Jump to content
NiKKA.Labs

Modyfikacje NiKKA

Recommended Posts

Po za wszystkim, tylko pomyślałem:

Jak myślicie, jakbym założył np. patronite: NiKKA.Labs? Wpłacałby ktoś, aby np. miesięcznie uzyskać min. 200-300PLN?

Nie ukrywam, że jest co raz gorzej o pozyskanie nowego sprzętu, a robię to jako hobby, sam dokładam.

Nie ukrywam, bardzo pomogło by to rozwojowi tworzenia, bo sprzęt potrzeba, muszę niedługo zmienić, (a mam z 2010r).

P.S. Ktoś tam się deklarował, że skrzynkę wiskacza daje za to co robię miesięcznie; by dał :)

To tylko przemyślenia, ale jakby wypaliło, to i tak wszystkie dokumenty opublikuję zainteresowanym; to co bym kupił za ich wsparcie.

Jak nie wypali to też będzie; w miarę możliwości.

NiKKa- to co robisz to wielka sprawa. Skracasz czas moich prac serwisowych o jakieś 50%(biorąc pod uwagę dociąganie aktualizacji do instalki z oryginalnej płyty z WU)

Polskie IT nie może zaprzepaścić takiego talentu :) również w miarę możliwości bym Ci pomógł.

Też bym Też chętnie bym wsparł.

Tylko czy patronite, bądź jak M4T na zrzutka.pl.

Zakładając tam konto było trochę pól do wypełnienia, ale można było ominąć większość i zostać z nickiem, choć ja tylko wpłacałem, a nie robiłem zrzutki, może M4T się wypowie ile info o Sobie musiał puścić w świat, ekm tzn. na stronce :P

Można też by zrobić podobną akcję jak Mr.T z zbiórką na stronę, że dane do konta tylko na PW.

Jeszcze można [chyba] anonimowo jakoś wpłacić i wypłacać w bitcoinach, z tego co widzę FitGirl robi tak z powodów bezpieczeństwa, więc może i to.

Zrób wzorem M4T zrzutkę na sprzęt kompletny lub pojedyncze elementy(według mnie pojedyńcze szybciej się 'nazbierają' ).

Będziemy wspierać.

Ewentualne, przyszłe DONATE przeznaczam tylko i wyłącznie na sprzęt:

- płyta główna

- procesor Intel (i5 wystarczy)

- pamięci (16-32GB)

- ewentualnie dysk NVMe (tylko gdy procesor jest serii Broadwell, bo tak, to nie ma sensu)

- reszta sprzętu jest wystarczająca, póki co.

@birs, Najlepiej, jakby każdy przysłowiową złotówkę wrzucił :) za to że się podoba moja praca.

Jakby się trafił sponsor całości, to też nie będę wybrzydzał, ofc.

Męczenie się comiesięcznymi wydaniami to trochę na wyrost. Zrób cykl wydawniczy np. Dwumiesięczny (Mr.T wydaje co 3miesiące) oszczędzi to miliona pytań kiedy nowy system.

Kung Fu TapaTalk Master!

To nie jest tak.

U mnie jak np. robiłem teraz Win7 2016.07 i 0.8, to w 2016.07 robię, ale jak coś "wychodzi" podczas, lub "zapomniałem" to poprawiam zaraz w następnym miesiącu "za świeżej pamięci' jeszcze. MS teraz wypuszcza łatki kiedy mu się podoba, nie tylko każdy drugi wtorek miesiąca. Wiec poprawiam w nast. miesiącu, i jeśli cos źle było wcześniej to poprawiam. W miarę możliwości.

Przecież ostatni Win7 był w 2016.02 (pół roku temu), a Win8.1 w 2015.07 (rok temu).

Jak dokładnie naprawiłeś wyszukiwanie aktualizacji Windows Update w AIO 2016.09?

Mógłbym prosić o jakieś wskazówki jak dokonać podobnej naprawy dla AIO 2016.01? Z dziwnych przyczyn mam problemy z instalacją kilku aktualizacji np.: KB2819745 albo KB3134758.