Jump to content

StartAllBack for Win11


JakubDriver
 Share

Recommended Posts

StartAllBack: Windows 11 z lepszej osi czasu, ulepsz, wyciągnij klasyczny interfejs użytkownika spod dywanika. Przywróć i ulepsz pasek zadań:

  • Interfejs Eksploratora plików
  • Menu kontekstowe
  • Menu startowe

 

1585461174_Zrzutekranu-2.jpg.eb64aae8782213465a11346b8bfac089.jpg109685352_Zrzutekranu-3.jpg.5957fd9c513b0f9354c0290ed2a3672e.jpg

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Najnowsza wersja:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

ampa, JanKo6 and FoRMaT2007 like this
Link to comment
Share on other sites

Macie jakiś problem z nową wersją na win 11? U siebie zaobserwowałem że pływają mi okna programów, okna eksploratora windy przesuwają się normalnie zaś inne płyną. Uruchomiłem kompa ponownie i problem zniknął ale za raz pojawił się znowu, dodatkowo teraz jak oknem eksploratora najadę w dół na pasek to zaczyna i ono pływać i na ten czas zawieszać system więc niestety mi nie działa. Teraz odinstalowałem tę nowa wersję i wszystko jest ok...chyba że w ustawieniach przegapiłem jakaś opcję która takie coś powoduje ale nie wydaje mi się. Menedżer zadań przy tym nie pokazuje żadnych anomalii typu większego zużycia czegokolwiek i nic się nie wiesza. Zainstalowałem wersję nieaktywowaną i na tej najstarszej próbnej to samo ale po grzebaniu odkryłem dlaczego...mianowicie jak ustawię w zaawansowanych opcję dopasuj kolor i przezroczystość paska zadań (50%) to właśnie to powoduje tę usterkę, ustawienie tego dla menu start działa...może ktoś to potwierdzić czy tylko u mnie tak się dzieje.

 

Link to comment
Share on other sites

Pojawiła się nowsza wersja z końcówką 91 ale na niej dzieje się to samo, ustawienie na pasku zadań przezroczystości czy rozmycia powoduje ten problem, o dziwo tego trzeciego czyli (przepraszam ale wyleciało mi z głowy) już nie...chyba jednak poczekam na finalną wersję.

Link to comment
Share on other sites

Naprawdę nikt z obecnych tutaj nie może sprawdzić czy coś takiego jak opisałem nie występuje u niego i dać konkretną odpowiedź...przecie to tylko zaznaczenie jednego ptaszka + ustawienie i zjechanie oknem na pasek. A dla mnie będzie to konkretna informacja że problem występuje tylko u mnie.

Link to comment
Share on other sites

Niestety nikt nie odpisał na moje pytanie więc drążę sprawę u siebie...na obecną chwilę wydaje się że przy tym programie po jakimś czasie zaczyna wzrastać obciążenie procesora przez menedźera pulpitu i to właśnie powoduje chyba te problemy, na teraz wyłączyłem program i zobaczę czy to zjawisko wystąpi bo jak na razie nie ma. Bez programu obciążenie to jakieś 4-6% z programem ponad 25% i duże zużycie energii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information