Jump to content

Jak wyeliminować zakłócenia ?

Napromieniowany
 Share

Recommended Posts

Ogólnie ten temat jest dosyć bardzo popularny wśród zakłóceń  , które wyłapuje nasz mikrofon i moje pytanie brzmi czy jest to możliwe w jakiś łatwy sposób ? Posiadam mikrofon na USB (DNA Professional) taki za 100 zł z tego co się orientuje za pewno będzie spowodowane przez instalację elektryczną między innymi pętla masy a programy do tłumienia zakłóceń dosyć kiepsko sobie z tym radzą.

Tutaj daję link do próbki dźwięku na wyciszonym mikrofonie ale nie w systemie ustawienia mikrofonu (system 80%) (VOL. na mik. ok. 65%)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

@gt5000

Tylko u mnie problem z szumami nie ma wręcz z zakłóceniami , które generuje coś . Test właśnie robiony był tak ja opisałeś na wyciszonym mikrofonie 0 % i system 50% i słychać wyraźnie zakłócenia , dźwięk przypomina pracę transformatora wysokiego napięcia tak mi się kojarzy.Jedyne szumy jakie wyłapuję to z wentylatorów  które generują w moim PC ,  mikrofon jest blisko PC  ogólnie dźwięki tła bardzo wyłapuje 

Płyta B450 A PRO MAX - korzystam z zintegrowanej bo muzyczna po zwarciu padła , mikrofon jest na USB/Cyfrowe  również w CS:GO po włączeniu mikrofonu słychać dźwięk Echa , który się nasila wraz z długością uruchomionego mikrofonu , dźwięk ten przypomina 2 telefony , które wykonują w pobliżu siebie połączenie w tym samym czasie .

Zasilacz Silentium PC Vero L3 600W po gwarancji czyli dostałem nowy mimo braku problemów z poprzednim choć nie ufam tej marce aktualnie ale nie mam kasy wymienić póki co

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]   50% system 55% na mikrofonie w sensie mikrofon ma swoją regulację głośności 

Ustawiłem inaczej mikrofon i teraz tak nie zbiera PC a linia dźwięku czysta i prosta ☺ Teraz ładnie zbiera głos , co do zakłóceń oglądałem recenzje i to zakłócenie wszędzie jest.