Jump to content

StartAllBack for Win11

JakubDriver
 Share

Recommended Posts

StartAllBack: Windows 11 z lepszej osi czasu, ulepsz, wyciągnij klasyczny interfejs użytkownika spod dywanika. Przywróć i ulepsz pasek zadań:

• Interfejs Eksploratora plików
  • Menu kontekstowe
  • Menu startowe

1585461174_Zrzutekranu-2.jpg.eb64aae8782213465a11346b8bfac089.jpg109685352_Zrzutekranu-3.jpg.5957fd9c513b0f9354c0290ed2a3672e.jpg

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Najnowsza wersja:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

ampa, JanKo6 and FoRMaT2007 like this

Macie jakiś problem z nową wersją na win 11? U siebie zaobserwowałem że pływają mi okna programów, okna eksploratora windy przesuwają się normalnie zaś inne płyną. Uruchomiłem kompa ponownie i problem zniknął ale za raz pojawił się znowu, dodatkowo teraz jak oknem eksploratora najadę w dół na pasek to zaczyna i ono pływać i na ten czas zawieszać system więc niestety mi nie działa. Teraz odinstalowałem tę nowa wersję i wszystko jest ok...chyba że w ustawieniach przegapiłem jakaś opcję która takie coś powoduje ale nie wydaje mi się. Menedżer zadań przy tym nie pokazuje żadnych anomalii typu większego zużycia czegokolwiek i nic się nie wiesza. Zainstalowałem wersję nieaktywowaną i na tej najstarszej próbnej to samo ale po grzebaniu odkryłem dlaczego...mianowicie jak ustawię w zaawansowanych opcję dopasuj kolor i przezroczystość paska zadań (50%) to właśnie to powoduje tę usterkę, ustawienie tego dla menu start działa...może ktoś to potwierdzić czy tylko u mnie tak się dzieje.

Pojawiła się nowsza wersja z końcówką 91 ale na niej dzieje się to samo, ustawienie na pasku zadań przezroczystości czy rozmycia powoduje ten problem, o dziwo tego trzeciego czyli (przepraszam ale wyleciało mi z głowy) już nie...chyba jednak poczekam na finalną wersję.

Naprawdę nikt z obecnych tutaj nie może sprawdzić czy coś takiego jak opisałem nie występuje u niego i dać konkretną odpowiedź...przecie to tylko zaznaczenie jednego ptaszka + ustawienie i zjechanie oknem na pasek. A dla mnie będzie to konkretna informacja że problem występuje tylko u mnie.

Niestety nikt nie odpisał na moje pytanie więc drążę sprawę u siebie...na obecną chwilę wydaje się że przy tym programie po jakimś czasie zaczyna wzrastać obciążenie procesora przez menedźera pulpitu i to właśnie powoduje chyba te problemy, na teraz wyłączyłem program i zobaczę czy to zjawisko wystąpi bo jak na razie nie ma. Bez programu obciążenie to jakieś 4-6% z programem ponad 25% i duże zużycie energii.