Jump to content

Windows 8.1 with Clean Project - 11 stycznia 2022 |PL| |WinUpdater|

GT500s
 Share

Recommended Posts

Windows 8.1 with Clean Project

Spis treści:

1. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
  2. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
  3. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
  4. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
  5. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Windows 8.1 with Clean Update

Nietypowo zaktualizowane systemy Windows 8.1, którą podstawą jest pierwszy oficjalny obraz ISO wydany 17 października 2013 (bez Update 1, Update 3). W systemach został uaktywniony .NET Framework 3.5 (nadal używany pakiet) oraz DirectPlay (do gier). Systemy zostały zaktualizowane stopniowo: Update 1 -> Update 3 -> aktualizacje do dnia publikacji - tak wyeliminowałem aktualizacje zastąpione, które zaśmiecały system oraz uważane za telemetryczne (śledzące). Zostały również usunięte Windows Apps, które i tak nie są wspierane przez Microsoft. Do pracy nad systemami został użyty skrypt mojego autorstwa: WinUpdater

• Informacje
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
  • FAQ – często zadawane pytania

UWAGA!!!
Jakieś ameby, k*rwy, p*zdy społeczne sprzedawały wydane przeze mnie i pewnie innych systemy! Nie pozwolę sobie, żeby ktoś jeździł na moim garbie! Podziękujcie tym Ch*jom za oznakowania systemu oraz hasła do archiwów.

Aktualizacja:

• [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
  • [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
  • Ankieta

W dniu 31.01.2022 o 12:17, hip3r napisał:

Połączyłem wersję x32 i x64 w jedno ISO (Instalator Windows 10)

Chciałem przetestować na virtualbox, ale nie da się. 32bit wysypuje komunikatem o zagubionych plikach od razu na starcie, a 64bit po uruchomieniu instalatora - brak sterowników urządzeń. Zaznaczam, że próbowałem wybierać 8.1 i 10 na virtualboxie.

3 godziny temu, boniek napisał:

Chciałem przetestować na virtualbox, ale nie da się. 32bit wysypuje komunikatem o zagubionych plikach od razu na starcie, a 64bit po uruchomieniu instalatora - brak sterowników urządzeń. Zaznaczam, że próbowałem wybierać 8.1 i 10 na virtualboxie.

Ja sprawdzałem tą modyfikacje w VirtualBox i na start wybrałem że jest to Windows 10 i działało, jak się wybierze wpierw Windows 8.1 a potem zmieni na Windows 10 to nie będzie to samo, co jakby na początku się wybrało Windows 10. Może masz jakąś starą wersję VirtualBox ja zwykle odpalam systemy na najnowszej wersji Virtualbox.

18 minut temu, hip3r napisał:

Ja sprawdzałem tą modyfikacje w VirtualBox i na start wybrałem że jest to Windows 10 i działało, jak się wybierze wpierw Windows 8.1 a potem zmieni na Windows 10 to nie będzie to samo, co jakby na początku się wybrało Windows 10. Może masz jakąś starą wersję VirtualBox ja zwykle odpalam systemy na najnowszej wersji Virtualbox.

Kombinowałem na wszelkie sposoby, lecz fakt taki, że nie używam najnowszej wersji vm i do tego jeszcze jest to przeróbka na wer. portable. Ale spoko, przetestuje się w weekend na "żywym" sprzęcie :)

hip3r likes this

3 godziny temu, Jerzy68 napisał:

Dla mnie Core to wersja Home, porównaj, opisy różnic  znajdziesz ww internecie.

Core jest to wersja Windows 8/8.1 bez żadnego dopisku, Core jest odpowiednikiem Windows 10/11 Home.

15 godzin temu, Adek890127 napisał:

Czyn się różni wersja core od pro? 

Wersja Pro ma funkcję takie jak dołączanie do domeny, Bitlocker i inne których większość użytkowników nie używa, do używania w domu lepiej wybrać wersję Core. 

5 godzin temu, hip3r napisał:

Core jest to wersja Windows 8/8.1 bez żadnego dopisku, Core jest odpowiednikiem Windows 10/11 Home.

Wersja Pro ma funkcję takie jak dołączanie do domeny, Bitlocker i inne których większość użytkowników nie używa, do używania w domu lepiej wybrać wersję Core. 

ok dzieki :)

piotr55 likes this

W dniu 14.02.2022 o 11:35, GT500s napisał:

Niestety w tym miesiącu wydania nowego nie będzie, po prostu nie chce mi się, a mam na głowie parę rzeczy jeszcze do dopięcia na ostatni guzik w życiu osobistym, więc sorry.

Marcowego wydania też nie będzię?

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information