Skocz do zawartości

windows 11 na lenovo yb1-x91l


strony1984

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje sensownego Windows 11 na Lenovo yb1-x91l ( to ten model z obracanym ekranem i świecąca dotykowa klawiaturą) . Pobrałem  WIN_11_21H2_1000.22000.318.0_PRO_PL_MOD_V1a  ale przy probie instalacji chce driverów do dysków.

Zrobiłem backup z 10 to ich nie przyjmuje. Widziałem filmiki i nawet jedną aukcje z tym modelem gdzie jest 11 zainstalowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, strony1984 napisał:

Widziałem filmiki i nawet jedną aukcje z tym modelem gdzie jest 11 zainstalowana

A czytałeś komentarze ?  NIE  bo byś się za to  nie zabierał !

 

14 godzin temu, strony1984 napisał:

Pobrałem  WIN_11_21H2_1000.22000.318.0_PRO_PL_MOD_V1a  ale przy probie instalacji chce driverów do dysków.

Pobierasz  a też nie czytasz  a pisze dużą  czcionką  na niebiesko i   instalujesz  ( bez obrazy )   na  " kalkulatorze "  wprawdzie dla  "  chcącego nic trudnego "  idzie to  obejść  ale po co  jak połowa rzeczy  nie 

będzie Ci działała  zresztą  piszą że w win 10  też są problemy  a ile lat ją  poprawiają !?  a   jedenastka  jeszcze  " pieluchy " nie zgubiła  i błędów  ma całe " wiadro "  .

Możesz próbować  z ich  ( MS )  instalatora i to czystą wersję  a nie  " pociętą "  albo  z instalatora " uniwersalnego "   gdzieś na forum pałęta się link do niego  ale czy i jak to będzie działać !?   to by

było  trzeba się zapytać wróża  Macieja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, woj_ani217 napisał:

A czytałeś komentarze ?  NIE  bo byś się za to  nie zabierał !

 

Pobierasz  a też nie czytasz  a pisze dużą  czcionką  na niebiesko i   instalujesz  ( bez obrazy )   na  " kalkulatorze "  wprawdzie dla  "  chcącego nic trudnego "  idzie to  obejść  ale po co  jak połowa rzeczy  nie 

będzie Ci działała  zresztą  piszą że w win 10  też są problemy  a ile lat ją  poprawiają !?  a   jedenastka  jeszcze  " pieluchy " nie zgubiła  i błędów  ma całe " wiadro "  .

Możesz próbować  z ich  ( MS )  instalatora i to czystą wersję  a nie  " pociętą "  albo  z instalatora " uniwersalnego "   gdzieś na forum pałęta się link do niego  ale czy i jak to będzie działać !?   to by

było  trzeba się zapytać wróża  Macieja :lol:

zainstalowałem. wystarczyło dodać do obrazu dwa pliki  mbi.inf i pmci.inf. i widzi dyski.  Nie zamula nie tnie się,  jedyny minus który zauważyłem to nie pokazuje stanu naładowania baterii (cały czas jest 100 %). Oryginalnie na nim była 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, strony1984 napisał:

zainstalowałem. wystarczyło dodać do obrazu dwa pliki  mbi.inf i pmci.inf. i widzi dyski.  Nie zamula nie tnie się,  jedyny minus który zauważyłem to nie pokazuje stanu naładowania baterii (cały czas jest 100 %). Oryginalnie na nim była 10.

To ciekawe ?  ale dobrze że poradziłeś sobie  , a z tym stanem naładowania sprawdź  ustawienia zasilania  lub poczytaj na forach czy inni nie mają  takiego problemu.

Teraz opisz to w  dziale  tego moda co i jak załącz te pliki  żeby inni mieli w razie czego  podpowiedź  jak to załatwić.

:good3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, woj_ani217 napisał:

To ciekawe ?  ale dobrze że poradziłeś sobie  , a z tym stanem naładowania sprawdź  ustawienia zasilania  lub poczytaj na forach czy inni nie mają  takiego problemu.

Teraz opisz to w  dziale  tego moda co i jak załącz te pliki  żeby inni mieli w razie czego  podpowiedź  jak to załatwić.

:good3:

sprawdzałem nawet zainstalowałem lenovo energy manager i pokazuje ze 100 procent jak podłącze ładowarkię  to nie zmienia sie ikonka że ładuje. Myślę  nad jakimś win 10. Tylko nie wiem jaka wersje wybrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie