Skocz do zawartości

Windows 11 dev channel, Canary, Beta 23H2 22H2 by Djrys


djrys

Rekomendowane odpowiedzi

Windows 11 22H2 (X64) 2024 PL

12 Marca 2024

Informacja

 

Podstawa org. obrazy pobrane z MSDN wersja pl, data podstaw 05.II.2024. (10.0.22621.3155)

po aktualizacji ten tutaj wyjściowy do pobrania 10.0.22621.3296

 

Dodane:

Zintegrowane wszystkie poprawki na dzień wydania systemu (modyfikacji) oraz został uaktywniony cały pakiet DOT.Net oraz DirectPlay

 

Do utworzenia boot pendrive polecam [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] lub [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

 

 

Wersja x64 zawiera:

-  Home (x64)

- Education(x64) 

- Professional (x64)

 

 

Zintegrowane poprawki do Marca

- Net Framework 3.5, 4.81 update,

- sumy kontrolne w archiwum
- sprawdzony na virtulboxie

- kompresja WIM do ESD

- Direct play, aktywowany framework, podsystem linux,  platforma maszyny virtualnej, platforma  funkcji hypervisior

 

X64

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Windows 11 23H2 (x64) 2024 PL

12 Marca 2024

 

Podstawa org. obrazy pobrane z MSDN wersja pl, data podstaw  5.II.2024. (10.0.22631.3155)

po aktualizacji ten tutaj wyjściowy do pobrania 10.0.22631.3296

Dodane:

Zintegrowane wszystkie poprawki na dzień wydania systemu (modyfikacji) oraz został uaktywniony cały pakiet DOT.Net oraz DirectPlay

 

Do utworzenia boot pendrive polecam [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] lub [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

 

 

Wersja x64 zawiera:

-  Home (x64) 

- Education(x64)

- Professional (x64)

- Enterprise (x64)

 

 

 

 

Zintegrowane poprawki do Marca

- Net Framework 3.5, 4.81 update

- sumy kontrolne w archiwum
- sprawdzony na virtulboxie

- kompresja WIM do ESD

- Direct play, aktywowany framework, podsystem linux,  platforma maszyny virtualnej, platforma  funkcji hypervisior

 

x64

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Windows 11 Beta Channel(x64) PL

13 Marca 2024

Czysty windows insider Win 11 10.0.22635.3350pl (x64)
jedyna zmiana: złożone Home, Professional , Enterprise

 


Do utworzenia boot pendrive polecam [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] lub [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Uprzedzam, że nic nie wywalałem nie podmieniałem boot security jak i tpm jest

 

 

Wersja x64  10.0.22635.3350 zawiera:

 

- Home / Professional/Enterprise (x64) - wersja zależy od klucza jaki podasz

 

 

Zintegrowane poprawki do Marca

- sumy kontrolne w archiwum
- sprawdzony na virtulboxie

- kompresja WIM do ESD

 

x64

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Windows dev Channel (26080.1100 WIN 11)rs_prerelease

13 Marca 2024

Czysty windows insider Win 11 10.0.26080.1100 pl (x64)
jedyna zmiana: złożone Home, Professional , Enterprise

 


Do utworzenia boot pendrive polecam [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] lub [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Uprzedzam, że nic nie wywalałem nie podmieniałem boot security jak i tpm jest

 

 

Wersja x64  10.0.26080.1100 zawiera:

 

- Home / Professional/Enterprise (x64) - wersja zależy od klucza jaki podasz

 

 

 

Zintegrowane poprawki do Marca

- sumy kontrolne w archiwum
- sprawdzony na virtulboxie

- kompresja WIM do ESD

- Direct play, aktywowany framework

 

x64

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Windows dev Canary (26085.1 WIN 11)rs_prerelease

20 Marca 2024

Czysty windows insider Win 11 10.0.26085.1 pl (x64)
jedyna zmiana: złożone Home, Professional , Enterprise

 


Do utworzenia boot pendrive polecam [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] lub [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Uprzedzam, że nic nie wywalałem nie podmieniałem boot security jak i tpm jest

 

 

Wersja x64  10.0.26085.1 zawiera:

 

- Home / Professional/Enterprise (x64) - wersja zależy od klucza jaki podasz

 

 

Zintegrowane poprawki do Marca

- sumy kontrolne w archiwum
- sprawdzony na virtulboxie

- kompresja WIM do ESD

 

x64

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Edytowane przez djrys
10.0.26085.1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Reaktor napisał:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

MBR czy GPT

Nie jestem święty ale staram się jak mogę przestrzegać regulaminu forum.  Kolor czerwony i zielony jest zarezerwowany i tylko dla moderatora i administratora .

Zn3ERLV.jpg

A co do tematu @djrys   wrzuć może jeszcze screeny  żeby ci co chcą pobrać/ściągnąć :E wiedzieli jaką wersje Windows 11  tzn  podobną do W10 lub  jak W11 tzn bez kantów itd ( różnica jest  ).

 

lysyn lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, MadDragory napisał:

Nie jestem święty ale staram się jak mogę przestrzegać regulaminu forum.  Kolor czerwony i zielony jest zarezerwowany i tylko dla moderatora i administratora .

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

A co do tematu @djrys   wrzuć może jeszcze screeny  żeby ci co chcą pobrać/ściągnąć :E wiedzieli jaką wersje Windows 11  tzn  podobną do W10 lub  jak W11 tzn bez kantów itd ( różnica jest  ).

 

@MadDragoryJeśli znajdę trochę czasu by go zainstalować na maszynie virtualnej znów to może w sobotę

jorgusek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.

Czy komunikat jest na "dzień dobry", czy pojawia się w trakcie instalacji/aktualizacji?

W tym drugim przypadku na Microsoft Community trafił się jeden taki przypadek (tam: po dojściu do 35% 

instalacji) i niestety nie  było na to mądrego. Wygląda, że i Pan mógł paść ofiarą "wersji rozwojowej"

szczególnie, że i w "znanych błędach" nie można znaleźć żadnego wskazania związanego z komunikatem 

o braku zgodności. 

Może warto zaczekać do 22000.71 - powinna być "tuż, tuż" - i zobaczyć czy ona nie zmieni sytuacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super by było gdyby ktoś zrobił wersję NO TPM do Win 11 v.22000.100.
I nie mam tu na myśli samej podmianki install.wim/.esd a magię której nie znam jak modyfikacja appraiserres.dll (i może coś jeszcze) plus zmodyfikowany rejestr wyłączający wymaganie TPM i Secure Boot.
Mój komp (jak i u wielu znajomych) nie przejdzie wymagań czystej instalki bez modyfikacji więc dzięki za tą wstawkę, ale na nic mi (nam) się nie przyda.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] Dzięki za info.
@[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] Robi fajną robotę, zwłaszcza że nie tylko Home-Pro ale też Enterprise i to w esd.
Osoba która umie zrobić NO TPM wspomnianym sposobem (modyfikacja appraiserres.dll (i może coś jeszcze) plus zmodyfikowany rejestr wyłączający wymaganie TPM i Secure Boot) już tego nie robi.
Nie znalazłem też innego tematu z wstawką Win 11 v22000.100 dlatego pisałem tutaj z nadzieją że ktoś taki się znajdzie.
Fajnie by było zamiast podmianki instalatora z 10-ki mieć full Win 11 z własnym instalatorem bez TPM/Secure Boot jak w v22000.71

Lub może ktoś wie jak to zrobić wspomnianą metodą i ją opisze jeśli nie chce mu się w to bawić (co rozumiem bo może jutro kolejna wersja a za tydzień następna itd. itp. do Października...).
Kto uważa że potrzebuje takiej wersji mógłby zgodnie z wskazówkami sam sobie taką zrobić bez zawracania komuś tyłka.
Wiadomo że to zajmuje czas i np. ja chętnie bym to sobie sam zrobił gdybym tylko wiedział jak - wiedział od kogoś kto to robił a nie cośtam słyszał.

Zrobiłem sobie dzięki wstawce
@[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] wersję Preactivated na instalatorze 10-ki ale fajnie byłoby móc zrobić to bankowo większym nakładem czasu ale wspomnianą metodą gdzie taki obraz śmiga jak dziewicza 11-stka w dowolnej przyszłej wersji.
Pozdrawiam.

AFF lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie