Skocz do zawartości

Jakie gry polecacie, w jakie jeszcze nie grałem


MadDragory

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Tak jak w tytule 

Specyfikacja:

 

Windows 10 Pro x64

GPU :  Gigabyte Radeon RX 570 GAMING 4GB GDDR5
CPU :  i5-3470  
Pamięć ram    8Gb DDR3  1600MHz

Dysk SSD   Samsung 500GB i 240GB Exceria

Zasilacz         SilentiumPC Vero L1 500W

 

Jakie gatunki gier lubię hmm sam nie wiem :) . Hehe widzę ze gra mi się podoba to ją kupię .

 

Dam co już grałem na w/w spec (może będzie łatwiej ):

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

 

Tak bez przesady nie proszę o listę gier  tylko  polecane przez was :) może i mi się spodobają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o przygodowe, to nie może zabraknąć Baldur's Gate 2: Cienie Amn; jedna z najlepszych gier, przy których straciłem ćwierć młodości.

Właściwie każda część, czy z dodatkiem, bądź czysta.

Nie polecam specjalnie najnowszych Enhanced w HD, gdzie tylko lecą tytułem na kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widzę płynnej gry w Wiedźmin 3 :

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Spec na jakim ktoś gra na filmiku :

Minimalne Ustawienia - około 7-10 Fps
Cpu Intel Core 2 Duo 2.13 Ghz E6400
Ram 4Gb DDR2
GeForce 520 GT 2Gb

 

Hmm inne gry zobaczę później na yt :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widzę płynnej gry w Wiedźmin 3 :

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Spec na jakim ktoś gra na filmiku :

Minimalne Ustawienia - około 7-10 Fps

Cpu Intel Core 2 Duo 2.13 Ghz E6400

Ram 4Gb DDR2

GeForce 520 GT 2Gb

 

Hmm inne gry zobaczę później na yt :) .

Niejednokrotnie grałem w gry z takim efektem jak dla mnie póki hardkorowo nie klatkuje to gra jest grywalna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to nie dlamnie 7-10 fps'ów  za mało aby grało się dobrze .

 

30 fps to minimum  (wiem wszędzie tak piszą )  hmm mniej niż 30 "to" odechciewa mi się grać :) .

 

Co myślicie o programie do fps  Fraps ? hehe nie wiem jaki ma  wpływ na gry i na taki słabiutki komputer :)

 

 

 

Spróbowałem msi afterburner rivatuner  żeby nagrać i sprawdzić ile fps ale chyba coś źle ustawiłem bo tylko w lewym górnym rogu jest BUF .

Edytowane przez MadDragory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu zapomniał o porządnej gierce jaką jest...

 

Mi to działa bez ścinek (w 50/60 klatkach) na "Ultra" w pełnej rozdzielczości i to w teksturach HD! Aż ślinka leci... na sam widok.  :wub:

 

To Tobie na bank pójdzie. :E

 

Nom masz rację z DmC - Devil May Cry .

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu, polecam ze swojej strony Inside kto grał w Limbo ten wie o czym mowa :)

Z tego co pamiętam to Inside w wymaganiach minimalnych  jest cpu 4-rdzeniowe, 4gb ram i chyba Nvidia GT630 :g:.  Więc chyba nie zagram :huh: .

 

No i jeszcze jedno mnie ciekawi .

Mam gry na steam, uplay, origin i czy te trzy platformy z grami nie gryzą się, nie wykradają kont ? hehe głupio mi się przyznać że nie mam zielonego pojęcia.

Czy to aby bezpieczne :trollface:  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tej czystce troche pogubiłem się co było, a co nie (np mowa o Wiedźminie 3 pojawia sie znikąd :D ), ale dodam coś od siebie.

Skoro Wiedźmin 3 nie pójdzie, to czemu nie zacząć od początku? Nie wiedziałem żebyś wypisał jako "zaliczone" - Wiedźmin 1, część 2 także może jakoś pójść chociaż pewności nie daje. Świetne RPG :)

Skoro propozycja Skyrim była, to troche w tematyce smoków - Divinity 2 Ego Draconis ( lub The Dragon Knight Saga - czyli wersja rozszerzona).

Seria Dragon Age również warta uwagi, zacząłbym od pierwszej części zatytułowanej "Początek".

 

 

Co do pytania z kontami z różnych platform, jak najbardziej bezpieczne, większość graczy tak robi (oczywiście większość tych którzy gry kupują :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to Inside w wymaganiach minimalnych  jest cpu 4-rdzeniowe, 4gb ram i chyba Nvidia GT630 :g:.  Więc chyba nie zagram :huh: .

 

No i jeszcze jedno mnie ciekawi .

Mam gry na steam, uplay, origin i czy te trzy platformy z grami nie gryzą się, nie wykradają kont ? hehe głupio mi się przyznać że nie mam zielonego pojęcia.

Czy to aby bezpieczne :trollface:  .

Ja grałem na 2-rdzeniach, 3gb ram i ASUS ENGT440 śmigało elegancko :D udało sie przejsc całe bez jakich kolwiek zacinek itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


No i jeszcze jedno mnie ciekawi .
Mam gry na steam, uplay, origin i czy te trzy platformy z grami nie gryzą się, nie wykradają kont ? hehe głupio mi się przyznać że nie mam zielonego pojęcia.
Czy to aby bezpieczne   .

Nic ci nikt nie ukradnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp strzałka leci :) .  

 

Te które mi się spodobał już kupiłem ;)

- Dragon Age

- Wiedźmin 1, część 2 działa ale na najniższych ustawieniach i niskiej rozdzielczości ekranu .

- Risen 2

-DMC: Devil May Cry

Na inne gry nie mam $ :P .

 

 

Czy zagram w Battlefield 3 (specyfikacja mojego pc pierwszy post ) ? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lepszym procesorze BF3 może i by ruszył z tym GTkiem, ale przy dual core wątpię by to było grywalne.

Od siebie polecę:

 

Multiplayer:

  • Rocket League
  • Paladins

 

Singleplayer:

  • Cities: Skylines
  • SUPERHOT
  • Mafia: TCOLH

 

Jeśli interesujesz się, to także Pool Nation jako gra na PC, lub 8 Ball Pool jako przeglądarkowa / na Androidy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem na 2-rdzeniach, 3gb ram i ASUS ENGT440 śmigało elegancko :D udało sie przejsc całe bez jakich kolwiek zacinek itp :)

Potrafi być krzyku w trakcie recenzji gierki, dobrym przykładem był Max Payne 3, a potem wyszła odwrotność... dla mnie pozytywna oczywiście :)

miło było zagrać na wysokich detalach w roździelczości: 1920x1080 

Więc masz prawo twierdzić że dobry kalkulator obskoczy przyzwoitą gierke, a ja zaprzeczę że blaszak za 20 tyśków nie ruszy wieśka, czy podobnej gierki ;)

Wszystko pozostaje kwestią optymilizacji gry, albo całkowity jej brak ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Więc tak w pierwszym poście dodałem nową specyfikacje komputera ( tylko GPU stare ).

 

To co pamiętam gdy kupowałem:

GTA V
Driftland The Magic Revival
DISTRAINT Deluxe Edition
King's Bounty Dark Side
Assassin Black Flag

 

Edytowane przez MadDragory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie