Jump to content

WINDOWS 11 PRO update 5 GHOST SPECTRE

Ingnito
 Share

Recommended Posts

Mod może i fajny, niczego zarzucić nie można.  Ale dla mnie nie do przyjęcia. Totalna masakra jeśli chodzi o zgranie "do kupy" systemowych ustawień czcionki, rozdzielczości,  ramek okien przeglądarki, rozdzielczości stron przeglądarki, czcionek. Masakra nie do ogarnięcia! Jak jedno pasuje jako tako - drugie sypie się kompletnie! Walczyłem całą sobotę i na koniec ogłosiłem kapitulację. Poczekam na jakiegoś moda, który będzie miał to ogarnięte. A na razie: never again!

Spodobał mi się opis i postanowiłem na moim 11 letnim laptopie go wypróbować . Pobrałem System  z linku, który podał [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Instalacja jest zrobiona super, mamy do wyboru, Windows Defender lub bez;   StartAllBack lub bez;    usunąć StarMenu lub nie usuwa.  Są do wyboru dwie wersje "Compact" i "Superlite", może ktoś wyjaśni czym one się różnią, ja wybrałem Compact. Instalacja Systemu przebiegła bez problemu, zmiana języka na polski również  pomyślnie. System pracuje u mnie bardzo szybko, polecam wszystkim niezdecydowanym.

6 minut temu, sechu napisał:

Witam ma ktoś update do 22000.527 bo odpalam toolboxa wyświetla ze jest nowa wersja ale nie wiem jak to pobrać :) 

Pobierz ze strony [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] poprawkę KB5010414 i zainstaluj.