Jump to content

Windows 10 05.2022 x32 and x64 (19044.1706) PL

hip3r
 Share

Recommended Posts

12 godzin temu, hip3r napisał:

Wrócę chyba do wrzucenia modyfikacji na MEGA.nz bo widzę że na dysk Google jest więcej narzekania niż myślałem. Jutro Patch Teusday ale mam w tym tygodniu dużo rzeczy do zrobienia więc aktualizacje modyfikacji prawdopodobnie zrobie na weekendzie.

Ja wrzucam swoje pliki na [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników], Pobieranie z tego serwera  w granicach 5Mb/s.

15 godzin temu, hip3r napisał:

Wrócę chyba do wrzucenia modyfikacji na MEGA.nz bo widzę że na dysk Google jest więcej narzekania niż myślałem. Jutro Patch Teusday ale mam w tym tygodniu dużo rzeczy do zrobienia więc aktualizacje modyfikacji prawdopodobnie zrobie na weekendzie.

djrys wstawi swoja modyfikacje nie spiesz sie:)

15 godzin temu, hip3r napisał:

odnosnie mega to ja osobiscie wole nie ma ograniczen tylko trzeba odczekac pare godzin

3 godziny temu, Jerzy68 napisał:

Ja wrzucam swoje pliki na [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników], Pobieranie z tego serwera  w granicach 5Mb/s.

5Mb/s to obecnie strasznie mało. 5MB/s jeszcze dało by się zaakceptować. 

JanKo6 likes this

3 godziny temu, hip3r napisał:

5Mb/s to obecnie strasznie mało. 5MB/s jeszcze dało by się zaakceptować. 

Kończę z Tobą jakąkolwiek dyskusję, nie zauważyłem że napisałem małą literą, dla mnie jest to samo. Robisz ze mnie kretyna, a sam nim jesteś.

37 minut temu, Jerzy68 napisał:

Kończę z Tobą jakąkolwiek dyskusję, nie zauważyłem że napisałem małą literą, dla mnie jest to samo. Robisz ze mnie kretyna, a sam nim jesteś.

Bez nerwów doceń że hip ma chęć robic modyfikacje

51 minut temu, Jerzy68 napisał:

Nie mam racji i Ty też nie masz. Prawidłowo prędkość połączenia pisze się   5Mbps.

49 minut temu, Jerzy68 napisał:

10MB/s=80Mb/s, jest to inna jednostka np jakbyś kupił HDD który sprzedawca określił jako 1000Gb a dostał 120GB bo przeliczeniu się zgadza ale czy byłbyś zadowolony z takiego zakupu? Raczej nie 

5 minut temu, Jerzy68 napisał:

Nie mam racji i Ty też nie masz. Prawidłowo prędkość połączenia pisze się   5Mbps.

Zarówno 10Mb/s jak i 10Mbps są poprawne bo są skrótami od Megabytes per second czyli megabity na sekundę, a między innymi Multimedia, Vectra, Voice Net i INEA używają np 300Mb/s, taki zapis zajmuje mniej miejsca, przez co wg mnie łatwiej się to czyta.

10MB/s=80Mb/s, jest to inna jednostka np jakbyś kupił HDD który sprzedawca określił jako 1000Gb a dostał 120GB bo przeliczeniu się zgadza ale czy byłbyś zadowolony z takiego zakupu? Raczej nie 

Zarówno 10Mb/s jak i 10Mbps są poprawne bo są skrótami od Megabytes per second czyli megabity na sekundę, a między innymi Multimedia, Vectra, Voice Net i INEA używają np 300Mb/s, taki zapis zajmuje mniej miejsca, przez co wg mnie łatwiej się to czyta.

I juz po temacie

hip3r likes this

11 godzin temu, Jerzy68 napisał:

Przepraszam za wczorajsze wpisy, miałem zły dzień, więcej nie będę nic pisał, ponieważ i tak nie mogę korzystać z Twoich Systemów, jeszcze raz przepraszam.

6 godzin temu, Jerzy68 napisał:

Przepraszam za wczorajsze wpisy, miałem zły dzień, więcej nie będę nic pisał, ponieważ i tak nie mogę korzystać z Twoich Systemów, jeszcze raz przepraszam.

I to mi się podoba;)

13 godzin temu, hip3r napisał:

Windows 10 x64 Lite zaktualizowany do wersji 19044.1706+drobne poprawki (tylko Dysk Google) 

Jak dla mnie to możesz tylko x64 aktualizowac

Prosiłeś, błagałeś i zaktualizowane linki do dysku Google wybłagałeś.

Więcej takich poetów a to forum stanie się ostoją kultury i wszelkich uroków słowa pisanego.

Rośnie konkurencja ... ja pierdziele. :laie_67:

hip3r likes this

19 godzin temu, hip3r napisał:

Cześć modyfikacji zaktualizowałem a część jeszcze nie i zrobił się bałagan w linkach, postaram się to ogarnąć przed końcem tygodnia.

Już wszystkie modyfikacje zaktualizowane. Teraz tylko to wysłać ;)

JanKo6 likes this

Witam ,

chciałbym zainstalować Win10 do gier, którą wersje polecacie?

Win10 z pierwszej strony jest pozbawiony śmieci typu Windows Defender itp. ...

Win będzie tylko do giercowania :D

Pozdrawiam  

Gotowe, wrzucone na 2 serwery.

8 godzin temu, bolbol1 napisał:

Witam ,

chciałbym zainstalować Win10 do gier, którą wersje polecacie?

Win10 z pierwszej strony jest pozbawiony śmieci typu Windows Defender itp. ...

Win będzie tylko do giercowania :D

Pozdrawiam  

Możesz sprawdzić wersję Windows 10 x64 Home 05.2022 Lite (19044.1706), zrobiłem ją pod kompa z E8400, 4GB RAM, HDD 250GB i ASUS HD 5770 512MB i świeżo po instalacji, system chodził naprawdę nieźle, jak potem to nw bo ten komp poszedł na sell.

bolbol1 and Z3N3K like this

Możesz sprawdzić wersję Windows 10 x64 Home 05.2022 Lite (19044.1706), zrobiłem ją pod kompa z E8400, 4GB RAM, HDD 250GB i ASUS HD 5770 512MB i świeżo po instalacji, system chodził naprawdę nieźle, jak potem to nw bo ten komp poszedł na sell.

I bardzo dobrze że dodałeś tą wersję Lite, muszę ją koniecznie przetestować  ;), dzięki za ten lajtowy system :good3:.

hip3r likes this

Zapomniałem zapytać bo to przecie jest wersja Home a od 21H2 do instalacji chyba jest potrzebne konto MS lub przynajmniej połączenie z internetem. Wersja Lite też wymaga sieci do instalacji?   

7 godzin temu, Z3N3K napisał:

Zapomniałem zapytać bo to przecie jest wersja Home a od 21H2 do instalacji chyba jest potrzebne konto MS lub przynajmniej połączenie z internetem. Wersja Lite też wymaga sieci do instalacji?   

Konto Microsoft jest "wymagane" od dłuższego czasu, żeby stworzyć konto lokalne trzeba na czas 1 konfiguracji odłączyć internet np wyłączając router. 

20 godzin temu, hip3r napisał:

Gotowe, wrzucone na 2 serwery.

Podziękowania za wkład pracy

Wszystko śmiga jak trzeba

Gdyby komuś bruździł Windows Defender Security >>   [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

JanKo6 and hip3r like this