Jump to content

Win JG10 x64 21H1

Recommended Posts

powiem tak: RE-WE-LA-CJA !!!

dziękuję w imieniu wszystkich kumatych i obyś nie przestawał robić tego co robisz :D ( jak 11-tka wyjdzie to fajnie by było też taka wersje mieć)

prawoklik z programami dio optymalizacji i folder TUNING ze skryptami itd... - NIE MAM PYTAŃ !!!

SZACUN WIELKI !!!

srom-otnik likes this

Wszystko pięknie, ładnie wgrane dzisiaj, aż nagle przestał działać pasek wyszukiwania nie reaguje wcale na pisanie na klawiaturze chociaż wszędzie normalnie można pisać. Macie jakiś pomysł na to bo nic na necie nie ma. 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

W dniu 22.08.2021 o 19:12, Wieniowaty napisał:

A ja z Extreme nie mam żadnych problemów. :)

A co masz za konfiguracje PC z ciekawości? 

48 minut temu, qazmaz23 napisał:

Czy ktoś wie jak przywrócić domyślny pasek zadań? Na niektórych aplikacjach widać go mimo full screena. Próbowałem wyłączyć wszystkie opcje przeźroczystości w systemie, ale nic to nie dało.

Spróbuj odinstalować StartIsBack :)

Godzinę temu, qazmaz23 napisał:

Czy ktoś wie jak przywrócić domyślny pasek zadań? Na niektórych aplikacjach widać go mimo full screena. Próbowałem wyłączyć wszystkie opcje przeźroczystości w systemie, ale nic to nie dało.

bodajże start/ppm/właściwości/wygląd

3 godziny temu, LLysyn napisał:

Spróbuj odinstalować StartIsBack :)             Pole przy pierwszej strzałce musi być odhaczone. Suwakiem który wskazuje druga strzałka regulujesz przeźroczystość paska zadań .Podobnie dostosujesz kolor i przeźroczystość menu Start.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]Pol

Witam serdecznie,

Może to głupie pytanie ,ale prosiłbym o pomoc dla zwykłego szarego człowieka, która wersja systemu będzie najlepsza mam na myśli wersję HOME.

Prosiłbym o wiadomość zwrotną pozdrawiam serdecznie i czy jest ktoś w stanie pomóc odnośnie tych wszystkich ustawień gdzie należy coś zmienić.

Z góry dzięki.

Pozdrawiam

47 minut temu, TomciuTbg napisał:

Witam serdecznie,

Może to głupie pytanie ,ale prosiłbym o pomoc dla zwykłego szarego człowieka, która wersja systemu będzie najlepsza mam na myśli wersję HOME.

Prosiłbym o wiadomość zwrotną pozdrawiam serdecznie i czy jest ktoś w stanie pomóc odnośnie tych wszystkich ustawień gdzie należy coś zmienić.

Z góry dzięki.

Pozdrawiam

Co rozumiesz pod słowem najlepsza? Nie wiemy np. jakich programów/gier używasz, czy przywracanie systemu jest Ci niezbędne itp. Jeśli opis z pierwszego tematu nie pomógł Ci w wyborze - zainstaluj na początek wersję pełną bez Defendera

49 minut temu, Snafriozo napisał:

To tylko slipciok ma jakieś pojęcie w tym temacie bo co ma premiera do tematu? Za to win 11 Dev. robią bez problemu :) 

Ale mnie poniżyłeś tym slipciokiem, nie podniosę się z tego chyba nigdy. Przepraszam jednocześnie, że sam nie wiem co... 

Pozdrawiam i życzę znalezienia dobrego specjalisty, który ukoi Twój gniew. Zapewne będzie nim ów slipcośtam... 

Jak chciałeś oddać stolec w moim wątku, to pomyliłeś toalety, jeśli będziesz nadal chciał tu się defekować, to załatwię Ci tzw bana. 

P. S. WSPÓŁCZUJĘ... 

7 godzin temu, jabirex napisał:

Jak to nikt ? a to to co...[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

To jest właśnie slipciok tak jak pisałem wyżej no i podałem też stronę do jego fejsa. Slipciok był kiedyś na winclube ale powstała ostra dyskusja z jednym użytkownikiem i został zbanowany na 14 dni więc stwierdził iż nic tu po nim i dał sobie spokój z kontynuacją tematu a teraz ma swoją stronę.   [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] z nim kiedyś konwersował w tym temacie  lecz nie  każdy musi wszystko pamiętać. Ja nic złego nie chciałem tutaj napisać  i nie miałem krzywych zamiarów tylko dziwi mnie to czemu oprócz slipcioka nikt nie robi 21H2 a win 11 co niektórzy próbują mimo że to jest wersja dev. i nawet  to nie jest beta. To tylko tyle i przepraszam jeśli [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] poczuł się urażony więc zwracam honor  bo może mnie człowiek źle zrozumiał za co bardzo przepraszam  :cheers:

srom-otnik likes this

Cytat

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] napisał:  ..Zastanawia mnie dlaczego nikt tu nie przedstawia swojej wersji 21H2. Oprócz slipcioka nikt nie umie tego zrobić czy w czym tkwi problem ..

ha! a co w tym dziwnego. kaszalot 21h2 rozdrobniony, ciężki do obróbki, dużo czasu zajmuje zanim osiągnie się zadowalające wyniki. prostych rzeczy prawie z automatu masz całą wywrotkę. tyle offtop.

Snafriozo likes this