Jump to content

Windows 10 05.2022 x32 and x64 (19044.1706) PL

hip3r
 Share

Recommended Posts

10 minut temu, hip3r napisał:

Pliki z rozszerzeniem .exe są plikami wykonywalnymi służacymi do uruchamiania i instalacji programów a pliki z rozszerzeń .msu są aktualizacjami systemu Windows 10 więc Net Framework i Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania są programi które Microsoft umieścił w Windows Update, tym skryptem można było integrować instalki aplikacji ale też niestety wirusy.

Spoko rozumiem u mnie długo się instaluje właśnie to narzędzie na lapku a reszta poprawek ok dlatego pytam

Godzinę temu, demonaz napisał:

Nie  można pobrać komunikat od googla ,,W tej chwili nie możesz wyświetlić ani pobrać tego pliku,,

trzeba sie zalogowac na gmailu

6 godzin temu, hip3r napisał:

Modyfikacje zaktualizowane do wersji 19044.1679. 

dzieki hipek

4 minuty temu, renatan napisał:

KB5011831

dzieki

1 minutę temu, hip3r napisał:

A poprawia ona coś ważnego? 

a tego nie wiem ale myslalem ze bedziesz aktualizowal ale oczywiscie nie musisz za kazdym razem jak wychodza aktualizacje

KB 5011831 koryguje wiele błędów, a także zawiera ulepszenia:D

6 minut temu, sławek napisał:

dzieki

a tego nie wiem ale myslalem ze bedziesz aktualizowal ale oczywiscie nie musisz za kazdym razem jak wychodza aktualizacje

Zrobienie aktualizacji obrazów Windows 10 i 11 zajmuje cały dzień a kiedy obrazy się tworzą bierze to tyle mocy obliczeniowej że komp jest praktycznie nie używalny to nie chce mi się robić aktualizacji obrazów jak nie wiele się zmieniło. 

Zrobiłem jeszcze jedną modyfikację Windows 10 x64 Home 04.2022 Lite (19044.1679), jest to nieco odchudzona wersja żeby chodził lepiej na starszych kompach, usunąłem aplikację UWP, Defender i rzeczy z których większość użytkowników nie korzysta, raczej nie będę jej aktualizował. Jak znajdę czas to dzisiaj będzie aktualizacja wersji x32 do 19044.1682.

23 godziny temu, renatan napisał:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Faktycznie naprawia ważne rzeczy.

renatan and sławek like this

Niestety serwery Microsoftu są przeciążone przez co specjalny skrypt który większość rzeczy zrobi za mnie nie działa a ręczna integracja aktualizacji dla obu architektur zajęła by ponad 10h pracy na co nie mam czasu.

2 godziny temu, hip3r napisał:

Niestety serwery Microsoftu są przeciążone przez co specjalny skrypt który większość rzeczy zrobi za mnie nie działa a ręczna integracja aktualizacji dla obu architektur zajęła by ponad 10h pracy na co nie mam czasu.

zrezygnuj szkoda czasu poczekaj na poprawki majowe

2 godziny temu, zdzisiek24 napisał:

▲   Odpuść sobie chłopie. Urobisz się po uszy a mało kto Ci za to choć podziękuje.

Jak lubisz tą robotę to zaszalej raz na kwartał i wystarczy. Tym bardziej, że obrabiasz nie jedno "poletko".     :tooth:

ja zawsze dziekuje:D

3 godziny temu, zdzisiek24 napisał:

▲   Odpuść sobie chłopie. Urobisz się po uszy a mało kto Ci za to choć podziękuje.

Jak lubisz tą robotę to zaszalej raz na kwartał i wystarczy. Tym bardziej, że obrabiasz nie jedno "poletko".     :tooth:

Chyba zmiejsze częstotliwość do 1 aktualizacji w mięsiącu z okazji Tuesday bo zajmuje to naprawdę dużo czasu a robię to nieodpłatnie.

JanKo6 and sławek like this

37 minut temu, hip3r napisał:

Chyba zmiejsze częstotliwość do 1 aktualizacji w mięsiącu z okazji Tuesday bo zajmuje to naprawdę dużo czasu a robię to nieodpłatnie.

Fakt za darmo siedzieć i robić 10 godz nieoplacalne chyba że dla kogoś to pasja i hobby ja ci zapłacę kiedyś he

2 godziny temu, sławek napisał:

Fakt za darmo siedzieć i robić 10 godz nieoplacalne chyba że dla kogoś to pasja i hobby ja ci zapłacę kiedyś he

Informatyką interesuje się chyba odkąd miałem 7 lat, lubię robić na komputerze rzeczy których często inni nie potrafią zrozumieć jak tworzenie modyfikacji systemów Windows lub wgrywanie na smartony/tablety custom rom,ów. Na przestrzeni lat przetestowałem sporo sprzętu i obecnie nazbierało się sporo elekroniki której już nie potrzebuje np dyski od 80GB do 1TB i próbuje to sprzedać. Jak ktoś chcę wspomóc to co robię, może coś kupić :) [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

sławek and MarcinGX like this

50 minut temu, hip3r napisał:

Informatyką interesuje się chyba odkąd miałem 7 lat, lubię robić na komputerze rzeczy których często inni nie potrafią zrozumieć jak tworzenie modyfikacji systemów Windows lub wgrywanie na smartony/tablety custom rom,ów. Na przestrzeni lat przetestowałem sporo sprzętu i obecnie nazbierało się sporo elekroniki której już nie potrzebuje np dyski od 80GB do 1TB i próbuje to sprzedać. Jak ktoś chcę wspomóc to co robię, może coś kupić :) [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Spoko obadam jakbym kupil to dla mnie system hehe

5 minut temu, sławek napisał:

Spoko obadam jakbym kupil to dla mnie system hehe

Ja mam lipny laptop i potrzebuje aktualizacji juz gotowych

2 godziny temu, sławek napisał:

Ten google drive jest beznadziejny serwer wogole nie mozna pobrac o każdej porze

Google Drive jest dobry jeśli udostępnia się niewielkiej liczbie osób, a jak tu jest dużo chętnych do pobrania to nie wyrabia, a MEGA średnio się nadaje do wrzucania większych plików a innych serwerów które oferują dużo miejsca za darmo nie ma. 

12 minut temu, hip3r napisał:

Google Drive jest dobry jeśli udostępnia się niewielkiej liczbie osób, a jak tu jest dużo chętnych do pobrania to nie wyrabia, a MEGA średnio się nadaje do wrzucania większych plików a innych serwerów które oferują dużo miejsca za darmo nie ma. 

spoko wierze ci

14 minut temu, sławek napisał:

spoko wierze ci

dzieki za mega

Godzinę temu, hip3r napisał:

W z moim wysyłaniem wrzucenie aktualizacji modyfikacji Windows 10 i 11 zajmuje ok 6h, a robię poza tym modyfikację Windows 8.1 to muszę się zdecydować na 1 serwer.

oki rozumiem

3 godziny temu, hip3r napisał:

Dobrym Serwerem jest [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

sławek likes this

2 godziny temu, Jerzy68 napisał:

Dobrym Serwerem jest [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Wygląda naprawdę podejrzanie, jak dla mnie jest nierealne żeby za wstawianie plików miali by mi jeszcze płacić. 

sławek likes this

Wrócę chyba do wrzucenia modyfikacji na MEGA.nz bo widzę że na dysk Google jest więcej narzekania niż myślałem. Jutro Patch Teusday ale mam w tym tygodniu dużo rzeczy do zrobienia więc aktualizacje modyfikacji prawdopodobnie zrobie na weekendzie.