Jump to content

Windows 11 Wysztkie Wersje [22000.51] 04.07.2021 -Naprawione

Xardas14
 Share

Recommended Posts

31 minut temu, kp1971 napisał:

Zapewne wstawiłeś plik WIM do polskiego instalatora z Windows 10. Musisz ściągnąć Win 10 en-US i tam podmienić WIM, wtedy idzie bez problemu.

A no właśnie, nie pomyślałem, że to może być problemem. Tak też zrobiłem jak napisałeś. 
No to pobieram Win10 w wersji angielskiej.

Rozumiem fascynację nową wersją W11 ale jeszcze nikt nie napisał czy to jest wersja ostateczna, jak pisano zostało jeszcze 8 dni do oficjalnego ogłoszenia tej wersji więc kto chce przetestować to miłej zabawy ale proponuję poczekać bo na pewno coś przez ten czas poprawią :tea:

10 minut temu, Addos napisał:

Rozumiem fascynację nową wersją W11 ale jeszcze nikt nie napisał czy to jest wersja ostateczna, jak pisano zostało jeszcze 8 dni do oficjalnego ogłoszenia tej wersji więc kto chce przetestować to miłej zabawy ale proponuję poczekać bo na pewno coś przez ten czas poprawią :tea:

Jeden rabin powie tak, drugi powie nie. Nikt tego chyba nie wie co MS pokaże 24 :rolleyes:

Addos likes this

26 minut temu, lesluk napisał:

Zainstalowałem przez aktualizację, trochęto trwało, bez języka polskiego.Nie udało się zpakietem Pl. Podoba się, działa płynnie, bez boogów, jest ładny? Jak kto woli.

Polski język próbowałem i ja zainstalować. Nie może dokończyć instalowania na dzień dzisiejszy, a system jest częsciowo przetłumaczony. 
Działa szybciej, sprawniej ten system, niż Win10. A mam dysk HDD i zdziwiłem się. 
EDIT: System w obecnej formie, identyfikowany jest jeszcze jako Windows 10:
Untitled.png.d0b97db1f9f9f89a48810dd0bafcb0c9.png

MarcinGX likes this

22 minuty temu, kwawra95 napisał:

fajnie będzie jak tu ekipa posprząta tą bete do użytecznego poziomu xD

Beta to nie jest , tylko wersja developerska z aktywnym kluczem z microsoftu.

Chcecie takie orginalne tapetki logo z Windowsa 11? 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Snafriozo and JanKo6 like this

Zastanawiające jest po co tyle wersji i czy takowe naprawdę istnieją a waga ciężka ta wersja już jakiś czas istnieje np. Oxygen 11 -

• File size: 2.76GB  chociaż można sobie szukać po necie jakiś modów które nigdy do końca dobrze nie chodzą ,a skoro 11 jest dostępna w wersji testowej to nie wiem skąd taka wersja no może 10 przekombinowana 

Tylko, że jest mały problem.  Piszecie o tym, aby podmienić install.wim z windows 11 do Windows 10 ale instalka w Windows 10 ma install.esd a nie wim.
Jakaś podpowiedź? Poza tym ktoś pisał, że można zainstalować 11 z opcji DISM, ale jak to zrobić? Poprzez aktualizację 10tki nie mogę zainstalować, bo wyskakuje komunikat, że komputer nie ma SECURE BOOT

Godzinę temu, Carpath napisał:

Tylko, że jest mały problem.  Piszecie o tym, aby podmienić install.wim z windows 11 do Windows 10 ale instalka w Windows 10 ma install.esd a nie wim.
Jakaś podpowiedź? Poza tym ktoś pisał, że można zainstalować 11 z opcji DISM, ale jak to zrobić? Poprzez aktualizację 10tki nie mogę zainstalować, bo wyskakuje komunikat, że komputer nie ma SECURE BOOT

Pobrałem ostatnie iso Windows 10 21h1 przez media-creation tool w wersji EN-US. Rozpakowałem 7-zipem. Następnie z tego iso Windows 11, które też rozpakowałem,  skopiowałem "install.wim", z rozpakowanego Windows 10 usunąłem "install.esd", wkleiłem w to miejsce "install.wim". Następnie z folderu z rozpakowanym ISO WIndows 11 odpałiłem "setup.exe" z poziomu systemu i poszło. Nie tworzyłem nowego iso już. Teraz piszę z 11-stki, działa OK.

MarcinGX likes this

Godzinę temu, Carpath napisał:

Usuwasz esd wklejasz win i pójdzie.

Mała uwaga: Mi poszło dopiero na instalatorze ENG-US.

MarcinGX likes this

W dniu 16.06.2021 o 19:42, MarcinGX napisał:

Zainstalowałem 11 i powiem krótko, coś pięknego zmiany są duże na plusik

Dla jednego ...piękne dla drugiego badziew (w trybie dark dalej białe okienka)  według mnie to taki Porszak z silnikiem malucha :(

robią z nami co chcą bo nie mają mocnej konkurencji