Skocz do zawartości

szukam win10/11 w wadze piórkowej z powłąką win7/xp


weldron

Rekomendowane odpowiedzi

witam potrzebny mi system na terminal ,tablet , 3in1 

oczywiście najlepiej leciutka wersja ale :

musi mieć obsługę dotykowego monitora , drukarek itp. ogólnie wszystko z pominięciem rzeczy zbędnych takich jak telemetria czy geolokalizacja czy nawet tapety są zbędny i tak instalujemy swoje  zresztą podobnie jak niechciane oprogramowanie

ale potrzebne mi jest by windows miał biblioteki win 10/11 i powłokę win7/xp 

wszystko po to by sprzęt pracował na słabym sprzęcie mającym zaledwie 2gb ram i proca 1.6gh (akurat u mnie amd 1.6 x2) z dotykowym ekranem

sprzęcik stosowany do filmów , poczty , pracy (głównie z plikami pdf) ale i nie tylko

taki sys bym widział na netbokach ,tabletach i starszych maszynach 

przypuszczam ze jestem w błędzie ale powłoka systemu pochłania mase zasobow systemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy to monitor (wygląda na dell ) wariacja terminala Wyse Z90D7 (niestety naklejka nieczytelna) proc amd ... zegar 1.6 2 rdzenie  2 gb z matryca dotykowa  wszystko 3  w 1 ,a drugi sprzęt to tablet motion le1600 z piórkiem do sterowania matryca, trzeci to lenovo ideapad s10 (mam zniszczoną naklejkę wiec musiałem troszkę porozkręcać obudowę :D) poza motionem to w sumie wcale nie takie stare zabawki  monitorek z wbudowanym wyse to chyba dell ale nie mam na nim żadnej naklejki po płycie poznałem tylko zgodność z wyse z90d7 -- i trafiłem bo stery pasują , na płycie data 2019 rok to w sumie jeszcze cos by mógł , motion to 2015 ale do pracy jest super (prawda gruby ale jest funkcjonalny i przedstawia sobą to co powinny dawać tablety )  , a lenovo dostałem w stanie niemal idealnym nie wygląda by miał więcej niż 1-2 lata wszystkie konfig słaby ale tak sobie myślę czy istnieje możliwość by postawić na nich win ... 10/11 i podmienić w nim schell na win .. xp/7 tyle ze podmienić nie ukryć i nałożyć nakładkę z innym  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie