Jump to content

Windows 11 Wysztkie Wersje [22000.51] 04.07.2021 -Naprawione

Xardas14
 Share

Recommended Posts

W dniu 16.06.2021 o 19:42, MarcinGX napisał:

Zainstalowałem 11 i powiem krótko, coś pięknego zmiany są duże na plusik

Dla jednego ...piękne dla drugiego badziew (w trybie dark dalej białe okienka)  według mnie to taki Porszak z silnikiem malucha :(

robią z nami co chcą bo nie mają mocnej konkurencji 

Ja to spodziewałem się, że tryb ciemny na Win11 będzie trybem ciemnym, ale Microsoft dalej nie ogarnął i miejscami wali po oczach białym.  Eh....
Może za bardzo czepiam się, bo to jeszcze nie jest oficjalny build systemu. 

W dniu 16.06.2021 o 12:18, marcelgg napisał:

Ja przez dism instaluje   :trollface:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

da się,  wystarczy przez dism

Co to znaczy? Może ktoś po polsku?

14 minut temu, malezlo22 napisał:

witam 

czy ktoś sprawdzał gry w dx12 , na dx11 działają bez problemu na dx12 fps 10 ktoś testował może ?

Cytuję : 
"Nowy system Microsoftu uruchamia się na komputerach wyposażonych w zaledwie 2 GB RAM, podczas gdy poprzednik wymaga dwukrotnie więcej – ustalił serwis Spadebee. Jakby tego było mało, pozwala nawet o godzinę wydłużyć czas działania laptopa na zasilaniu akumulatorowym (niestety, nie wiadomo o jakim modelu mowa), a do tego jeszcze zapewnia, uśredniając, nieco wyższy niż Win 10 klatkaż w grach"

19 minut temu, Napromieniowany napisał:

"Nowy system Microsoftu uruchamia się na komputerach wyposażonych w zaledwie 2 GB RAM, podczas gdy poprzednik wymaga dwukrotnie więcej – ustalił serwis Spadebee. Jakby tego było mało, pozwala nawet o godzinę wydłużyć czas działania laptopa na zasilaniu akumulatorowym (niestety, nie wiadomo o jakim modelu mowa), a do tego jeszcze zapewnia, uśredniając, nieco wyższy niż Win 10 klatkaż w grach"

Mam 5GB Ram, i od samego początku widzę, że ten system działa szybciej, bez stękania, jak to bywa często na Win10.  Jak dla mnie na plus. Wyjdzie oficjalna wersja, bez zastanowienia przesiadam się z Win10. 

Napromieniowany likes this

5 minut temu, Bins napisał:

Cześć. Może ktoś wrzucić ten pliczek install.wim z Windowsa 10 ENG?

Miałem plik, dopiero sformatowałem pendrive, to bym wrzucił. Ściągnij  Media Creation Tool, następnie pobierz obraz Windowsa 10, koniecznie English (Stany Zjednoczone). Otwórz obraz i wyciągnij plik. Waży lekko ponad 4GB.

14 minut temu, P4Jn napisał:

Miałem plik, dopiero sformatowałem pendrive, to bym wrzucił. Ściągnij  Media Creation Tool, następnie pobierz obraz Windowsa 10, koniecznie English (Stany Zjednoczone). Otwórz obraz i wyciągnij plik. Waży lekko ponad 4GB.

Transfer się skończył, a na lejku to pobiorę do premiery normalnej wersji :( 

PS. Dobra, ogarnąłem, że ten install.wim to też 3.5 GB zajmuje, to chyba muszę po prostu poczekać...

To teraz się zastanawiam, że jak wezmę to z Windowsa 10, to jaki sens ma ten Windows 11? To jakbym inny motyw instalował, a serce dalej to samo? O co z tym chodzi?

13 godzin temu, Bins napisał:

Transfer się skończył, a na lejku to pobiorę do premiery normalnej wersji :( 

PS. Dobra, ogarnąłem, że ten install.wim to też 3.5 GB zajmuje, to chyba muszę po prostu poczekać...

To teraz się zastanawiam, że jak wezmę to z Windowsa 10, to jaki sens ma ten Windows 11? To jakbym inny motyw instalował, a serce dalej to samo? O co z tym chodzi?

plik install.wim skopjuj z obrazu windows 11 i podmień w instalatorze z windows 10 ENG;   install.wim z Windowsa 10 ENG jest niepotrzebny 

18 godzin temu, P4Jn napisał:

Mam 5GB Ram, i od samego początku widzę, że ten system działa szybciej, bez stękania, jak to bywa często na Win10.  Jak dla mnie na plus. Wyjdzie oficjalna wersja, bez zastanowienia przesiadam się z Win10. 

Działa szybciej bo to wczesna wersja bez wielu "ulepszeń".

