwy użytkownika itp, wielki plus za FOLDER na pulpicie.

Jednak by nie było że system jest bez wad, aczkolwiek podkreślam że w moim osobistym odczuciu i nie każdy musi się z tym zgodzić, a być może jest opcja by to ominąć. 

• Menu pod prawo klikiem myszki, bardzo dużo tam dodatkowym funkcji, po aktywacji menu zajmuje "pół" ekranu, być może da się to jakoś wyłączyć ? 

• Dla użytkowników mniej zaawansowanych funkcje dodatkowe są całkowicie nie przydatne... 

• Tutaj nie jestem całkowicie pewny - brak aktualizacji jak choćby nawet w Ghost Spectre? 

Podkreślam, są to tylko moje odczucia i bardzo proszę o nie denerwowanie się tym wpisem.  

Pozdrawiam wszystkich

JanKo6 and Jerzy68 like this

0DPlJ4Y.jpg

Windows 11 Pro Compact & Lite build 22000.739 autor: TeamOS

Informacje ogólne:‎
‎ Wersja: Windows 11 Pro‎
‎ OS kompilacja: 22000.739‎
‎ Arch: x64‎
‎ Kompresja: esd‎
‎ Język: Język angielski podczas instalacji (Możesz dodać swój język Polski później)‎
‎ Rozmiar pliku: 2,8 GB‎
‎ Autor: ‎‎Jerry_Xristos‎
‎ Aktywacja: Systemy są aktywowane (aktywator dołączony do folderu na pulpicie na wszelki wypadek)‎

Usunięte komponenty:

• Link Torrent : [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] Plik należy zmienić z rozszerzeniem na .torrent
  • Link Uploadrar : [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
  • Link OneDrive : [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
  • Link Anonfiles : [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

14 minut temu, FILAGOL napisał:

Siema @MarcinGX gdy pobiera się z linku: Link Torrent : [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

to po pobraniu przy próbie wypakowania prosi o hasło jakie ono jest ?

Plik jest bez hasła bez wypakowania. U mnie się pobrało z plikiem nazwy Windows 11 Pro Compact & Lite [22000.739].iso [TeamOS]._ i należy tylko zmienić rozszerzenie na .torrent

pobrałem z Link Uploadrar : [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

a pliczek o którym mówiłem wcześniej jest podejrzany antywirus mi go blokuje więc nie ryzykuje

Mogłeś też dać link do źródła - chyba że nie można. :)

40 minut temu, FILAGOL napisał:

pobrałem z Link Uploadrar : [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

a pliczek o którym mówiłem wcześniej jest podejrzany antywirus mi go blokuje więc nie ryzykuje

Dziwne u mnie nic złego się nie dzieje, ja strony blokuję ublockiem Origin

Załączam plik torrenta tak na wszelki wypadek:

FILAGOL likes this

Instalacja tragicznie długa - dla mnie odpada.

U mnie instalacja zajęła dokładnie 5 minut na dysku Nvme

Cześć @MarcinGX gdy Wstawiłeś plik torrent to najmniejszych problemów system pobrał się bardzo szybko niemal 3x szybciej niz przez serwer

System instalował się niespełna 5 minut póki co zadnych problemów nie zauwazyłem

działa szybko nie ma zawieszeń czy spowoleń system godny polecenia :-)

LAGUNA likes this

Konkurencja dla  Teamos , może będzie lepszy

Link ISO (Uploadrar)       [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Link ISO (OneDrive)        [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Link ISO (Anonfile)           [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Link 7Zip  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników])     [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

jarexpol likes this

Czy jest możliwe i ktoś by to zrobił,by taki Windows 11: FBConan's Phoenix LiteOS 11 Pro Plus (22000.652) ⚡ Compact ✯ Lite ✯ Gaming ✯ Updatable ✯ Multi Edition (4 in 1) miał polski instalator i po zainstalowaniu interfejs systemu był po polsku,tak by nie trzeba było pobierać i instalować języka polskiego z poziomu ustawień?

Sam Windows wydaje się ciekawy i tak dla sprawdzenia zainstalowałem na laptopie wersję z wyłączonym Defender + LZX,ale musiałem z poziomu ustawień pobrać i zainstalować język polski,bo sam Windows jest po angielski,a na forum z tym Windowsem pisze: Multi Language Support!

Artur likes this