Jump to content

Lekki pakiet internet security: co polecacie?

negatyw
 Share

Recommended Posts

@TECHNO - Ja czytam że ktoś pisze że systemowy defender wystarczy to wiem od razu że ma zerowe pojęcie w tym temacie.

A jakie ty masz? :gt500s:

Poczytaj tu - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

A tu narzędzia do ustawiania defendera - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

- [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Tu masz fajne rzeczy od AndyFul - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - to bardzo ceniony fachowiec od systemu windows i defendera - na marginesie - to polak.    Współpracuje i jego poprawki są akceptowane przez microsoft!

Poczytaj - dokształć się i nie pisz głupot - takim tonem jakbyś był - wybitnym :L - specjalistą w tym temacie.

Po odpowiednim dostrojeniu go - i całego systemu - przez Hard Configurator - wcale nie ustępuje najlepszym anty i security.

A jak są chwilowe problemy z wydajnością systemu - zawsze można go wyłączyć za pomocą tego - wspaniałego - scryptu od BAU  z forum MDL.

- [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Najprościej - TogleDefender.bat - jako admin - będzie komunikat - chcesz wył defendera - tak

Aby włączyć - jeszcze raz uruchomić .bat - i nie.

Zapisać sobie to .bat gdzieś po ręką i w każdej chwili możemy włączyć i wyłączyć defendera.

Ten defender - po odpowiednich ustawieniach - to całkiem inny defender.

A do tego  -Hard Configurator - i mamy coś super - jak twierdzą niektórzy - najlepszy - bo zintegrowany z systemem - i darmowy!

A ty - jako wysokiej klasy specjalista - chyba bez trudu poradzisz sobie z ustawieniami w tych programach?

-Aby przetestować to - i wtedy wstawić autorytatywną opinię - wraz z wynikami testów. :cwl:

Tylko ja uzasadniam swoje opinie w takich tematach - CZASAMI @wiktorynek i @kamiloxf - innym wystarczy  - ponieważ czują się fachowcami -  bo ja tak uważam.

A pisanie - ja używam tego przez wiele lat i nie miałem żadnej infekcji - to to samo - gram w lotto wiele lat i nic nigdy nie wygrałem :cwl:

ALE NIEKTÓRZY WYGRYWAJĄ :L

Defender, to wystarczająca ochrona, ustawiona na HIGH

Snap484.png.fe9a8e4de9ce92912ed11847faa2d753.png

Snap485.png.92a5a8272196bf5c436695545b0c913f.png

Blokuje nawet ramso. A co do przeglądarek, to od tego są dodatki, żeby chronić się przed phishingiem, malware, przekierowaniami i wszystkie be,

U mnie w firefoxie jest wystawa blokerów:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jak co zablokowane, to nie wlezie. Kilkanaście lat nie uznawałem antywirusów. Do windows 10 pro - nie ryzykuję. A śmiga firefox jak burza.

Nie ma co się krzywić na defendera. Każdy antywirus gorszy - psują aktualizacje, żrą się z ochroną windowsa i nawet kaspersky przepuszcza promowane malware. Na tym żerują. Jedne antywirusy handlują wykradzionymi danymi, drugie z nieoznaczania wirusów promowanych. Taki to szlag.

Zbysiu przestań powielać te głupoty z internetu że systemowy defender wystarczy ci goście nie potrafią porządnego systemu wydać od czasów jak Gates odszedł a co dopiero antywirusa tyle w temacie szkoda się nawet rozpisywać:22

A rankingi sponsorowane na temat wykrywalności to są tyle warte co porady na portalu dobreprogramy czy innego...:hitfan

jorg35 and foxhound88 like this

Czwarty rok, opędzam ochronę, promocyjnymi instalatorami Webroot Secure Anywhere.  Raz na 180 dni, a innym razem na 365. Relacyjne bezpieczeństwo, minimalne zużycie RAM, prostota, działanie w tle i oszczędność sporej kasy.  Dodatkowo mam zainstalowaną Malwarebytes premium, tyle że uruchamiam na żądanie, do skanów. Bez opcji uruchamiam z systemem. Każde skanowanie MB, potwierdza działanie Webroota. Żadnych infekcji.