Skocz do zawartości

Win JG10 x64 21H1


srom-otnik

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, nudzija napisał:

@strony1984 odchudzone są tylko lite i extreme, pro jest tylko zoptymalizowana i można aktualizować a defender off ma dodatkowo wyłączonego defendera

i nie dziala.  zainstalowalem tylko pro i w update mam komunikat :wystapil blad spróbuj ponownie otworzyc ustawienia.

ale thx za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś może o co chodzi do dzisiaj system śmigał idealnie, ciągle miałem 39 procesów i nie mieszałem nic w ustawieniach a przy dzisiejszym uruchomieniu systemu mam 74 procesy i system nie jest tak wydajny jak wcześniej dodam też że nie instalowałem żadnych innych optymalizatorów które ingerują w rejestr/system ani nie grzebałem nic w ustawieniach bo wszystko ładnie śmigało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, krecisz5 napisał:

@srom-otnik mam problem z instalacją po wybraniu wersji pro extreme i zainstalowaniu system nie bootuje tak jak powinien a dokładnie wyświetla się coś jak cmd/terminal nie wiem jak się nazywa bo ucina mi połowę ekranu co może być przyczyną?

Nie było tematu już wszystko działa wystarczyło zainstalować inną wersję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś???

Mam płytę Gigabite P35-ds3 i podobno nie mam możliwości instalacji (czystej) z pendrive. OK nie ma to nie ma ściągnęłam kasta od sromotnika i pojawia się problem ściągam obraz i nagrywam go z minimalną prędkością na dvd i normalnie f12 botuj z dvd i nic się nie dzieje wraca system z dysku…. Natomiast gdy włożę oryginalny nośnik dvd – bios widzi i włącza instalację . PROSZĘ O POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2021 o 05:33, srom-otnik napisał:

Coraz bardziej przekonuję się, że wersje Lite/Extreme powinny być zlikwidowane. 

Najczęstsze wołania o pomoc dotyczą problemów z działaniem tego, co działać nie może z oczywistych względów - ponieważ dana funkcjonalności została TOTALNIE i nieodwracalne skasowana. 

Śledząc wszystkie swoje wątki na tym forum widać działający schemat - niemal wszyscy czekają właśnie na Extreme i instalują oczekując, że system, który jest jak wydmuszka - nadal będzie miał pełny wachlarz dzialających usług. 

Masakra... 

Bardzo sobie cienię wersje Lite/Extreme właśnie za ich wykastrowanie i bezproblemowość. Tam gdzie potrzebuję pełnej funkcjonalności z zaawansowanym oprogramowaniem mam pełnego Windowsa. Ale na przenośnych lapkach Lite/Extreme wymiatają i tu to czego nie ma jest ba plus :)

nudzija lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - to co masz zaptaszkowane to składniki systemowe - nie wyłączać.

Zresztą po co - nic nie uzyskasz a możesz uwalić system. Themes Setup - możesz nie mieć obrazu po restarcie.

A aorus engine to do płyty albo grafiki - chyba sam zainstalowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2021 o 06:45, srom-otnik napisał:

100 pobrań, 0 informacji zwrotnej.... 

 

Nadal nie wiem co nam poprawić w tym modzie, czy działa lepiej/gorzej od oryginału. Nie chodzi mi o "chwalby", tylko czysto techniczne użytkowe uwagi. Jeśli dziś NIC nikt nie napisze, później nie będzie mnie to w ogóle obchodzić, że coś komuś nie działa... 

pięknie chodzi,nic nie ujmując dobra robota,z mich uwag to bym na starcie po instalacji dodał jako domyślne zablokowanie aktualizacji prócz bazy antywirusa,zabawa jest bo tak jak ostatnio zaktualizował mi dot se,grę red alert 2 zamuliło,niedobre to jest,win 7 full ente do dziś używam,łatwiej i sprawniej to poustawiać,ładniej wygląda ,biblioteki 4.8 wgrałem i będę do uporu używał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, która wersja będzie lepsza do pracy ? 21h1 czy [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] ? Zależy mi na wydajności w pracy, szybkości działania. Czy na obu wersjach działa zdalny pulpit ? korzystam z niego dość często. W moim przypadku przesiadka z systemu Konussa 19041.1415 Ktoś przesiadał się i podzieli się wrażeniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2021 o 06:17, zbigniew59 napisał:

@[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - to co masz zaptaszkowane to składniki systemowe - nie wyłączać.

Zresztą po co - nic nie uzyskasz a możesz uwalić system. Themes Setup - możesz nie mieć obrazu po restarcie.

A aorus engine to do płyty albo grafiki - chyba sam zainstalowałeś?

Tak, aorusa mam do oc grafiki :) Reszta to wstępnie wyłączałem, właśnie dlatego pytam o resztę której nie ruszałem. Bardzo dziękuję!

7 godzin temu, jacobobbo napisał:

Ludziska, która wersja będzie lepsza do pracy ? 21h1 czy [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] ? Zależy mi na wydajności w pracy, szybkości działania. Czy na obu wersjach działa zdalny pulpit ? korzystam z niego dość często. W moim przypadku przesiadka z systemu Konussa 19041.1415 Ktoś przesiadał się i podzieli się wrażeniem ?

Imo musisz sam sprawdzić, bo zależy na jakich programach pracujesz. Wersje najmniej ścięte będą najbardziej kompatybilne ze wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie