Jump to content

Windows.7.PL.x64.2021.11-NiKKA

NiKKA.Labs
 Share

Recommended Posts

NiKKA p r e s e n t s :    

Windows.7.SP1.PL.x64.2021.11-NiKKA
Windows.7.SP2.PL.x64.2021.11-NiKKA
Windows.7.SP2.PL.x64.2021.11_DRV-NiKKA

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
Win7 64bit: HOMEBASIC, HOMEPREMIUM, PROFESSIONAL, ULTIMATE, PROFESSIONAL VL, ENTERPRISE

--------------------------------------------------------------------------------
Opis systemu:

Info: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

--------------------------------------------------------------------------------
Info:

Source: Win7SP1 ISO's

Type: System, x64 (64bit)
Language: Polish, Polski, PL
Volume: 1xDVD9, bootable ISO, bootable USB
Create Date: 2021.11
Release Date: 2021.11
By: NiKKA

Contents:

- Nic nie wycinane
- Zintegrowany BypassESU v11 (opcja 1 - Full; ESU+WU+NET)
  (podziekowania dla forum MDL - MyDigitalLife)
- Zintegrowane latki wydane po SP1 do 2021.11
- SP2 = Convenience rollup update included - KB3125574
- Zintegrowany Internet Explorer 11
- Zintegrowany Microsoft Edge (przegladarka bazujaca na Chromium)
- Zintegrowane sterowniki: LAN, NVME, SATA, USB3 - (wersja DRV)
- DirectX i reszte post-install instaluje setupcomplete.cmd
- NET 4.8 - katalog EXTRAS albo instalacja na WU
- Mozliwosc instalacji wersji Win7 64bit: HOMEBASIC,
  HOMEPREMIUM, PROFESSIONAL, ULTIMATE, PROFESSIONAL VL, ENTERPRISE

TYLKO CZYSTA INSTALACJA, NIE UAKTUALNIENIE!!!

EXTRAS katalog:
- BypassESU (instalacja/dezinstalacja/reinstalacja)
- Rufus (tworzy bootowalny USB)
- DirectX v9.29.1974 (jak trzeba przeinstalowac)
- NET Framework 4.8 32bit_64bit EN_PL (2021.11) gotowy lub na WU
- dzielenie_split_install.wim_UEFI
- tworzenie_make_boot_USB

Win10 compatibility check/telemetry (nie sa wrzucone, masz mozliwosc wyboru)
Mozna ukryc na WU Win7 2021.11:
KB3021917 - telemetry
KB3068708 - telemetry
KB3080149 - telemetry
KB3150513 - telemetry
KB4493132 - przypominajka o koncu wsparcia [OEM]
KB4524752 - przypominajka o koncu wsparcia [RETAIL/VL]

P.S. Nie wyciagac pendrive/DVD podczas instalacji az do pelnego zainstalowania - uzyskania pulpitu roboczego.
     (wykonuje sie skrypt setupcomplete.cmd od poczatku instalacji, az do "pulpitu")

Brak ingerencji w ustawienia systemowe. Integrowane via Slipstream. Mastering via skrypty CMD (DISM, IMAGEX, OSCDIMG).

POBIERANIE:

P.S. Instalował ktoś pozycję 2 z USB wpięte do 2.0 i na nośniku NVME? Lub 3? Działa?

SaMoo7, JanKo6, werwaok and 4 others like this

W dniu 21.11.2021 o 02:54, werwaok napisał:

Folder update/net4 jest i powinien być pusty?

Jest i może być pusty. Domyślnie jest pusty. Ale jak ktoś tam wrzuci pliki z np. na ten miesiąc: NET Framework 4.8 32bit_64bit EN_PL Win7 (2021.11) - run as admin.exe (wystarczy rozspakowac 7-zip) do katalogu NET4, to NET4 z adanego miesiąca zainstaluje się wraz instalacją windowsa (przed zamym pulpitem). To jest powiązanie z setupcomlete.cmd - też musi być aktualne (żeby pliki się zgadzały z NET4) z katalogu: d:\ISO_64bit\sources\$oem$\$$\setup\scripts\

Wydłuża to czas początkowej instalacji, ale jak ktos tak lubi, to tak może być. Wg. mnie to lepiej najpierw zainstalować system, a potem odpalić WU, albo gotowca z katalogu EXTRAS z instalka NET4.

To jest taka furtka zostawiona.

Witam. Zainstalowałem ten mod w komputerze AMD Ryzen 5 3600 6-Core Procesor 3.59 GHz.Płyta ASUSTeK COMPUTER INC PRIME A320 M-K. Zainstalowałem na instalatorze Win10. /podmieniłem instal.wim/I niespodzianka!!!. Wszystkie porty i mysza działają!!!!  Bez kombinacji i odłączania dysków. Wielki szacun dla NiKKA.Labs. MISTRZU JESTEŚ WIELKI.Pozdrawiam

NiKKA.Labs likes this

18 minut temu, jkaw napisał:

Jeśli mysza podłączona do tylnego panelu działa to na pewno i inne działają

Wcale nie, Widzę nie czytałeś tych tematów, które ci podesłałem w innym temacie. Czarne USB na tylnym panelu wychodzą z chipsetu, a niebieskie z procesora, i potrzebują zupełnie innych sterowników. Ile razy można to wałkować?

18 minut temu, jkaw napisał:

Co zrobić żeby nie pojawiał się komunikat o braku wsparcia itp...?

Zainstalować skrypt WUFUC albo wyłączyć usługę Windows Update, co i tak robię od kopa na Win7.

W dniu 23.11.2021 o 16:30, jkaw napisał:

Witam. Zainstalowałem ten mod w komputerze AMD Ryzen 5 3600 6-Core Procesor 3.59 GHz.Płyta ASUSTeK COMPUTER INC PRIME A320 M-K. Zainstalowałem na instalatorze Win10. /podmieniłem instal.wim/I niespodzianka!!!. Wszystkie porty i mysza działają!!!!  Bez kombinacji i odłączania dysków. Wielki szacun dla NiKKA.Labs. MISTRZU JESTEŚ WIELKI.Pozdrawiam

1. Którą wersję wrzuciłes do instalki Win10? Normalną SP2, czy SP2_DRV?

2. Dlaczego nie instalowałeś tak jak jest tutaj? Nie wykrywało ci dysku  NVME, czy USB? Odpisz bo to ważne. Czy od razu byłeś sceptyczny i wrzuciłeś pod instalkę Win10?

P.S. Nie, NIE jestem wielki, normalny, nie mam też zasobów, żeby testować każde USB3, albo NVMe. Ale jak każdy opisze swój problem, to postaram się to naprawić.

P.S2. Klasyczna integracja, tylko teraz użyłem pseudo SP2, może tu był problem...

46 minut temu, SaMoo7 napisał:

English Version Also Please both x86 & x64

Jeśli znajdę czas, może koło świąt, to zrobię EN.

If I have time, maybe around Christmas, I will do EN

W dniu 23.11.2021 o 17:28, jkaw napisał:

Jeśli mysza podłączona do tylnego panelu działa to na pewno i inne działają. Podłączony do tylnego panelu hub usb 3.0 też działa. Pozdrawiam. Naprawdę jestem pod wrażeniem. NiKKA.Labs

wykonał kawał roboty.Pozdr.

Jeszcze jedno: Co zrobić żeby nie pojawiał się komunikat o braku wsparcia itp...?

Nie pojawia się domyślnie, musiałes wyrzucić.zignorowac plik setupcoplete.cmd, tak jest wyłaczone pokazywanie planszy o wsparciu. Po za tym, pewnie na WU zaakceptowałeś też te KB od wsparcia/telemetry. Na końcu info masz info co nie akceptowac na WU jak nie lubisz przejścia na Win10+

W dniu 23.11.2021 o 20:43, TrueMorph napisał:

Witam, trochę nie ogarniam jak trzeba podzielić te pliki dla GPT UEFI, czy można o jakąś instrukcję dla mniej kumatych? Wersja z SP2 bez DRV

Jak ściagniesz, to w folderze EXTRAS masz instrukcję jak to zrobić.

47 minut temu, NiKKA.Labs napisał:

1. Którą wersję wrzuciłes do instalki Win10? Normalną SP2, czy SP2_DRV?

2. Dlaczego nie instalowałeś tak jak jest tutaj? Nie wykrywało ci dysku  NVME, czy USB? Odpisz bo to ważne. Czy od razu byłeś sceptyczny i wrzuciłeś pod instalkę Win10?

P.S. Nie, NIE jestem wielki, normalny, nie mam też zasobów, żeby testować każde USB3, albo NVMe. Ale jak każdy opisze swój problem, to postaram się to naprawić.

P.S2. Klasyczna integracja, tylko teraz użyłem pseudo SP2, może tu był problem...

Jeśli znajdę czas, może koło świąt, to zrobię EN.

If I have time, maybe around Christmas, I will do EN

Mistrzu do instalki Win10 wrzuciłem normalną wersję.. Wykorzystałem instalkę z Windowsem bez ingerencji /czysty/Próbowałem normalnie ale nie działały usb ani mysza. Cały czas mam wgrany Win 7 i nie opuszczę go tak łatwo. Pozdrawiam

SP1 jest bez SP2, to tylko klassic dla starych systemów.

Normalną, czyli którą? SP2 czystą, pozycja nr.2?

Jak dałeś SP2 albo SP2 z pozycji 3 to znaczy, że nie ma wszystkich sterów do USB3.

Jak zainstalowałes system z twojego podsystemu Win10 (przekopiowałeś install.wim) to podziel sie i napisz jaki masz dysk NVMe i jaki sterownik przyjął.  Bo nic sie nie chwalisz odnośnie SSD/NVME/HDD.