Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie gry polecacie, w jakie jeszcze nie grałem

gry pc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   MadDragory

MadDragory

Zaawansowany użytkownik

• Autor tematu
  • 709 postów
  • Czas online: 93d 5h 31m 14s
Reputacja: 116

Napisano 09 listopad 2016 - 08:45

Podepnę się do tematu, polecam ze swojej strony Inside kto grał w Limbo ten wie o czym mowa :)

Z tego co pamiętam to Inside w wymaganiach minimalnych  jest cpu 4-rdzeniowe, 4gb ram i chyba Nvidia GT630 :g:.  Więc chyba nie zagram :huh: .

No i jeszcze jedno mnie ciekawi .

Mam gry na steam, uplay, origin i czy te trzy platformy z grami nie gryzą się, nie wykradają kont ? hehe głupio mi się przyznać że nie mam zielonego pojęcia.

Czy to aby bezpieczne :trollface:  .

• 0

#22 OFFLINE   peerik

peerik

Zaawansowany użytkownik

• 376 postów
  • Czas online: 67d 6h 59m 24s
Reputacja: 52

Napisano 09 listopad 2016 - 04:55

Po tej czystce troche pogubiłem się co było, a co nie (np mowa o Wiedźminie 3 pojawia sie znikąd :D ), ale dodam coś od siebie.

Skoro Wiedźmin 3 nie pójdzie, to czemu nie zacząć od początku? Nie wiedziałem żebyś wypisał jako "zaliczone" - Wiedźmin 1, część 2 także może jakoś pójść chociaż pewności nie daje. Świetne RPG :)

Skoro propozycja Skyrim była, to troche w tematyce smoków - Divinity 2 Ego Draconis ( lub The Dragon Knight Saga - czyli wersja rozszerzona).

Seria Dragon Age również warta uwagi, zacząłbym od pierwszej części zatytułowanej "Początek".

Co do pytania z kontami z różnych platform, jak najbardziej bezpieczne, większość graczy tak robi (oczywiście większość tych którzy gry kupują :D )

• 1

Nie znam się i już nie wypowiem się :P

Toshiba Satellite C660-1NG  Intel i5-2410M  2x4GB Samsung DDR3 (1333Mhz) ∙ Geforce 315m 512MB ∙ SSD Sandisk 128GB SATA III ∙ HDD Toshiba 320GB 5400rpm SATA II

#23 OFFLINE   hitman12

hitman12

Zaawansowany użytkownik

• 128 postów
  • Czas online: 2d 7h 22m 51s
Reputacja: 14

Napisano 09 listopad 2016 - 05:22

Polecam Divinity Original Sin.

• 1

#24 OFFLINE   Darson

Darson

Zaawansowany użytkownik

• 30 postów
  • Czas online: 7d 14h 4m 26s
Reputacja: 6

Napisano 09 listopad 2016 - 05:33

Z tego co pamiętam to Inside w wymaganiach minimalnych  jest cpu 4-rdzeniowe, 4gb ram i chyba Nvidia GT630 :g:.  Więc chyba nie zagram :huh: .

Mam gry na steam, uplay, origin i czy te trzy platformy z grami nie gryzą się, nie wykradają kont ? hehe głupio mi się przyznać że nie mam zielonego pojęcia.

Czy to aby bezpieczne :trollface:  .

Ja grałem na 2-rdzeniach, 3gb ram i ASUS ENGT440 śmigało elegancko :D udało sie przejsc całe bez jakich kolwiek zacinek itp :)

• 1

#25 OFFLINE   annonying_anoni

annonying_anoni

Woźny®

• 1074 postów
  • Czas online: 17d 5h 59m 4s
Reputacja: 137

Napisano 09 listopad 2016 - 06:04

Czy to aby bezpieczne   .

Nic ci nikt nie ukradnie

• 2

#26 OFFLINE   MadDragory

MadDragory

Zaawansowany użytkownik

• Autor tematu
  • 709 postów
  • Czas online: 93d 5h 31m 14s
Reputacja: 116

Napisano 23 listopad 2016 - 01:44

Dzięki za odp strzałka leci :) .  

Te które mi się spodobał już kupiłem ;)

- Dragon Age

- Wiedźmin 1, część 2 działa ale na najniższych ustawieniach i niskiej rozdzielczości ekranu .

- Risen 2

-DMC: Devil May Cry

Na inne gry nie mam $ :P .

Czy zagram w Battlefield 3 (specyfikacja mojego pc pierwszy post ) ? .

• 0

#27 OFFLINE   Trin32

Trin32

Nowicjusz

• 2 postów
Reputacja: 0

Napisano 29 listopad 2016 - 01:14

Na lepszym procesorze BF3 może i by ruszył z tym GTkiem, ale przy dual core wątpię by to było grywalne.

Od siebie polecę:

Multiplayer:

• Rocket League
  • Paladins

Singleplayer:

• Cities: Skylines
  • SUPERHOT
  • Mafia: TCOLH

Jeśli interesujesz się, to także Pool Nation jako gra na PC, lub 8 Ball Pool jako przeglądarkowa / na Androidy

• 0

#28 OFFLINE   eldorado

eldorado

Nowicjusz

• 5 postów
Reputacja: 0

Napisano 03 grudzień 2016 - 01:29

Ja grałem na 2-rdzeniach, 3gb ram i ASUS ENGT440 śmigało elegancko :D udało sie przejsc całe bez jakich kolwiek zacinek itp :)

Potrafi być krzyku w trakcie recenzji gierki, dobrym przykładem był Max Payne 3, a potem wyszła odwrotność... dla mnie pozytywna oczywiście :)

miło było zagrać na wysokich detalach w roździelczości: 1920x1080 

Więc masz prawo twierdzić że dobry kalkulator obskoczy przyzwoitą gierke, a ja zaprzeczę że blaszak za 20 tyśków nie ruszy wieśka, czy podobnej gierki ;)

Wszystko pozostaje kwestią optymilizacji gry, albo całkowity jej brak ;)  

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gry, pc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych