Skocz do zawartości
wiktorynek

Instalacja sterowników i podniesienie wydajności sprzętu. (2)

Rekomendowane odpowiedzi

Siema system działa , jedyne do czego mogę mogę się przyczepić to data modyfikacji podczas instalowania systemu   pisze 14.03.2017r. a jest z 23.03.17 r.

Po zainstalowaniu kompilacja zgodna z opisem. Aby zmienić daty wystarczy zrobić kompresje z ESD do WIM potem przy użyciu  programu 78RePack_new , zmienić sobie na wszystkich daty:D 

Sprawdzamy wersję poprzez: uruchom , i komenda winver , enter. :D Taka mała ciekawostka:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działać działa, ale też nie wyszukuje najnowszych, nie pamiętam dokładnie jak to było z ostatnią wersją sterowników dla HD4000 ale chyba instalowałem WHQL.

f4ee7f3670534d7283cf5dbcd032e698.png

Nie mniej jednak jestem zwolennikiem ręcznej instalacji sterowników plikiem .inf, bez instalowania zbędnego softu, tam gdzie nie jest on w ogóle potrzebny do sprawnego działania sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo to jest ostatni oficjalny ze strony Intel.

To wiem, tylko chodzi o to co zaznaczyłem na czerwono. Zainstalowana wersja jest nowsza niż ta, którą wykrywa ten soft podając, że jest najświeższa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś już pisał, to sorka - znalazlem programik do aktualizacji i wyszukiwania sterowników [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] bardzo przydatny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, raczej Intel nigdy nie wydał sterowników pod Win 10 do tak leciwego sprzętu. ;)

Masz tu najnowsze proszę

link :

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hihihihihi.... Nie ma sterowników pod G33, ani żadną inną platformę LGA775 dla Win 10 - nigdy takowe nie wyszły i nie wyjdą. Amatorzy są skazani na instalację sterowników od starszych systemów w trybie zgodności lub protezę z WU.

To narzędzie co pokazałeś jest żenujące - post 305 pokazał, to dobitnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hihihihihi.... Nie ma sterowników pod G33, ani żadną inną platformę LGA775 dla Win 10 - nigdy takowe nie wyszły i nie wyjdą. Amatorzy są skazani na instalację sterowników od starszych systemów w trybie zgodności lub protezę z WU.

To narzędzie co pokazałeś jest żenujące - post 305 pokazał, to dobitnie.

Chodziło mi raczej ogólnie i najnowsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żaden.

Pozwolę sobie na "sprzeciw". Wg mnie jest taki jeden. To... Przeglądarka internetowa (z polem wyszukiwania, w które należy wpisać identyfikator sprzętu). 

Reszta działań, to już tak jak Pan wiktorynek napisał, żadnego programu nie potrzebuje. No, może ew. jakiegoś menadżera pobierania, ale to już zupełnie inna historia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam i pozdrawiam wszystkich. Mam nadzieję że  dobrze i poprawnie ulokowałem się z tematem. Czy ktoś mógłby mi pomóc w umiejętnym doborze sterowników do poniższego sprzętu? Może ktoś ma sprawdzone dobrze działające,  w szczególności sterownik do USB3.0. Oczywiście można pobrać ze strony Dell, jednak nie wszystko co najnowsze jest dobre. Dzięki za wszelką pomoc.

Dell Prcision M6800

CPU  i7-4940MX

SSD 500GB

AMD FirePro M6100

32GB ram

Dell Wireless 5550 HSPA+ Mini-Card Network Adapter

Intel® Dual Band Wireless-AC 7260

Intel® Ethernet Connection I217-LM

Dell Win 7 Pro 64 +SP1 oryginał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi