Jump to content

Logowanie

stens
 Share

Recommended Posts

26 minut temu, Mr.T napisał:

Dobra jak bede mial dostep do kompa cofne to do 1 lipoca i dam czas na uporzadkowanie

Miałem do ciebie pisać PW  ale widzę że nie muszę :D   .   Jeśli dobrze zrozumiałem to będzie możliwość zalogować się po staremu  i  sprawdzeniu jaki e-mail był kiedy zakładało się konto na forum :)   

Głównie chciałem pisać w sprawie e-maila na jaki założył konto @mentor74  :D.

edit

@mentor74  jest moim znajomym i nie nie jest to moje konto ( tak w razie "w" ) .

Mam tak samo jak kolega -  MadDragory - konto było zakladane już dawno temu a, że akurat byłem wtedy u kolegi, to założyliśmy je na jego maila. Jeśli dobrze rozumiem, to mogę teraz w ustawieniach konta zmienić adres e-mail na mój i wszystko będzie ok, czy tak ?  Wystarczy tylko zmiana adresu maila czy i nazwę użytkownika też należy zmienić ?

29 minut temu, Marcel1 napisał:

Mam tak samo jak kolega -  MadDragory - konto było zakladane już dawno temu a, że akurat byłem wtedy u kolegi, to założyliśmy je na jego maila. Jeśli dobrze rozumiem, to mogę teraz w ustawieniach konta zmienić adres e-mail na mój i wszystko będzie ok, czy tak ?  Wystarczy tylko zmiana adresu maila czy i nazwę użytkownika też należy zmienić ?

Zaloguj się i w ustawieniach konta możesz zmienić hasło i adres e-mail.  

Teraz jest czas aby zmienić to co ma być zmienione !

Marcel1 likes this

14 godzin temu, P4Jn napisał:

Ja nawet na czysto logowałem się ostatnio, bez automatu i zalogowałem się. Dziwie się, że taki problem mają. 

Ostatnio to znaczy kiedy ? Przed czy po tym

21 godzin temu, Mr.T napisał:

OK można sie logować po staremu

później napisze temat

Jeśli po to nic dziwnego, że nie miałeś żadnego problemu