Jump to content
WinClub
ziomek00

Microsoft Office 2013 portable

Recommended Posts

wiem juz jak zrobic portable office x64 2013 pl

ale nie wiem jeszcze jak przeniesc aktywacje do portable

Jak się robi portable?

Wysłane za pomocą Commodore 64

z tego co gdzies widzialem w necie npp na office 2010 jest latwo zrobic

potrzeba jest tylko wersja Starter 

jest tam opcja To-Go chyba i niam robimy pena a to juz portable :D

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Nie wersja standard tylko Starter :)

*

Przypomnijmy, że Office Starter 2010 to specjalna edycja pakietu, w skład której wchodzi edytor tekstu Word oraz arkusz kalkulacyjny Excel. Z pakietu można korzystać całkowicie bezpłatnie, ponieważ w zamian w prawym-dolnym rogu ekranu wyświetlany jest niewielki boks reklamowy. W praktyce jednak najczęściej reklamowane są tam usługi własne Microsoftu, a reklamy nie są natarczywe. Oprócz tego aplikacje są ograniczone funkcjonalnie (brak np. spisu treści, opcji recenzowania dokumentów itp.), ale mimo to Office Starter wydaje się świetnym rozwiązaniem nie tylko do zastosowań domowych, ale nawet w małej firmie. Pakiet działa na systemie Windows Vista i Windows 7, nie wymaga klucza produktu.

*

A tak się składa że mam OPK Office 2010....

OPK?? OEM Preinstallation Kit.

Po próbach wyszło szydło z worka że Starter nie zadziała innej lokalizacji niż Flash Drive.

Archiwum ma 350,5MB ktoś chętny na testy ???

Czy wystarczy tylko lokalizacja na pamięci flash? - tzn czy mogę wrzucić to na pendrive jako zwykły folder i otwierać, a pozostałe wolne miejsce na penie wykorzystywać w dowolny sposób? - jeśli tak to chętnie skorzystam.

Jeśli ktoś potrzebuje na słaby sprzęt to może być Office 2003 portable (Word, Excel i PowerPoint, każda aplikacja osobno) waga niecałe 150 MB. Wymagania: procesor Intel Pentium 233MHz lub szybszy minimalna wymagana pamięć RAM 128 MB i 200 MB na dysku [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Czy wystarczy tylko lokalizacja na pamięci flash? - tzn czy mogę wrzucić to na pendrive jako zwykły folder i otwierać, a pozostałe wolne miejsce na penie wykorzystywać w dowolny sposób? - jeśli tak to chętnie skorzystam.

Tak, wystarczy tylko lokalizacja na pamięci flash.

Zawartość archiwum:

1 Office.exe

2 VirtualApplications - katalog z atrybutem ukryty

link

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Witam

Wyżej pisałem o wersji 2007 którą uruchamiałem na kompie z oryginalnym ofisem ;) Na Viście już tak różowo nie jest - ciągle wyświetla się monit o instalowanie składników. Jedyną opcją pozostała wersja przenośnia jaką dysponowałem,  nie miała ochoty działać na 64 bit, a tu na 32 bitach visty śmiga :)

@m4s, witam, czy możesz uaktualnić linki? Office 2013 portable?

Poszukam gdzie to mam, ale może @wiktorynek korzysta i udostępni ???

Guest koper

Nie polecam wersji portable dla Office są z nią same problemy - lepiej zainstalować zwykłą Office 2007

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information