Skocz do zawartości

AMD Karta graficzna non GCN crashowanie się aplikacji pełnoekranowych.


kilerek3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie byłem pewien w którym temacie napisać ale wybrałem ten.
Otóż gdzieś od aktualizacji W10 z 2020/2021r przy konfiguracji 8550g+8750m występuje bardzo dziwny błąd. Gry uruchomione w trybie pełnokekranowym na chwile się uruchamiają ale jest tylko czarny ekran, w procesach proces gry jest zawieszony i po kilku sekundach się zamyka. Nie pomogła reinstalacja W10, nie pomogła reinstalacja najnowszych jak i kilku wersji wcześniejszych sterowników wypuszczonych przez AMD, instalacja W11 też nie pomogła (nie ma co się dziwić bo jej podstawą jest 10). I tutaj mam pytanie, czy jestem głupi i nie mogę znaleźć jakiegoś cudownego patentu które przywróci mi możliwość odpalania gierek pełnoekranowych na najnowszym windowsie? Czy po prostu nic nie mogę z tym zrobić oprócz wysyłania raportów do microsoftu z nadzieją że ktoś to fixnie?(podejrzewam że szanse są znikome) 
Dodam że na Win8.1, Win7 tryb pełnoekranowy działa jak należy. Ale miłoby było gdyby działało również na windzie 11 bo z testow na leakniętej wersji w moim przypadku wydajność wzrosła w każdym aspekcie (poza występującym od czasu do czasu mieleniem dysku no ale mam HDD więc to logiczne)
byłoby super gdyby jakoś udało się to naprawić bo to dość solidna konfiguracja jak na swoje lata i ówczesną cenę. W googlach na zagranicznych forach nigdzie nikt na ten temat nie wspomina :( 
Prawdopodobnie wykluczam problem dualizmu kart graficznych bo posiadam nawet sterowniki które w menadżerze urządzeń zamiast pokazywać dwie oddzielne karty to pokazuje jedną jako 8550g+8750m a drugą jako 8750m więc system wybierając kartę nr 1 tak naprawdę otrzymuje moc dwóch kart 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie