Jump to content
  • 0

Samsung Galaxy S20 Ultra - Problem z logowaniem się na pocztę onet

MUSASHI
 Share

Question

Witam, posiadam telefon Samsung Galaxy S20 Ultra 5G i mam problem z pocztą elektroniczną na onecie.
Wgrany na nim jest Android 11.
Wszystkie aktualizacje jakie dotychczas były dostępne także już są.
Lecz do czego dążę, gdy próbuję się zalogować poprzez przeglądarkę Chrome lub IE na komputerze stacjonarnym wówczas prosi o kod autoryzacji bo jest zabezpieczenie typu weryfikacja dwuetapowa.
Wówczas wchodząc w telefon i otwierając aplikację Authenticator gdzie mam kilka kont i między innymi to gdzie jest podany kod sześciocyfrowy który trzeba wpisać w przeglądarkę na komputerze aby móc się zalogować do konta.
Po wpisaniu tego kodu w tej weryfikacji dwuetapowej po kliknięciu w opcję zaloguj niestety ukazuje się w prawym dolnym rogu ekranu monitora iż wystąpił błąd i trzeba spróbować ponownie, za każdym razem to samo.
Może mi ktoś pomóc i dać wskazówkę jak można naprawić ten błąd oraz co mam powpisywać w telefonie aby móc ustawić tą pocztę.
Poczta teraz na onecie z końcówką vp.pl jest na czymś co załączam na obrazku.
Po zalogowaniu się poprzez telefon w aplikacji poczta - onet z automatu ukazuje się iż jestem w odebranych i info abym odebrał kolejne 25 wiadomości.
Lecz gdy to zrobię niby pobiera lecz nic się nie dzieje i tak w kółko.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Właśnie że nie bardzo gdyż przy próbie zalogowania się na komputerze stacjonarnym od razu ukazuje się info z weryfikacją dwuetapową aby wpisać kod wygenerowany poprzez aplikację mobilną.

Gdzie po wygenerowaniu kodu i wpisaniu go ukazuje się ten błąd co wspomniałem o nim we wcześniejszym opisie.