Jak kiedyś wyjdzie wersja finalna, albo taka którą będzie można używać oficjalnie to raczej już nie będzie tak kolorowo i szybko oczywiście.

ja ogarnąłem inną drogą użyłem "wintousb" ,jak nazwa mówi zainstalowało mi czysty system na usb odpaliłem go i użyłem "HDClone 9" w wersji enterprise, przeniosłem cały system na dysk w 2 min a cała operacja trwała 15 min... jedynie mam problem z net framework 3.5 nie mogę zainstalować.
Dell M6800
4x2.80GHz
32GB Ram DDR3
3x ssd 256GB 550MB/s bez trybu RAID.[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

7 godzin temu, Offline napisał:

net framework 3.5 nie mogę zainstalować.

Również występuje u mnie ten problem , niektóre biblioteki C++ miały problem z zainstalowaniem dodatkowo zauważyłem jak ktoś pisał gra minimalizuje się i migocze ekran zdarzyło się to na DX12 w Control bo zwykły skrót do odpalenia gry wymaga NET wersji 3.5 itp. RRD2 wyskakiwał mi błąd "err gfx state" podczasz chwilowej rozgrywki ok. 5-10 min  na win10 jest ok  wiem , że to wersja Dev dlatego myślę , że w oficjalnej wersji te problemy zostaną wyeliminowane.Minusem jest też trochę pasek zadań przy dwóch ekranach pojawia się tylko na głównym , mało opcji ustawień w zasadzie jedna główna opcja  i mało funkcjonalny menu start dla mnie mogli trochę inaczej przerobić Menu Start lub dodać opcje pozwalające zmienić  lub coś dodać no i jest troszeczkę za mały dodatkowo Assassin Cred Vallhala się nie uruchamia brak reakcji co dziwne na Win10 gra działa bez problemu , wydajnościowo system Windows 11 przegonił spokojnie Windows 10  zauważyłem dużo mniejszy tzw. input lag  w grach jak i aplikacjach 

7 minut temu, Napromieniowany napisał:

Również występuje u mnie ten problem , niektóre biblioteki C++ miały problem z zainstalowaniem dodatkowo zauważyłem jak ktoś pisał gra minimalizuje się i migocze ekran zdarzyło się to na DX12 w Control bo zwykły skrót do odpalenia gry wymaga NET wersji 3.5 itp. RRD2 wyskakiwał mi błąd "err gfx state" podczasz chwilowej rozgrywki ok. 5-10 min  na win10 jest ok  wiem , że to wersja Dev dlatego myślę , że w oficjalnej wersji te problemy zostaną wyeliminowane.Minusem jest też trochę pasek zadań przy dwóch ekranach pojawia się tylko na głównym , mało opcji ustawień w zasadzie jedna główna opcja  i mało funkcjonalny menu start dla mnie mogli trochę inaczej przerobić Menu Start lub dodać opcje pozwalające zmienić  lub coś dodać no i jest troszeczkę za mały dodatkowo Assassin Cred Vallhala się nie uruchamia brak reakcji co dziwne na Win10 gra działa bez problemu

udało mi sie naprawić skryptem z poza forum potrzebujesz instalki na pendrive i odpalasz ten skrypt jako administrator i działa

1 godzinę temu, Offline napisał:

udało mi sie naprawić skryptem z poza forum potrzebujesz instalki na pendrive i odpalasz ten skrypt jako administrator i działa

Twój sposób również powoduję błąd z tego co widzę usługa w systemie jest wyłączona i włączenie jej powoduję błąd jak i instalacja offline również nie przechodzi.Na chwilę obecną chyba trzeba poczekać na oficjalne wydanie Windows 11 

image.png.938f1a88f119ca320edb5628220958cb.png

1 godzinę temu, Napromieniowany napisał:

Twój sposób również powoduję błąd z tego co widzę usługa w systemie jest wyłączona i włączenie jej powoduję błąd jak i instalacja offline również nie przechodzi.Na chwilę obecną chyba trzeba poczekać na oficjalne wydanie Windows 11 

mi podziałało...

1 godzinę temu, Napromieniowany napisał:

office 2016 idzie na win 11

2 minuty temu, Napromieniowany napisał:

Plik install z Win 11 przenosiłem do Win 10

ja mam czysciocha... to moze byc przyczyna.

Do 20 powinienem mieć zmodyfikowany obraz win 11 i bedę testować czy idzie instalacja z pen na usb.
ja instalowałem wintousb i przeniosłem system na dysk lecz mozna tez bez posrednio na dysk tylko trzeba go pod usb podpiąć

Napromieniowany likes this

4 godziny temu, Napromieniowany napisał:

Plik install z Win 11 przenosiłem do Win 10

Witam.

Tak zrobiłem. Podmieniłem plik, ładnie się zainstalował, ale woła nazwę i hasło !. Może mi ktoś pomóc? Będę wdzięczny. Pozdrawiam

29 minut temu, kp1971 napisał:

Wpisujesz nazwę jaką chcesz a hasło pomijasz (chyba że chcesz mieć).

Nie da się ominąć hasła. Przy próbie tworzenia wyskakuje błędne hasło. Przy resecie prosi o oryginał.Pozdrawiam

22 minuty temu, jkaw napisał:

Nie da się ominąć hasła. Przy próbie tworzenia wyskakuje błędne hasło. Przy resecie prosi o oryginał.Pozdrawiam

Pewnie instalowałeś wersję Home będąc podłączonym do internetu