Jump to content

Win10 32bit z instalatora x64??

sivyx
 Share

Recommended Posts

Witam, mój komputer hp pavilion gaming cx i5-8300h 1050ti m2. Za chiny nie mogę zainstalować win10 32bit wersji. A muszę do ogarnięcia emulatora jednego dongla.. VM odpada. Win7 próbowałęm od Nikka z driverami 3rd i 2nd nic nie chula. 
Rufusem jak robie 10x86 to na fat wogóle nie widzi pena, na ntfs woła o bootx64.efi

Cały dzień walcze i bez skutku.

Pomoże ktoś? Może jest jakiś instalator wersji 32bit który by zagadał?? Pozdrawiam i dzięki za wasze zangażowanie.

Godzinę temu, zdzisiek24 napisał:

Pobierz narzędzie MCT od microsoft i wypal obraz na pendrive.  Instalacja powinna ruszyć.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Godzinę temu, M4T napisał:

Domyślam się, że musze zrobić obraz dysku z zainstalowanym programem który jest mi potrzebny?? Jak dorwe jakiś komputer to tak zrobię. Bo przy próbie stworzenie vm od nowa nie moge zczytać HW ID, ogólnie w instrukcji tego programu jest, że nie działa na VM..

11 minut temu, sivyx napisał:

Domyślam się, że musze zrobić obraz dysku z zainstalowanym programem który jest mi potrzebny?? Jak dorwe jakiś komputer to tak zrobię. Bo przy próbie stworzenie vm od nowa nie moge zczytać HW ID, ogólnie w instrukcji tego programu jest, że nie działa na VM..

VirtualBox :) 

16 minut temu, sivyx napisał:

Do emulatora klucza sprzętowego, którego przypisuje się do hw id. O to chodzi, że ten emulator pracuje tylko na win7 32/64 i na win10 32 i jak widać na VM nie ma szans. Chyba ze jest jakaś maszyna, która emuluję wszystkie podzespołu komputera, tak żeby można hw id obliczyć..

Miałem to na starszym laptopie na którym w7 32 dało się zainstalować, a przez moją głupote komputer został zalany ropą i matryca odleciała..

Ale ewidentnie nie czytałes mego tematu z VHD :)

34 minuty temu, sivyx napisał:

Miałem to na starszym laptopie na którym w7 32 dało się zainstalować, a przez moją głupote komputer został zalany ropą i matryca odleciała..

Jeżeli reszta podzespołów jest sprawna to wymień matrycę. Jeżeli zajmujesz sie tym zawodowo to do diagnostyki samochodowej lepiej mieć osobny laptop

21 minut temu, GT500s napisał:

Lepiej napisz do czego Ci potrzebny ten Windows. Okaże się że kombinujemy jak konie pod górę, a rozwiązanie będzie za rogiem do tego OBD?

No przecież pisałem

Teraz, brygada69 napisał:

Jeżeli reszta podzespołów jest sprawna to wymień matrycę. Jeżeli zajmujesz sie tym zawodowo to do diagnostyki samochodowej lepiej mieć osobny laptop

Wiem i tak zrobię, ale potrzebne mi to było na wczoraj a matryca będzie wtorek środa. ogólnie bym wolał mieć z 3 systemy w jednym kompie niż 3 kompy..

Nie mam dongla fizycznego, tylko emulator softwerowy, a na swoim 10 x64 nie mogę dojść do momentu pokazania sterów w menadżerze..

2 minuty temu, GT500s napisał:

a dobra piractwu nie pomagam. Bye

Człowiek czy ja tu pisze o pomoc w tym? Czy w odpaleniu systemu 10 32bit

5 minut temu, sivyx napisał:

ogólnie bym wolał mieć z 3 systemy w jednym kompie niż 3 kompy..

Będziesz miał 3 systemy ale na starszym laptopie, który toleruje win7. Instalację zacznij od najstarszego systemu. Co do instalacji W10 32 bit to spróbuj zainstalować taką samą wersję jaką masz 64 bitową

3 godziny temu, M4T napisał:

Nie ruszy mu to

3 godziny temu, zdzisiek24 napisał:

Pobierz narzędzie MCT od microsoft i wypal obraz na pendrive.  Instalacja powinna ruszyć.

▼ ... szybko odpuszczasz ale to już nie mój problem.

Też nie będzie hulać

1 godzinę temu, sivyx napisał:

Ten sam komunikat co na VM   

Jak kminisz logicznie chodź wątpię to nie zadziała CI to na sprzęcie docelowym

Słucham?? Obrazić chcesz?? Na sprzęcie docelowym na którym miałem winde 7 to działało.. To może powiedz lepiej co by Ci dało i co byś zrobił z identyfikatorem dongla hmm? 

Chłopie ja jestem informatykiem z technikum, lubię to forum i szacun dla wszystkich, ale jak widać poszedłem w strone modów w autach nie w windowsach. Nie miłe zachowanie z twojej strony..

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information